Mám nechuť k sexu

14. jan 2021

Baby pomoc. Som mladá bezdetná baba 25r,priateľ 26r. Sme spolu niečo cez 2 roky a z toho pól roka spolu bývame. Zo začiatku vzťahu nám to všetko klapalo úplne dokonale skôr ja som bola tá ktorá mala furt a stále na neho chuť. Posledné 3 mesiace sa ale všetko zmenilo, nemám absolútne žiadnu chuť na sex, vôbec, ani na neho ani na seba ani na nič iné. U nás vo vzťahu sa nič nezmenilo, vnímam ho ako pekný harmonický, občasné klasické hádky ale úplne v norme, priateľ mi stále hovorí ako ho priťahuje aj my to dava stále najavo furz sa ma dotýka a obchytkava a ja som z toho pardon ale viac nervózna ze stále chce 😅 uz aj on si všimol ze niesom pri chuti. Neviem co sa so mnou deje zažili ste podobne? Užívam antikoncepciu uz asi od 20r ale takéto som este nemala

nika_val
14. jan 2021

Ja som to mala z antikoncepcie. Prve mesiece vztahu (bez antiky) sme sa nevedeli odtrnút od seba. Prišla antikoncepcia ešte asi rok to bolo rovnaké ale čím dlhšie som do seba pchala tie tabletky tym horšie to bolo.. po vysadení tabletiek cca 3 mesiace som to zase ja 😄 a všetko je tak ako pred tým

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
14. jan 2021

Skus antiku na par mesiacov vysadit a chrante sa inak, ci zbadas zmenu. Uz ju beries velmi dlho, aj tak by si si mala dat pauzu aspon pol roka.

nika_val
14. jan 2021

@lubka261 tak to neviem, ale myslím si že asi úplne vysadiť aspoň na nejakú chvílu
Ja som po 6 rokoch užívania ešte asi 2 -3 mesiace mala v sebe zvyšky až kým sa moje telo zbavilo všetkého.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninusa221
14. jan 2021

My to zas mame naopak ako sme zacali spolu bývať tak on nechce tak hadam nema daku antiku🤣🤣🤣

karolinakr
14. jan 2021
mareri
14. jan 2021

skus vysadit a možno sa to zlepši. Alebo skus nejake lepšie afrodiziaka, možno by pomohli