Kde sa v dnešnej dobe zoznámiť s mužom, keď mám málo času?

16. okt 2022

Zoznamky ma nebavia už, nakoľko stále natrafím na ženáča, alebo zadaného, alebo blbca 🤔🤔🤔😀 ja už zostanem asi sama 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
16. okt 2022

@elizabet173 tak cas nema lebo ho travi s dietatom.. a na rande moze vziat aj dieta ... zial slobodne matky to obcas musia robit - skor nema cas vysedavat na nete a hladat a vypisovat si ...

spadnutaslivka
16. okt 2022

mám kamoša, čo si nevie nájsť dievča... celý deň je v robote alebo doma spí/pozerá film. Prečo si nevie nájsť dievča? Lebo nikam nechodí... Prečo si nevieš nájsť chalana? Asi tiež preto, že nechodíš poriadne medzi ľudí...

10zabka
16. okt 2022

@syslik81 ako si na to prišla z anonymnej témy?

syslik81
16. okt 2022

@10zabka pretoze predtym bolo v nazve aj to ze ma male dieta ... ale nazov sa medzitym ako to tu uz byva zvykom upravil na obraz adminov

radkasswe
16. okt 2022

Tinder

samanta44
16. okt 2022

Hocikde kam pôjdeš aj s dieťaťom.vsade sú aj slobodný muži či oteckovia.staci úsmev a komunikácia.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkasswe
16. okt 2022

@spadnutaslivka lebo nepozná tinder

radkasswe
16. okt 2022

Všetci múdry z 90. Rokov ale dnes už nikto nikam nechodí lebo sú na to veci 21. Storočia

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iv007
16. okt 2022

Zoznamky su plne zufalcov a nevyzretych jedincov hladajucich len sex..skus nejake zaujmove skupiny na FB, napr.o vareni, turistike, sporte.Nemas cas ani na fitko alebo sem tam vecer ist sadnut do podniku vo vasom meste?

radkasswe
16. okt 2022

Áno FB jej poraďte kde dnes chodia len starý ľudia ale však čo je nesvojpravan že dá každému na požiadanie ??

spadnutaslivka
16. okt 2022

@radkasswe to nie je o 90-tych rokoch (btw., vtedy som bola ešte pomaly s cumľom v papuli). Ľudia sa prestávajú zaujímať o druhých, vzťahy sa kĺžu zväčša len na povrchu... Treba spoznať seba samého a potom vieš, koho k sebe hľadať a pôjdeš na miesta, kde ho máš vyššiu šancu stretnúť 😉

radkasswe
16. okt 2022

@spadnutaslivka a bude po námestí vykrikovať ?? Alebo to bude mať na tričku napísané ?? Pokiaľ kamarát kamaráta nezonámi tak asi cudzieho pri bare neosloví

svetlonos
16. okt 2022

@radkasswe
Preco by nemohla cudzieho pri bare oslovit? 🙂 Aj ked dost pochybujem, ze ma opateru pre dieta aby mohla ist niekde do baru.

radkasswe
16. okt 2022

@svetlonos v bare sú ľudia večer a ty sú podgurážený a keď takého oslový žena tak je to také že dnes asi čosi bude ... Ľudia sa spoznávajú vďaka iným ľuďom ...

domca1408
17. okt 2022

tiež si kladiem túto otázku už zo dva roky....

autor
17. okt 2022

Ženy, ja bývam v takej diere sveta, kde chlapi len pijú, a majú v hlave nasraté... tu si nikoho nenájdem, a malú tiež veľmi nemám kde nechať, aby som si mohla flámovať kade tade... má ešte len 2,5 roka... a zoznamky, no tam je to tiež hrôza... nikto mi nevyhovuje 😂 lebo samí ženáč, alebo nevie rozviť vetu, a tam to končí, nakoľko si chcem normálne popísať, nie jednoslovné odpovede... nevyzerám najlepšie, ale ani zle si myslím... niesom špatná, ale už som sama 2 roky, a už by to chcelo aj spoločnosť... viete taký ten pocit, ze mate na koho spoľahnúť, a naopak 🙂

spadnutaslivka
17. okt 2022

@radkasswe tak ja by som v bare nastávajúceho nehľadala. Hovorím o hodnotách a spoločných záujmoch. A to už potom ľahšie vieš kde hľadať. Áno, najlepšie je, keď môže kamarát zoznámiť. Ale keď to akože nejde, tak potom fakt proste podľa spoločných záujmov. Alebo mať otvorené oči a pozerať okolo seba. Zoznámiť sa dá hocikde, len závisí, aké má človek očakávania.

retatka
17. okt 2022

To už je to posledné hľadať vážny vzťah v bare .Ešte tak na jednu noc…

marca12
17. okt 2022

@spadnutaslivka ja som mojho spoznala v bare. On vtedy po 100 rokoch vonku,kamos nieco oslavoval,ja tiez po dlhom case v bare. A ani jeden z nas nechodi po baroch,netulame sa,nepopijame. Viem,ze sme asi vynimky,ale da sa aj tam najst slusny chlap.

modrykonik33
17. okt 2022

Normálni ľudia nechodia do barov? Samozrejme že chodia, nechápem tieto reči, vy si vari nejdeme nikdy posedieť na víno?

spadnutaslivka
17. okt 2022

@marca12 to bola reakcia na radkasswe. ja hovorím, že ho tam nepôjdem hľadať, nie že sa nemôže stať, že sa tam s niekým zoznámim a že to klapne. Ale určite keby som si ja išla hľadať muža, tak nepôjdem cielene hľadať do baru. Môže tam byť množstvo slušných ľudí, ale nevidím dôvod, prečo zrovna tam by som išla hľadať "toho pravého" 😉 Keby som bola vášnivá lyžiarka a bar by bol pri svahu, tak by som tam určite šla, ale to nie je o bare, ale o tom, že predpokladám, že tam budú ľudia s podobnými záujmami. A to je presne to, čo som spomínala vyššie- poznať seba a pochopiť, koho k sebe hľadám a potom sa podľa toho zamerať na lokácie s najvyššou pravdepodobnosťou 😉

sasitimi17
17. okt 2022

Vy si pod slovom bar asi predstavujete dedinskú krčmu? V baroch sú práveže úplne normálni ľudia, ja tam tiež občas zájdem s kamoškami a sme úplne normálne pracujúce ženy dokonca niektoré ešte študujú na VŠ… dement sa dá nájsť všade aj na túre v Tatrach alebo na kurze angličtiny…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
catch22a
17. okt 2022

mozno najdes tu :D

retatka
18. okt 2022

@elizabet173 Nemám dobre skúsenosti a ani okolie ,väčšinou ti ľudia holdujú barom na pravidelnej báze /viackrát týždenne -denne/Ďakujem nie ,je kopec iných miest kde človek môže spoznať človeka na úrovni .