Hnusí sa mi pri chlapovi dosiahnuť orgazmus

11. dec 2021

Ahojte neviem či som už vadná a neviem či je toto správne že sa žalujem tu ale fakt už neviem či som v poriadku. Mám dcéru 10 mesačnú s jej otcom nejsom od tehotenstva nakoľko nám to nefungovalo stále hádky atď.. Pri každom partnerovi čo mám sa bojím uspokojiť aj ja pri sexe je mi to také nepríjemné teraz som si našla nového priateľa sme spolu 3 mesiace ešte sme spolu nespali. Napríklad keď to mám opísať hlbšie tak ja som vždy povedala chlapom že nechcem aby ma tam dole urobili jazykom lebo mi to je také hnusné alebo radšej som vždy povedala že som sa urobila pri sexe aj keď to tak není lebo mi to tak nejde len proste nechcem aby ma uspokojili lebo sa pred nimi ako keby hanbím alebo samej sebe sa hnusim je to ako blok že mi je nechutne aby ma chlap uspokojil 😪. Nakoľko som s týmto ešte nespala neviem ako toto bude prebiehať ale myslím že tak isto a ja nechcem klamat aj neho že áno urobila som sa keď to tak nebude neviem čo robiť 😭

mihula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mihula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
11. dec 2021

máš 10 mesačnú dcéru a nového priateľa 3 mesiace? 😲 no... šikovná

autor
11. dec 2021

@zuzanka.zuzu a čo akoze mám byť sama čo tu vôbec vy riešite či mám alebo nemám vzťah vy ste tu niektoré drbnute idem odtiaľto preč

mihula
11. dec 2021

@zuzanka.zuzu keby jedneho,píse,že pri kazdom....

zuzanka.zuzu
11. dec 2021

@mihula viem, všimla som si a dúfam, že myslela akože aj predtým, proste celkovo.

mihula
11. dec 2021

prosiiiim neodchadzaj,nekaz nam sobotu

zuzanka.zuzu
11. dec 2021

@mihula 😂

jaskolka
11. dec 2021

Počúvaj, nechápem, prečo tu sa navazas a urazas ženy, ani jedna ti nepíše nič vulgárne, naopak, ty používaš výrazy, za aké by sa ani kočiš nemusel hanbiť.🙉
Co si chcela, aby sme ti napísali? Ano je to choré, a máš blok, keď sa ti hnusi orgazmus pri chlapovi.
Ešte nejaký problém?

klip0
11. dec 2021

No neviem.. mne neprídu okej reakcie že ho máš dosiahnuť pri zvierati a ako že máš 3 mesiace priateľa a 10 mesačnú dcéru... Tiež neviem čo je natom..
Ja by som ti radila sa porozprávať predtým úprimne s partnerom a skôr to spolu nejak zvládnete ako sama

mihula
11. dec 2021

@klip0 nadpis hovorí za vsetko ak nie pri chlapovi tak daj ty tip kde

janewithane
11. dec 2021

Ano je to blok, odporucam psychoterapiu. Ako inak chces mat blizky, intimny vztah s človekom na cely zivot?

ella_price
11. dec 2021

Nauč sa najprv ako sa správať a až potom môžeš dosahovať aj niečo iné.

taga
11. dec 2021

Waw zeny, ste pekne protivne! Pisat tu o zvieratach, hodnotit ako dlho ma partnera pri malej dcere, ked sa zena zveri s takym intimnym problemom - bravo, snad sa citite lepsie.

Autorka, vyznieva to, ze sa hanbis za svoju sexualitu. Ked sa nevies uvolnit ani sama, hanbis sa pred partnerom, orgazmus nevnimas ako nieco prijemne.. neporadim, ale asi bh som normalne navstivila psychologa s tymto, sama si to asi nespracujes a zas, je to skoda, cely zivot sa trapit, ked by to vlastne malo byt nieco krasne pre teba.. vela stastia

julinka2406
11. dec 2021

@mihula dosť úbohý komentár

mimka1402
11. dec 2021

@mihula Ty musíš byť ale riadne hnusná osoba a ešte gramatika nula bodov. Má očividne nejaký blok. Orgazmus kľudne môže dosiahnuť aj pri žene, aj sama...Ale dávať takéto debilne poznámky je úbohé

sissy27
11. dec 2021

Ak máš problém s chlapmi a intimitou, tak s nimi nesexuj. Načo vlastne potrebuješ chlapa, keď intímnosti s ním sa ti hnusia? Len tak aby si nebola sama alebo aby ti zaplatil účty?
Uprac si najprv svoj život ako taký, neskáč zo vzťahu do vzťahu a hlavne prestaň klamať - na čo je to dobré? Veď očividne to ani tých chlapov pri tebe neudrží.
Intímnosti, sex a orgazmus majú vzťah obohatiť, stmeliť, máš sa na to tešiť, má to byť príjemné. Ak to tak nie je, tak to netreba robiť a treba nájsť príčinu a to kľudne aj s pomocou odborníkov - psychológ, sexuológ, gynekológ.

mey8
11. dec 2021

Primitivnost preMudrelych kobýl v priamom prenose... 🤦‍♀️Akoze k comu sa vy viete vyjadrit a akym sposobom je niekedy do neba volajuce, a moj mozog to fakt neberie🤦‍♀️👎🏻👎🏻👎🏻

Autorka: nuž jediné čo by som ti poradila je úprimný rozhovor s partnerom... Niekedy sa to nam zenam nezda, ale ked muzovi polopatisticky vysvetlíme iste veci, tak oni vedia aj počúvať aj uvažovať... Takze by som tomu dala sancu... Urcite to v sebe nedus.... A ak mas prilezitost a moznost tak by som zvazila aj terapiu...

annamarin
11. dec 2021

Skus zavriet ocia a predstaviť si ze si sama. 😇 Inak baby.. pekne hnusne ste na ňu... Tu na koniku sa niečo pýtať je niekedy bolesť...

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomikejt
11. dec 2021

Tu už aby sa človek bal hocičo opýtať. Očividne ju to trápi, prišla sa poradit a hneď ju poniektore empaticke inteligentky musia zhodiť nech sa cíti ešte horšie.

romea
11. dec 2021

Mrzí ma za všetky tie hlúpe husi co ta tu pozhadzovali, nevšímaj si ich, trápi ta to a evidentne by, si aj chcela aby aj sexuálny život bol v poriadku tak ako ma byt, skus sexuológ, drzim palce, ved sex je fajn

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fleur1111
11. dec 2021

@taga tak podaktoré sem chodia len vyryvat.

@autorka zrejme máš blok a psychológ by možno pomohol. Nie je na tom nič zle. S partnerom sa úprimne porozprávajte o tvojom probléme.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bombulka1987
11. dec 2021

Skús začať od toho, prečo máš vlastne blok. Čo sa dialo s Tvojou sexualitou v minulosti? Mala si tieto ťažkosti vždy? Nezažila si nejaké negatívne veci v tejto oblasti? Aký máš/mala si vzťah so svojimi partnermi - cítila si sa s nimi v bezpečí, dôverovala si im.....atď? Neviem, sú to len také nápady... Vyhľadaj určite pomoc psychológa/sexuológa.

anonym0001
12. dec 2021

Ja neviem, preco sa zeny davaju dokopy s kade kym... Ved si najdi takeho, s ktorym sa ti to hnusit nebude! Keby si ho milovala, tak ta taketo nieco ani nenapadne.