Mám pomer so ženatým

18. jún 2022

Ahojte, mám pomer so ženatým mužom. Trochu mi to prerastá cez hlavu, a aj keď sme sa dohodli na čisto sexualnom vztahu, začínam niečo k nemu cítiť. Neviem si dať rady

bajka16
18. jún 2022

Tak sa odpomeruj a nabudúce budeš mať ponaučenie

zuzanazu85
18. jún 2022

Budeš tu veľmi atakovaná,väčšina koček tu je vydatných, zadaných 🤭. Celé zle , slobodný nie je taký vzrušujúci?😁

janinah
18. jún 2022

Tak ti treba....

martinkatinka
18. jún 2022

No keby nemal zenaty kam chodit 🤷

frida88
18. jún 2022

Ja by som si zo ženatým nezačala.
Ma svoju rodinu a ublizujes nielen im ale aj sebe.

zuzanazu85
18. jún 2022

@frida88 hlavne deťom berie otca,ako žena by to mala z časti aspoň chápať 🙄🤬

luccija
18. jún 2022

@frida88 hlavne sebe, lebo vacsina takych chlapov z domu neodide a ona bude len cakatelka
Treba to ukoncit a hladat chlapa bez zavazkov

amiaja
18. jún 2022

Tu ta roznesu na kopytach za takuto temu
Ruky prec a nebudes mat problem.

matovicova
18. jún 2022

Nechcem vyvolať konflikt, len ma zaujíma.. To ti nevadí, že okrem teba ešte spáva s inou ženou?

kittykat22
18. jún 2022

a co chces pocut? Chyba vyberu. Keby si tu energiu, lasku a cas vlozila do vztahu so single muzom, uz si ho mohla predstavovat rodine a kamaratom a uvazovat, kedy dostanes prsten ... Toto cele bola strata casu.
Chlap sa ma super. Ten ma zenu, ?deti a este si zaprca s mladou babou - ten sa musi citit ako kral.

autor
18. jún 2022

@zuzanazu85 čím kradnem otca? 😂 že s nim sexujem? ako to ubližuje jeho detom? trosku somarina, nie? netreba ísť na vsetko tak emocionálne a prehrotene. jeho deti absolutne necítia ziaden dopad

lejusinka
18. jún 2022

@zuzanazu85 a ten otec nie je svojpravny a sam zodpovedny za svoje rozhodnutia? Sam si nici rodinu 🤷🏻‍♀️

kitycat
18. jún 2022

Srat na to, ze berie rodine otca... Ten chlap predsa dobrovolne zasuva vsade tam, kde mu je dovolene.

Autorka, najdi si slobodneho milenca, tiez ti to prerastie cez hlavu, ale aspon bude slobodny.. .🙄

V mileneckych vztahoch treba vediet chodit..

marca12
18. jún 2022

To je najvyssi cas to ukoncit,ked su tam uz aj city. To,ze zenaty chlap je tabu,je ti asi jasne

autor
18. jún 2022

@kitycat ako “chodiť”?

zuzanazu85
18. jún 2022

Chlap rozmýšľa povedzme si úprimne baby,viac niečím iným 😆. To ako zena-matka by mala trochu ináč rozmýšľať.

zuzanaete
18. jún 2022

Ako ublizuje tvoje sexovanie jeho detom? Minimalne tym, ze cas, kedy je s tebou, tak by mohol byt s rodinou. Ak sa to raz prevali, tak to deti budu musiet spracovat.

pribinak
18. jún 2022

Tebe vysukal mozog z lebky?

Berieš im otca. Čas ktory trávi sexovanim s tebou, mal venovst rodine, deťom. Ak ku žena na to príde a rozvedu sa, deťom sa rozpadne rodina
To je udalosť, ktorá ich môže poznačiť na cely život

deti95060810
18. jún 2022

autorka nič v zlom ,ale si troška primrznutá... podľa toho ako reaguješ ani sa nedivím že si sa pomaly ale isto namotala....

tatianaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalala
18. jún 2022

Mne je ta v podstate luto. On ta chce na sex, ty chces evidentne nieco viac. Z tejto situacie su iba 2 vychodiska, ty sa mu vyplaces ako chces nieco viac a on ta kopne do zadku a ostane pekne so svojou zenou alebo sa rozvedie a budete spolu a ked mu pride do cesty dalsia takato ochotna, tak posle dokelu aj teba. Ani jedna moznost mi nepripada ako vyhra. Mne pride pri takychto “vztahoch” vzdy viac nemoralny ten co ma rodinu a podvadza aj ked ani druha rola nie je nic moc.

zuzanazu85
18. jún 2022

Ale určite raz bude aj ona šťastné vydatá a môže to potom chápať 🤭. Veď nadarmo sa nevravi,nerob to,čo nechceš,aby robili tebe 😏

sade88
18. jún 2022

Ked si nevies rady....pozri sa na to z pohladu tej jeho zeny.tebe by sa pacilo keby ta tvoj muz tajne takto podvadzal? A ze nema dopad na deti praveze ma....ked sa to ta zena dozvie posle chlapa do prdele a ty vlastne zapricinis ze ho zoberies detom - ich otca.chapes ty vobec co sposobujes? Nevera sa tazko odpusta a kto odpusti tak nezabudne....nahlodana dovera.atd..
aby si ti to raz v zivote nevratilo!

lejusinka
18. jún 2022

@zuzanazu85 ale prosim ta uz nechaj tieto zastarale stereotypy 🤦🏻‍♀️ Vlastne chlap je chudacik lebo spava s inou, nemame ho polutovat?

kitycat
18. jún 2022

"Chodit" v tom vyzname, ze ked sa raz s niekm dohodnem n mileneckom vztahu, tak sa s nim stretnem na kefovcku a potom si ideme ktdy po svojom. Ozyvame sa ci ma cas a chut a nezijeme filmom a lá Pretty woman

zuzanazu85
18. jún 2022

@lejusinka každý má svoj podiel,ale obhajovať babu,ktorá vie,že spáva so ženatým? Tak opačne teda 😏

bajka16
18. jún 2022

Nič v zlom, ale tak dobre sa pozerá nato, ako pomaly ale isto padajú na hubu takéto ludry ako si ty 😆 toto bude prvá facka, len sa zamiluj. A druhú facku ti struhne karma, keď budeš mať manžela ty.

frida88
18. jún 2022

čím kradnem otca? 😂 že s nim sexujem? ako to ubližuje jeho detom? trosku somarina, nie? netreba ísť na vsetko tak emocionálne a prehrotene. jeho deti absolutne necítia ziaden dopad
Nemyslíš vážne že sa toto pýtaš a tak odpovedas 🤦🏼‍♀️

ckocka
18. jún 2022

Drž sa svojej rady a nechoď na to emocionálne. V čom je problém?

laurika999
18. jún 2022

Vycúvaj z toho, než sa namotáš ešte viac. Lebo potom budeš trpeť ...