Nepochopené rande

stefania2m
9. júl 2023

Dobrý deň. Vcera som mala rande už asi 20te s mužom. Zoznamil nás spolocny kamarat, nejako sme spolu slovne flirtovali par tyzdnov ale nikdy sme spolu nič neboli. Boli sme par krát spolu vonku ako partia. Potom pri nahodnej komunikacii som spomenula ze sa s niekym novym stretavam na co hodil ziarlivostnu scenu. A asi o týždeň na to ma volal von každý den. Pozerali sme po praci film, Isli na nakupy, varili spolu. A prišiel piatok kedy mu prisla zasielka ze je definitivne rozvedeny. Tak ze to ideme oslavit. Sli sme ku mne, pili vino a pozerali filmy. Zacal ma hladkat, po chvili pusinkovat do vlasov na co som sa otocila a dala mu pusu na usta a opytala sa asi hlupo lebo vedela som odpoveď, ale opytala som sa ze tak teda už definitivne slobodny? A cakala som ze to bude pokracovat. Ale.ono nepokracovalo. Keď som mu povedala ze ci si môže rozopnut rifle ze si nechcem zlomit nechty tak mi povedal ze co by som tam chcela hladat, ze mam Mateja s kym sa stretavam. Ale naco potom inicioval tie vecery spolocne a urobil prvý krok s tymi pusami do vlasov a hladkanim? Co si o tom myslite prosim Vas?

janai1
9. júl 2023

No a máš Mateja? 😁

mimka1402
9. júl 2023

Utekala by som.😀 Chlap bol ženatý a na teba žiarlil, že si šla na rande? No jeho chyba. Mal si s tebou vyjasniť čo vy dvaja vlastne ste a snažiť sa. Namiesto toho ti vyčíta niečo načo nemá nárok. Lepšie to nebude. Neriešila by som ho.

klip0
9. júl 2023

S niekým chodíš na rande a na rande mu hovoríš o tom, že si sa začala stretávať s iným ? 😅

gejb
9. júl 2023

@stefania2m divný. Po tomto by som sa sústredila radsej na Mateja 😁

stefania2m
autor
9. júl 2023

@klip0 asi som to nejasne napísala. My sme nerandili zo začiatku ale stretavali sa u apolocneho kamarata. A s Matejom spolu nie sme. Par krát sme sa stretli ale vztah to rozhodne nie je

cocolino234
9. júl 2023

@autorka ešte spolu ani len nič nemáte a on miesto toho, aby sa o teba snažil ti vyčíta niečo, čo absolútne nie je jeho vec a nemá právo na to ti niečo hovoriť. To by som si ho nechcela predstaviť vo vzťahu, ak by si mala nového kolegu. Ja by som ho už vôbec neriešila, nechaj ho tak. Ešte spolu ani nič nemáte a on sa už prejavil, poďakuj mu za to a viac nerieš. 😀
@klip0 pokiaľ správne čítam, tak to spomenula keď boli s partiou.

mell27
9. júl 2023

@stefania2m myslím si o tom to, že by si si mohla aj cez prázdniny preratať príklady z matematiky a potrénovať písanie diktátov. Prázdniny ubehnú ani sa nenazdáš. 😃

viestta
9. júl 2023

Ja som cely pribeh vobec nepochopila. Je tu nejaky Matej, s ktorym sa len stretavas, nejaky chlap, ktory spravil ziarlivostnu scenu este ste nic spolu nemali a potom ta nepustil do rifli. Nejaka som z toho cela zmatena...

sasitimi17
9. júl 2023

a ktorého vlastne chceš?

stefania2m
autor
9. júl 2023

@viestta ale chapes tomu úplne spravne

stefania2m
autor
9. júl 2023

@sasitimi17 no to celkom neviem.

stefania2m
autor
9. júl 2023

@mell27 aj keď mentalne som asi na 15 mam zial už 31 😉

viestta
9. júl 2023

@stefania2m a tebe nesvietia v hlave majaky po tej ziarlivostnej scene?

gejb
9. júl 2023

@stefania2m a ozval sa este po tomto fiasku?

masinka
9. júl 2023

Ak svojej manzelke robil take sceny, tak sa ani necudujem ze je rozvedeny 😖

lussy666
9. júl 2023

Ake romanticke 🙂

stefania2m
autor
9. júl 2023

@gejb ozval. A chcel ísť von to oslavovat. Ze už nie je taky unaveny z prace. Ale odmietla som

gejb
9. júl 2023

@stefania2m on možno hľadá kamošku, alebo sám nevie co chce.

blancheporte
9. júl 2023

@stefania2m Nebolo treba rozprávať o lámaní nechtov.....bez slov mu rozopnut a pokračovať.....srať aj na nechty. Potom by už ani on nemal koment k Matejovie.🫢

viestta
9. júl 2023

@gejb alebo naplast na rozvod. V kazdom pripade chlap s papierom o rozvode, na ktorom este nevyschla ani peciatka... No ja neviem

stefania2m
autor
9. júl 2023

@gejb ok kamosi sme mohli kľudne byť. To on urobil prvý krok s tymi pusami... a do kelu zabudla som asi 2 tyzdne dozadu po grilovacke u toho kamosa sa ma on opytal ci ostanem na noc a ja som utiekla domov... necakala som to a bolo to na mňa ešte dosť skoro

stefania2m
autor
9. júl 2023

@blancheporte možno by ma zastavil ináč 😀

januska12323
9. júl 2023

Tak stretávaš sa s dvomi naraz, s tým druhým si sa aj chcela vyspať no nevyšlo. Čo takto hľadať normálny vzťah s niekým tretím? Tých prvých nechaj tak keď ich nechceš.

lintu
9. júl 2023

Mateja si pred ním oficiálne zrušila, či sa s ním ešte stále akože stretávaš?

stefania2m
autor
9. júl 2023

@lintu viac menej to bolo subezne. Lebo Matej mame iné zivotne plany a nevieme to nijak sklbit

diwotworna
9. júl 2023

@stefania2 že čo by som tam chcela hľadať?To čo som u Mateja nenašla 🙈🙈🙈

cherrystone
9. júl 2023

@stefania2m poucenie jednoznacne znie: ked sa stretavas s viacerymi subezne, a je jedno za akym ucelom, nesmu o sebe vediet 😉

modrava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikkatt
9. júl 2023

@stefania2m vykasli sa na obidvoch.. matej je pase a henten spravi ziarlivostnu scenu ked ani nie ste spolu
Najdi tretieho

viestta
9. júl 2023

@stefania2m keby sa chlap stretaval s dvomi naraz, tak je to hajzel najhorsej kategorie. Ak by si sa pozerala na takeho chlapa ty? Ci u zien je to len vyberove konanie, teda ospravedlnitelne?