Manžel ma nepriťahuje

24. okt 2023

Ahojte. Potrebujem poradiť alebo len preplieskať? Manželia sme sice len 6 rokov ale spolu už 11. Mame dve krásne a zdravé malé deti. Pred nedávnom som začala mať pocit že akosi si začínam uvedomovať veci ktoré mi na manželovi vadia. Nebola to síce láska na prvý pohľad ale získal si ma svojim správaním a že sa vieme porozprávať a mame spoločne témy. Úplne perfektný základ pre krásne manželstvo.
Začala som si uvedomovat istú vec ktorú som možno v sebe potlačala. Nepriťahuje ma ! Som z toho nešťastná. Je to úžasný manžel, otec, kamarát. Viem sa na neho spoľahnúť. Proste taký sa hľadá veľmi ťažko v dnešnej dobe. Je tu ale to veľké ALE. Ako milenec je to klasický priemer. Alebo možno ani neviem. On bol môj prvý. Nemám to s čím porovnať. Prosím nevysmejte ma.
Neviem čo sa to somnou deje. A aby toho nebolo dosť prišiel do toho iný chlap. Spoznala som ho pred mesiacom. Ten druhy ani len netuší že som sa do neho zahľadela a ja bojujem sama zo sebou a s tou hanbou koľko krát vidím svojho obetavého a milujúceho manžela. Snáď mi niekto bude rozumieť čo tým chcem povedať. Vôbec netuším či ten druhý má nejaký záujem. Chcela by som to vedieť no na druhej strane sa bojím čo to spôsoby.

karolinakr
2. nov 2023

@topgabo musite mat v sebe sexappeal vyžarovať mužstvo.To je jedno či si škaredy, alebo mantavy, su takí chlapi, že ti oči vyvrati, ked ide okolo..To som si všimla, nie každy to ma ..
Musiš vypiť nejaky elixír alebo sa začat chovat ako alfa samec
Čitaš mužske magaziny? Tam je dost dopodrobna ako balit baby, ako sa obliekat, parfemy, spravanie a tak..Ja neviem, či nejaky chlap si z toho niečo zoberie, myslim, že to neni marné..

pralinka25
2. nov 2023

@topgabo tak som si pozrela to video a ja ti neviem. iste je na tom kus pravdy ale pride mi to brutalne zjednodusene a hlavne strasne jednostranne. a nie je tam zohladnenych milion dalsich faktorov. nemyslim si ze tento pohlad na vec staci. kazdopadne ludstvo je ocividne na pokraji vyhynutia tymto stylom co sa deje v poslednych rokoch co sa vztahov tyka.

pralinka25
2. nov 2023

@karolinakr presne ako pises. ja to volam charizma. subor drobnych veci ktore v podstate na prvy pohlad nevidis. sposob ako chodi, sposob akym hovori. jeho mimika, drobne gesta. usmev, vtip, vona (nie len parfemova), schopnost komunikovat... a kopec inych veci ktore sa spajaju dokopy. to si tak hovoris ze kurnik na tom cloveku nieco je. hladas co, nevies to pomenovat ale skratka nemozes z neho spustit oci. nie je to prvoplanovy fesak ale aj tak zaujme. a to iste u zien. ja som teda 150% hetero ale niekedy toto vidim aj u zien. ze kurnik vsak ani pekna nie je ale ma neuveritelne vyzarovanie. podla mna kto toto ma vyhral na plnej ciare. ked to este podpori nejakym cvicenim a starostlivostou o seba tak je v suchu. a kopec veci sa da aj naucit. lenze chlapom sa nechce. je jednoduhsie sa na to vyprdnut a nariekat. roky stacilo ze su len chlapmi a zrazu to nestaci a im sa nechce prisposobit.

karolinakr
2. nov 2023

@pralinka25 😂 👍

karolinakr
2. nov 2023

@pralinka25 pamätáš, kedysi sa chlapi nemuseli holit, chlpy všade, spod košele, panska voda Pitralon, nemožne oblečenie, biele ponožky a ako sa cítili na koni? 😅 dneska aj do posilky musia zájst..

pralinka25
2. nov 2023

@karolinakr tak vidis od zien sa roky vyzaduje standard. ziadne chlpy, super vlasy, pekne upraveny ksicht, super postava, vonava ... a zrazu ked to chcu zeny aj od muzov uz je zle. kopec chlapov ani dnes este nevie ze sa nesprchuje len v nedelu, alebo ze existuju ziletky. ale lepsi sa to chvalabohu. a vtipne alebo smutne? je ze to tym chlapom aj narovinu povies napises a aj tak ani obraz ani zvuk. idu si svoje. a moze byt aj neviem aky namakany adonis s vtakom zo zlata ked otvori hubu a samy komplex, depka, negativita tak skoncil ani gombik na gatiach nestihne odopnut.

0silvia0
2. nov 2023

@karolinakr a este tie casy, ked chlap-hlava rodiny prisiel domov, zena kmitala, podkladala na stol obed, nalozila, odlozila. Chlap ockom prebehol domacnost, hydinu a deti a skritizoval a ohodnotil, ci si zena dobre plni povinnosti.
No asi to casti muzskej populacie dost chyba😎

pralinka25
2. nov 2023

@0silvia0 hej kedysi stacilo sa narodit ako biely muz a automaticky tym ziskal status, respekt a postavenie. nebolo treba vyvinut vobec ziadne usilie. je to tvrdy budicek pre niektorych.

ondro1122
2. nov 2023

@pralinka25 Starám sa o seba ako viem....aj s migrénou, vysokým tlakom a zúženou chlopňou...dokonca mi je aj zakázané cvičiť...ale je to o to ťažšie keď nie som fyzicky stavaný a odmietam brať pumpy a iné veci na cvičenie...chcem sa starať o seba

topgabo
2. nov 2023
https://www.youtube.com/watch?v=7rgXgANHrhk


Necham tu pre zamyslenie, ja priatelku mam. A jedine co odporucam je chlapom najst priatelku mimo mesta kde este existuju normalne zeny. K nazorom co tu pisu zeny zbytocne sa vyjadrovat nebudem, nema to vyznam.

ondro1122
2. nov 2023

@topgabo Slovenské alebo české titulky by sa nenašli ?

topgabo
2. nov 2023

@ondro1122 zapni automaticke titulky prelozene z anglickeho jazyka na SK celkom dobre to preklada.

pralinka25
2. nov 2023

@ondro1122 nemusis byt brutal namakany. staci ze cvicis pre zdravie. mozno s tvojim zdravotnym stavom by si mal styl cvicenia zmenit. nestoji ti to za to aby si si ublizil. to staranie sa o seba zahrna aj zdravsi zivotny styl, staranie sa o zdravie, o plet, o zuby, vlasy nechty.... vies kolko chlapov to nerobi a potom to pokazi dojem aj z pekneho chalana?zameraj sa na vnutorne vyzarovanie. sexepil, gesta, chodzu, humor, rozhlad, intelekt. zacni brat zivot s vacsou lahkostou, maj rad sameho seba, maj rad ludi aj s ich chybami. nevnimaj len negativa. vzdy nejake su. ber si zo zivota vsetko to dobre co ti ponuka. vytvaraj si prilezitosti, komunikuj s ludmi, maj priatelov, smej sa s nimi, buduj vztahy a zazitky. citaj knihy, hraj hry. nauc sa kazdy rok nieco nove. a mysli na poztivne veci pretoze to na co neustale myslis sa premieta aj v tvojej tvari, v tvojom vyraze v tvojich postojoch v celom tvojom ja. pritahujes si to a potom sa v tom placas.

pralinka25
2. nov 2023

@topgabo zas tie reci neber tak vazne. su to klasicke podpichovacky mala vojna pohlavi. kludne s vyjadruj vsak na to toto anonymne forum je no nie? 😉

karolinakr
2. nov 2023

@topgabo tiež by som sa zbytočne neurážala.Vieš, ako chlapi rozoberaju ženy na drobne, aj ženy si povedia o mužoch necenzurovanu verziu

ondro1122
3. nov 2023

S tým ako bolo spomenuté, že keď niekto má charizma a stará sa o seba a že ma vyhraté tak to je pravda. Aj namakaní borci nemusia byť hlúpy a môžu mať charizmu. Len škoda je, že takýto nabuchanci majú aj veľkú šancu u zadaných žien, že ich zvedú na jednú noc. A nechcem mať postavu jak Schwarzenegger som za menšie svaly 😁 Len tak mimochodom veľký pán bol u mňa Bruce Lee či už s výrokmi, talentom, vyrysovanými svalmi a veľkou silou. Tento chlap mal asi čo by chcela žena. Aj keď sa veľmi nespomína (čo mi je divné).

pralinka25
3. nov 2023

@ondro1122 a teraz ti poviem tajomstvo. pznas tie vtipy o tom ze zeny nevedia co chcu? no a tak povedz ako to mozes vediet ty co zeny chcu? 😉
bud sa msebou. vzory su fajn ale zas odtial potial. vsetky zeny sa nedaju zviest na jednu noc. a nie vsetkym zenam sa pacia nabuchanci. s tymto problemom by si mal vyhladat psychloga. to je rada v dobrom. ziadna urazka ani vyryvanie.

h2
3. nov 2023

@pralinka25 Že ťa to ešte baví sa tu s ním o tom vybavovať. On má svoju pravdu a nikto ho nepresvedčí, že akonáhle sa pred nami zjaví svalnatý alfasamec, tak hneď zabudneme na manželov, s ktorými sme roky v láskyplnom vzťahu, lebo musíme nutne vliezť do postele s týmto sexi chlapom a keď tvrdíme, že nie, tak klameme samé seba. Lebo on pozná pravdu. 🤦🏻‍♀️

karolinakr
3. nov 2023

@h2 🤣

pralinka25
3. nov 2023

@h2 to ja mam tak sem tam ten zachvat komplexu matky terezy a este mi aj udiera sopel na mozog tak ma ospravedln.

h2
3. nov 2023

@pralinka25 Tu nepomôže nič. Lebo aj Matka Tereza bola len žena a ... mala som tam niečo napísané, ale radšej som to zmazala, z úcty k tej výnimočnej osobe.

pralinka25
3. nov 2023

@h2 😀

ondro1122
3. nov 2023

@pralinka25 A aké kvalitné kremiky treba aby som bol krajší keď už tak ? 🤣

pralinka25
3. nov 2023

@ondro1122 no to ja neviem, en som si to vsimla na instaci ze uz kremiky a sera riesia aj chlapi tak pokukaj pozistuj

liliana8
28. máj 2024

@autorka, ako to u vas dopadlo?

autor
30. máj 2024

@liliana8 nič moc sa nezmenilo. Detaily vynechám ale stále pretrváva to že ma nepriťahuje. Žiaľ. Môžem sa snažiť koľko chcem. Ostávam s ním preto že je dobrý otec a kamarát a ku mne je vždy dobrý. Čo sa týka toho druhého chlapa taktiež nič. Som vydatá a podviesť manžela nemienim pretože si to nezaslúži a príliž si ho vážim. Moc ti v tomto asi nepomôžem.