Fázy vo vzťahu

4. aug 2023

Ako to uz asi vsetci pozname, su urcite “faze” vo vztahu. Hodne som o tom citala, zistovala si info a hodne ludi to ma takto okolo mna co su vo vztahu. Ci uz v dlhodobom alebo v kratkom. Zacinajuci alebo uz pokrocili. Som s priatelom rok a pol a zacala som sa nudit. Skocilo to do stereotypu kde som ja hysterka a vadia mi malickosti. Milujem ho a on miluje mna ale je to somnou na nevydrzanie tieto dni. Jednoducho mam teraz zivot dost pod stresom pretoze sme sa stahovali do inej krajiny a on si este vybavuje papierovacky atd. praca atd. Ja chodim teraz sama do prace a snazim sa platit co sa da a zivit nas oboch ako to on robil zhruba pred pol rokom. Pomahame si ale ja uz proste nevladzem. Vadia mi male veci male prkotiny hadame sa, proste neviem co mam robit som zufala sama zo seba a nikdy som takyto problem sama so sebou nemala. Mala som v minulosti aj terapie. Praktikujem jogu a snazim sa meditovat (momentalne mam minimum casu) ale neviem co mam robit, nechcem ho stratit. On sa snazi a aj ja ale vydrzi mi to par hodin a potom zasa… poradte mi nieco rozumne alebo…

domkakvet
4. aug 2023

Bud nie si vyzreta na vztah alebo to nie je ten pravy pre teba.

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora19911
4. aug 2023

No podla mňa si nervózna z toho že chodíš do roboty a musíš ťahať všetko sama, toto prejde keď si muž nájde robotu ...no ostatné veci buď prejdú alebo nech to proste rešpektuje

lneviemmeno
4. aug 2023

ja to mam teraz podobne, lebo momentalne pracujem iba ja, on je cudzinec takze tiez cakame na papiere potrebne k zamestnaniu a potom pojde pracovat. Vsetko platim ja, som tehotna, ideme sa stahovat, predtym sme riesili svadbu. No proste vela veci v jeden cas a casto som na neho neprijemna lebo som podrazdena. Myslim si, ze je to tiez tvoj problem, prilis velka zmena pre teba a potrva kym budes okej, a podla mna ked zacne pracovat zlepsi
sa to. Ja to tak tiez beriem cize sa fakt ze snazim byt mila atd lebo viem, ze to je len docasne.

autor
7. aug 2023

@lneviemmeno Asi ano, tak aspon nie sme same. Mame to podobne. Hlavne sa drz! prajem hodne stastia s zdravia! 😊 musime to zvladnut.

44vera44
8. aug 2023

Ahojte mohla by som sa spýtať jednu otázku ohľadom vzťahov? Moja 18 ročná dcéra si prechádza rozchodom. Jej prvá láska prvý vážny vzťah a ona ho veľmi ľúbi. Všetko si dáva za vinu a ja už neviem čo jej povedať. Celý deň sa doma nepočúva o nikom inom . Trápi sa a dáva si za vinu že ju opustil kôli tomu že mu niekedy nechcela dovoliť čo on chcel a ona možno v tých časoch ešte nechcela. Dcéra čo sa týka mužov alebo chlapcov je v týchto veciach trošku uzatvorená. A dáva si za vinu že ju opustil kôli tomu. Raz malá školskú prax a vraj jej chcel spraviť cucfleky no odmietla to lebo nechcela tak ísť na prax. Myslíte že sa jej expartner mohol na ňu nahnevať a nechať ju kôli tomu prosím nejaké rady?