Hádky kvôli panenstvu

29. nov 2023

Ahojte baby mam 24 rokov z manželom sme spolu už 5 rokov o panenstvo som prišla v 19 z mojim mužom nikoho iného som nemala a ani nechcem mať proste som si len povedala ze moje telo nieje hračka pre každého tak som sa rozhodla ze bude patriť len jednému lenže ide tu Oto ze ja ho strašne ľúbim viem ze aj on mňa lebo nie každý chlap bi sa kvôli tej žene vedel rozplakat pred jej rodinou no stalo sa to tak ze keď sme to skúsili prvý krát no nie on ja lebo predomnou mal veľa žien ze vraj len tak na jednu noc nemal žiadny súcit zo ženami žiadnej neveril len tak pre zabavu no tak bolo to tak ze som mu vlastné nedokázala zesom panna neviem prečo čo sa stalo to len stoho dôvodu ze som nekrvacala až keď som išla domov do sprchy utrela som sa toaletným papierom a tam málo množstvo krvi a preto som bola preneho vraj ja ta jedinečná mame skvelí vzťah aj sexuálny život lenže stále sa hádame ze vraj som určite mala už dakoho tak preto vás prosím o rádu co mam robiť aby sme si není čili život shlupostami

janai1
29. nov 2023

😂 si mu nedokázala ze si panna? Ste si pomýlili storočie a praktiky?

syslik81
29. nov 2023

no az tak ta asi nemiluje ked ti neveri ... vo vztahu ma byt v prvom rade dovera ... co mas robit? no uz nic ..panna niesi ,ineho nechces,tak strp hlupaka cely zivot vedla teba co bude ziarlit a domyslat si ..gratulujem k vyberu

lolita555
29. nov 2023

Pane na nebi 🙏potom sa čudujeme že sme kde sme keď niekto dokáže aj takto rozmýšľať 🤭

crazy_cat_lady
29. nov 2023

jedna diskusia nestacila? ci bola moc dlha? :D ak toto nie je vymyslene a teda citala som aj tvoju predchadzajucu "diskusiu", kde si pisala, ako sa strasne milujete, ale zaroven sa kazdy den hadate, tak asi az taky skvely vztah nemate :D a tvoj manzel ti vycita, ze nie si panna, lebo si nekrvacala, hoci on mal pred tebou xy frajeriek? :D ak toto nie je vymyslene, tak ho kopni do riti :D

viestta
29. nov 2023

Uz so ti pisala pod tym prvym prispevkom: Najdlhsia veta aku som kedy citala, aj ked tato je kratsia a uz nespominas, ze kazdu chvilu utekas k mamicke.
Vy nemate problem v nekrvacajucej panenskej blane. Vy mate kopu inych problemov, ta blana je len zadrapky, ktoru pri kazdom spore mate. V minulom prispevku si pisala, ze mate krasny vztah. Nie, nemate, mate kopu problemov, panenaska bana je z nich ten najmensi. Alebo dozrejeta alebo nie. Jeden aj druhy nie ste schopni spoluzitia, konflikty riesite ako male deti

alex49
29. nov 2023

1. Nauč sa používať bodky a čiarky.
2. O pannensku blanu sa dá prísť aj pri športe.
3. Nie sme v 18.stom storočí, aby si svoju hodnotu musela dokazovať panenstvom. Aj keby si pred ním mala 20 chlapov, jeho do toho nič. Už si ta zobral, čo a prečo chce dokazovať.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
29. nov 2023

Boze..namiesto riesenia blany sa uc gramatiku...aby 24r baba tak otrasne pisala..a ten nadpis "O panenstvo asi malo ktorí muž sniva"..kym som pochopila, o com je diskusia...

martul
29. nov 2023

Toto je celé na smiech a zároveň do plaču.
1. On mal kopu žien trtkal kade chodil a to je ok?
2. Ja som tiež nekrvacala ani neskôr a?! Veď to nie je podmienka, čo si robí štatistiku?
3. Keď sa kvôli tomu hádate tak to je smutné, kopni ho do riti
4. Čo to furt riešite?

derdia
29. nov 2023

Chore.... Ty nemas chlapovi, co dokazovat. Moze sa hanbit.

gejb
29. nov 2023

Vy sa kvôli tomuto 5 rokov hadate? Asi nie ste kompletní ani jeden

januska12323
29. nov 2023

Ja mám len jednu otázku, prečo ostávaš vo vzťahu s chlapom, ktorý ťa v základnej veci očiernuje? Pardon, sú dve, prečo nepoužívaš, čiarky a bodky?

tanyan
29. nov 2023

Prepočítavam... Máš 24, spolu ste 5 rokov, o panenstvo si prišla v 19... To bola fyzická láska na prvý pohľad?
Ak je toto pre Vás také podstatné a aj po 5 rokoch sa kvôli tomu hádate, tak sa radšej spolu nemnožte.
Ale možno mi v tej vlne slov unikla pointa. 😇

chodec15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
29. nov 2023

Och, to teda bola riadne dlha veta. To 5 rokov toto riesite? Ak hej, tak nie ste ok. A co by si ty mala co muzovi dokazovat, ze si panna? Ved on mal pred tebou vela zien, tak aky ma narok tebe nieco taketo vycitat? Uz dnes nezijeme v dobe, kedy sa po svadobnej noci pri strate panenstva musela na plot zavesit biela plachta z postele, aby kazdy videl krvavu skvrnu, ze nevesta prave prisla o poctivost. 🙄
Btw, ak beries za dokaz lasky to, ze sa pred tvojou rodinou dotycny rozplace...ehm, vyzera to tak, ze je len labilny. Ak by ta lubil, tak by neriesil 5 rokov, preco si pri prvom sexe nekrvacala a ze ho urcite klames v tomto.

buberova
29. nov 2023

Ja si prosím link na prvú diskusiu 😁

ivik4
29. nov 2023

Ty musis mat riadneho debila ked Ti vyhadzuje na oci takuto mega chujoviny.
Nenormalne a to vobec neprehanam ... choreee 😀😀😀

bronkax
29. nov 2023

Nehnevaj sa ale pre mňa je ťažké toto zrozumiteľne prečítať nie ešte pochopiť

klarissa25
29. nov 2023

Ja sa čudujem koľke ti deriete klávesnicu kvôli trollovi

h2
29. nov 2023

Prosím?!!! Tak pánko pretiahol pol dediny, ale ty si nekrvácala pri prvom styku, ako podrezané prasa, takže on ti neverí a doteraz sa s tebou háda?! Kopnúť do prdele s rozbehom!

euka210
29. nov 2023

O com je take manzelstvo ked Ti neveri?!
A teraz po 5r to ide zrazu riesit?
Na tom je nieco divne z jeho strany...nema inu a hlada len zamienku?...

rorino
29. nov 2023

Asi si mala bielu plachtu s krvavým flakom vyvesiť do okna ako za feudalizmu,aby ti celá "dedina" verila🙈🙉🙊

hylary
29. nov 2023

Hlavne že on ti nemusel dokazovať že je panic 🤣🤣🤣🤣 choď trollovat inde.. alebo radšej niečo upec a nespamuj kona s debilinami 🙏

momusik
29. nov 2023

Dobre vám je ze nemáte iné starosti

karolinakr
29. nov 2023

komenty lepšie ako samotna tema

rorino
29. nov 2023

@klarissa25 ale čoby,klávesnica to zvládne a aspoň sa zasmejeme😉

maminkadeticiek
29. nov 2023

Boze to je strasny chuj

taga
29. nov 2023

Povedz mu ze si malo krvacala, lebo ho ma maleho a bol malo tvrdy.. a uz ti nebude rozpravat sprostosti o krvacani a tvojom panenstve

zazrak1991
29. nov 2023

Nedokázala si mu že si panna ? Tak on mal kopu žien a chce dokaz od teba 😂 preboha veď keď sa ľúbite a je pre teba jediný a ty pre neho tak je to aj jedno nie ? To som chvalabohu nikdy nezažila aby niekto riešil či som panna a ešte by chcel aj dôkaz 🤦‍♀️

viestta
29. nov 2023

@buberova zmazala ju kym som stihla dopisat koment. Bolo to este dlhsie, este zamotanejsie, ale rovnako zufale