Nová kamaratka partnera/manžela

12. júl 2023

Ahojte, je podľa vás v poriadku keby váš manžel/partner počas toho ako je s vami, jedná sa o vážny vzťah, hľadal ,,kamaratky", píše si s inymi, stretáva sa a vraj tú sú ,,len kamaratky"

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
12. júl 2023

Pre mna ako manzelku to nie je OK.

deti95060810
12. júl 2023

nie, nie je...
neviem či by súhlasil on s mojími kamarátmi...😉

alexka89
12. júl 2023

Nie není to normálne ...čo sa bude s tými novými kamarátkami o čom baviť? Neviem divné mi to dojde...nepoviem že keby mal nejaké kamarátky z detstva ešte pred tebou že s ňou v živote nič nemal neriešil ale nové? No neviem by riadny vydžub dostal

thoughtfulweirdo
12. júl 2023

Kamarátky, ktoré nájde v reálnom živote pri práci alebo koníčku sú za mňa ok, ale cielené hľadania kamarátiek na nete absolútne nie.

h2
12. júl 2023

Mať kamarátky je OK, cielene hľadať ďalšie nové nie je OK.

petamich
12. júl 2023

absolutne suhlasim @thoughtfulweirdo

juliet86
12. júl 2023

@thoughtfulweirdo absolutne suhlasim. este uznavam aj kamaratky zo skoly spoluziacky zo sportu pripadne aj z online hry na ktorej fici.

lintu
12. júl 2023

To robil vždy? Skús si tiež hľadať kamošov, že čo na to povie.

autor
12. júl 2023
svetlonos
12. júl 2023

Na tvojom mieste si zacnem tiez hladat "kamosov" - s tym, ze jeden z nich sa pokojne moze stat mojim buducim priatelom.
Tvoj priatel je nejak mimo. Tito normalne nie je a nebola by som s nim.

autor
12. júl 2023

@svetlonos tiež mi to príde nevhodné

mischy00
12. júl 2023

A tie kamarátky zoznamuje aj s tebou? Či si ich necháva iba pre seba🙂....a nie, nieje to normálne, kamarátky z detstva, niekoho s kým je v kontakte už dávno je normálne, ale hľadať stále nové? A ešte sa s nimi stretávať, sorry to už ozaj nemá čo iné na práci? Kedy to stíha?...úprimne, ja fakt neviem kedy by som ešte stihla ,' randiť a hľadať iných kamarátov"

pralinka25
12. júl 2023

a poslala si ho do patricnych medzi? chlap je nakomplet mimo. nebudem sa opakovat, dievcata to napisali dobre kedy je to ok a kedy uz cez ciaru. tvoj chlap je cely cez ciaru. nechala by som ho kamaratkam, pretoze taketo dementne napady jeho hlavu len tak neopustia.

mischy00
12. júl 2023

A keď si s nejakou z kamarátok začne, tak ešte povie,že tvoja chyba, nemala si mu to dovoliť...

toskanka
12. júl 2023

Ak je to ešte len partner a nemáš s ním deti, tak nie nad čím uvažovať, či?

autor
12. júl 2023

Príde mi,že toto ked chlap robí tak mu jeho partnerka nestačí, nie je mu dosť dobrá niečo mu chýba a hľadá inde, i ked nikdy sa na nič nesťahoval

toskanka
12. júl 2023

@autorka Keď toto chlap robí, tak sa mu tráva za plotom zdá zelensia.

autor
12. júl 2023

@toskanka 👍

zmrzlinka2021
12. júl 2023

Autorka,

vo vseobecnosti vzdy najdes lepsieho partnera pre zivot, aj ked mas po svojom boku nejviem akeho skveleho, uzasneho cloveka. Proste ziadny "osudovy" neexistuje, to su dristy. Ale raz ked sa muz rozhodne vziat si priatelku za svoju zenu, aj keby spoznal neviem aku genialnu, fantasticku zenu, ktorej ty nesiahas ani po lytka, tak mal vzhliadat k tebe, teba si vazit, teba milovat... pretoze "vzdy je niekde ta trava zelensia".
Ale vztah netvoria dokonali ludia.

Nepises v akom ste vztahu, ci len spolu chodite alebo ste uz manzelia. Ale ak ste zatial iba frajeri, prosim ta, velmi spozorni, a nehrn sa do dolezitych zivotnych rozhodnuti.

liusa82
12. júl 2023

ja tiež jednu takúto poznám síce už ex kamoška lebo sa mi hnusilo jej chovanie ale nejednalo sa tam o hetero vzťah ale sú to dve baby.No a jedna z nich stále chodí na zoznamku a ospravedlňuje to tým,že rada spoznáva nových ludí.Byť jej frajerkou už by letela.Tá jej priatelka sa s ňou stále iba háda.Dokonca raz balila aj mňa a to dotyčné spolu už chodili ,kdečo mi vypisovala ale ja by ju brala iba ako kamošku a do dnešného dňa lutujem že som tej dotyčnej neposlala to čo mi písala jej milovaná ale možno ani vtedy by oči neotvorila.Takže za mňa nie, nie je to normálne vo vzťahu ale kto to toleruje prosím

autor
12. júl 2023

@zmrzlinka2021 Sme spolu už skoro 3 roky, čiže partnery, žijeme v 1 domácnosti ale premýšľam nad rozchodom

akiana
12. júl 2023

Ano, kamaratky su vsetky, na ktore mu prides. Co ine ti ma povedat? Ze si hlada baby na sex a ulety? Nie, on si hlada kamaratky. Ako s tou informaciou nalozis, je na tebe.

mischy00
12. júl 2023

Rovno mu povedz, že ak si chce hľadať kamarátky, že nech s tebou nepočíta do budúcnosti..

Je absolútne zrejmé, že si hľadá bokovky, žiadne kamarátky. Ak nechceš zvyšok života byť na druhej koľaji, tak ho nechaj pre kamarátky 😉A prečo si nehľadá kamarátov?

autor
12. júl 2023

@mischy00 Neviem, ale premýšľam už dlhšie nad koncom, lebo totot trvá už takmer rok a nechcem byť druhá

toskanka
12. júl 2023

@autor Toto písanie si, stretávanie sa s "kamarátkami" ja vnímam ako oficiálne randenie. Toto robia muži, ktorí si hľadajú buď milenky alebo nové partnerky. Že kamarátky 😃. No sprav, čo musíš, radšej zahodiť pár rokov ako pol života.

autor
12. júl 2023

@toskanka Už aj kamaratky aj rodina vie, že to zvažujem

toskanka
12. júl 2023

@autorka A čakáš na nejaký bod zlomu alebo plánuješ s ním vážny rozhovor?

autor
12. júl 2023

@toskanka Asi rozhovor, určite nechcem niečo ako ghosting

rebrambora
12. júl 2023

Tak si zacni hladat kamaratov aj ty a daj nam vediet ako ste skoncili.