Ocitla som sa v pozícii milenky

28. apr 2023

Ženy v otom rade neodsudte ma. Ocitla som sa v pozícii milenky. Keď sme spolu začali nevedela som že je zadaný. Ťaháme spolu už rok. On ma ženu a dieťa. O ničom som na začiatku nevedela. Zaľúbila som sa. Stále to ale bolo na úrovni že kamarát kamarátka. Ale vidíme že už sa namotal aj on. Od ženy neodíde ani to nechcem. Ja asi ani nechcem radu. Viem že je zle čo robíme. Ale ja s tým neviem prestať. Strašne ho mám rada a dáva mi presne to čo potrebujem. Podporuje ma vo všetkých smeroch. Doma nie je šťastný. Nechce tam byt ale drzi ho dieťa. A poznám obe strany takze vie že neklame. Ja neviem , mám to nechať tak alebo ? Bojovať o neho aby bol somnou ? Ja neviem fakt. Je mi do placu.

jaond19
28. apr 2023

Nebojovat , nema moralne zabrany. Ak mu to neklape, ostava len z cistej vychcanosti so zenou, prd ze kvoli dietatu... vyhovuje mu to tak. Vpodstate vas vyuziva obe, ju na domaci komfort, teba na to ostatne.

katarinka89
28. apr 2023

A kedy si zistila, že ma ženu a dieťa? A keď poznáš obe strany tak si potom musela vedieť,že slobodný nieje...

maryetta
28. apr 2023

Musis byt riadne zufala ked tomu veris co ti hovori. Vyhovuje mu to. Dieta nie je prekazka ani vyhovorka. Kazdopadne by som s takym chlapom nebola. Nech si prv vysporiada myslienky a zivot.

autor
28. apr 2023

@katarinka89
@maryetta zistila som to mesiac po tom čo sa mu narodila dcéra a potom som začala cez známych pátrať.

viestta
28. apr 2023

Kazdy, ktory zahyba doma "nie je stastny". Ak ti staci byt ta druha a ak ti staci, ze mas pomer s bezcharakternym trulom, tak ludne v tom pokracuj. Sice neviem kde mas sebeuctu a hrdost, ale ak ti to vyhovuje tak pokracuj. Raz sa mu zunujes aj ty a bude hladat "spriaznenu dusu" inde, od zeny a deti nikdy neodide. Preco by to robil? Tolke nepohodlie, tolky zbytocny cirkus, ked mu v podstate nic nechyba. Doma full servis, u teba si vytrasie miesok.

akiana
28. apr 2023

Vam ti chlapi vsetci ako cez kopirak rozpravaju tu istu rozpravocku o domacom nestasti, a vy to zamilovane poslusne papkate aj s navnadou. Ludia sa rozvadzju kazdy den, aj ti, co maju 5 deti. Od neho nikto nechce, aby sa rozviedol s dietatom, iba s manzelkou. Pravda je vsak taka, a je stara ako ludstvo, ze on sa rozviest nechce, lebo manzelstvo mu dava komfort a teplo domova, a ty zabavu a unik zo stereotypu. Preco by sa zbavoval jedneho alebo druheho, ked moze mat oboje? Dobre si sprosta moja, ked si myslis, ze je do teba zamilovany. A to nehovorim z pozicie zhrdzenej manzelky, ale ako realistka, ktora bola v tvojej pozicii. Iba s tym rozdielom ze ja som to ukoncila po 10 mesicoch ked som sa dozvedela o zene, a to iste by si mala davno urobit aj ty.

katarinka89
28. apr 2023

Aha ....
Poradím ti jednu vec: každý milenec sa o háji tým, že doma je to hrozne, žena je odmerať, ma milenca. Nevsri, ignoruje muža ale odísť nemôže lebo: dieťa, majetok....

A doma je to milujúci manžel. Treba to ukončiť a hľadať niečo perspektívne. Ked to dokázal urobiť počas tehotenstva žene tak to urobí každej po nej.

autor
28. apr 2023

@viestta
@akiana
@katarinka89 on nie je manžel. Nie su zobratý. Ona má 3 deti nie od neho s štvrte s ním. Ja viem že máte pravdu. Ja to vsetko beriem. Moja hlava vie čo je správne. Len to srdce nepustí.

mamina7070
28. apr 2023

cize on podvadzal tehotnu zenu aj pocas toho co rodila ich dieta ???? a tebe neni zo seba samej na vracanie?

maminkadeticiek
28. apr 2023

Jasne to hovori kazdy chlap.Ze je so zenou len kvoli detom.Kvoli detom kupuje zene darceky k sviatkom,kvoli detom chodia na dovolenky,kvoli detom zveladuje byvanie,kvoli detom ma nakoniec s tou zenou dalsie dieta...Verime 🤭Je tazke priznat si,ze si len jeho rohozka,chapem.

autor
28. apr 2023

@mamina7070 ty rozumieš že som o tom nevedela ????

petamich
28. apr 2023

to, ze si to nevedela v poriadku ale zostat vo vztahu s chlapom, ktory ta klamal a spaval s tebou, kym jeho partnerka cakala dieta a mozno nemal kam zasunut (lebo oni su vsetci nestastni vo vztahu a preto maju milenky, to ti je take paradne klise)? tak to by mi teda bolo nevolno, samej zo seba aka som naivna a sprosta a to sa ta nechcem dotknut o takehoto chlapa bojovat, zeny kde mate sebahodnotu a rozum

marca12
28. apr 2023

A to ti nevadilo,ze podvadza zenu,ktora mu prave porodila dieta? Bola si niekedy tehotna,vies,ake je to pre niektore zeny narocne obdobie,aky je to napor hormonov,zmeny nalad a vsetkeho mozneho. Do toho partner,ktory namiesto toho,aby ju podrzal,si radsej vytriasa vajcia na nejakej inej? Takehoto buduceho muza si predstavujes? Pytala si sa znamych. A ti znami ziju s nimi v domacnosti? Prepac,ale tvoj milenec je bezcharakterne hovado,slaboch a hlupak. Nechala by som ho tak a ak ta skutocne miluje,rozvedie sa so zenou a pojde za tebou. Ak s nou ostane,tak ozaj nestoji za tvoje trapenie a slzy. Musis zacat mysliet na seba. Premarnila si s nim rok,kolko rokov este takto zufalo chces prezit? Nemoct sa ukazat s priatelom v apolocnosti,skryvat sa ako nejaky zhnily odpad,nemoct ist spolu na vylet,fungovat ako normalny par,planovat si buducnost,rodinu,zazitky,cestovanie a to hlavne budovat si domov

mamina7070
28. apr 2023

ale tak pokracujes v tom 😉

viestta
28. apr 2023

Skus mi vysvetlit ako sa meni jeho bezcharakternost a pripecenost (pouzila by som vystiznejsi vyraz, ale to by mi zrusili ucet) faktom, ze jeho spolubyvajuca, ma okrem toho jeho dietata dalsie tri? Len uplny uboziak dokaze podvadzat tehotnu matku svojho dietata, len uplny uboziak dokaze odbehnut "od porodu" pre utesenie k milenke. Ty naozaj o toho uboziaka stojis? Tvoje srdce za takym bezcharakternym dementom pisti a vyplakavas kvoli nemu po nociach? To fakt?

adka176
28. apr 2023

.... len jedna rada... popasovať sa s tým musíš sama....

zuzanka.zuzu
28. apr 2023

predtým si síce nevedela ale teraz už vieš 😂 tak čo ti bráni to ukončiť? jaaaj vy ste sa zaľúbili 😂 bože všetky rovnako sprosté 🤦

mikadooo
28. apr 2023

Ak chceš normálny vzťah, tak tohto pošli za ženou a nájdi si niekoho skutočne zadaného. No ešte aby som "bojovala" o muža, ktorý ani nemá gule priznať sa doma manželke. No to určite. U mňa toto nehrozí. Z jeho strany to musí byť fakt že láska ako hrom...

autor
28. apr 2023

@mikadooo jednen normálny príspevok. Naozaj ďakujem. Ona o nás vie. A nerieši to lebo má u neho zabezpečené financie a bývanie

maminkadeticiek
28. apr 2023

Takato zena veri,ze s nou je to ine.To nevysvetlite nijak az kym nepadne s prepacenim na hubu.

akiana
28. apr 2023

No tak to potom o to horsie, ze nie su zobrati. Este by som brala vyhovorky typu rozvod je drahy, sud mu vezme dieta, nemaju predmanzelsku zmluvu, je tam nejaka nehnutelnost, atd., ale jeho nic k nej pravne neviaze, a aj tak od nej nechce odist? Nie je to pre teba dostatocny dokaz o tom, ze nie je tak nestastny a zamilovany, ako ti tvrdi?

ada_alica
28. apr 2023

Bola som nedávno v podobnej situácii a ukončili sme to, teda ja, pretože ja chcem normálny vzťah, normálne vyjsť na ulicu, pobozkať sa, ísť na pár dní na výlet.... takže je to na tebe...... naozaj máš pri ňom všetko čo potrebuješ???????A o dôvodoch, ktoré uvedol prečo sa nechce rozviesť mi skoro sánka spadla.....tým som sa uistila, že robím správne rozhodnutie..... bolelo to veľmi ale časom je to lepšie a lepšie

autor
28. apr 2023

@akiana toto mi dodalo rozvahu. Máš pravdu.
@ada_alica Sama vies aké to ťažké potom. On neni na sk. Nestretávame sa denne ale skôr mesačne. Musim to seknúť a ukončiť

h2
28. apr 2023

Načo si sem napísala? Tu ti nikto neporadí. Vieš, že je ženatý, vieš, že ženu neopustí, ty neopustíš jeho... Jediné, čoho sa ti tu dostane, je odsúdenie. 🤷🏻‍♀️

mikadooo
28. apr 2023

Wooow. Tak keď ona to nerieši a je jej to jedno, tak holt problém bude zas len v ňom, že to nechce riešiť. A to "kvôli dieťaťu", no neviem... Mám pocit, že mu to takto vyhovuje... Má opatrovateľku pre dieťa, asi aj kuchárku a upratovačku, s dieťaťom je kedykoľvek za mu zachce a keď nechce, tak ide za milenkou. A zas keď už má dosť milenky, tak ide "za dieťaťom". V podstate si môže vybrať ku komu pôjde večer prespať, podľa aktuálnej nálady, no, neviem. Možno časom bude aj nejaká tretia, tebe povie, že musí byť doma, žene povie, že ide za tebou a nájde si ešte nejakú, čo ja viem, čo mu chýba - masérku alebo čo... podľa mňa mu tento váš trojuholník vyhovuje (komu by to nevyhovovalo 😄).

akiana
28. apr 2023

@ada_alica Presne tak. Zeny v pozicii tej druhej si neuvedomuju, ze maju len polovicny vztah, ze sa delia o muza s inou. Mne stacilo polozit si otazku - toto chcem? Nemam na viac? Nezasluzim si 100%-ny vztah? A bolo pre mna vybavene. Bolelo to, ale poslala som ho do riti. Co viem, stale su spolu, aj ked ona o tej afere so mnou vedela, lebo po tych 10 mesiacoch to cele prasklo a involvovani sme boli vsetci traja.

lucylaw
28. apr 2023

Akože ty vážne uvažuješ nad tým,že by si chcela "bojovať" o chlapa,ktorý podvádzal svoju tehotnú partnerku s tebou?? Ktorý ti klamal,že je slobodný a pritom jeho partnerka s ním čakala dieťa?? Akože vážne takýto odpad ľudskej spoločnosti je niekto,o koho sa podľa teba oplatí bojovať?? Ale tak len smelo do toho,jeho partnerke bude lepšie bez klamára a neverníka a ty budeš o pár rokov na jej mieste,keď je niekto schopný niečo takéto urobiť raz,urobí to v pohode znovu..

caroline_
28. apr 2023

Keby si aj zoberiem čisto teoreticky ze by tu ženu opustil, a ostal by s tebou, tak nevidím ani jeden najmenší dôvod prečo by to co robí jej, nerobil aj tebe

dskjhfdlkdjhl
28. apr 2023

No, ja mam taky dojem, ze zacali nieco miesat do mlieka, alebo inych potravin, lebo tolko trafenych ludi snad v minulosti nebolo.

toskanka
28. apr 2023

Mňa by zaujímalo, kde si na neho natrafila, keď si nevedela, že je zadaný. Píšeš, že poznáš obe strany, lebo si neskôr začala pátrať po známych. On nežije na Slovensku, ale tvoji známi ho poznajú? 🤔