Otravuje ma ženatý muž

18. apr 2022

Ako sa zbaviť muža, ktorý ma neustále otravuje? Je ženatý niekoľko rokov, plánujú bábätko a on mi nedá pokoj. Vypisuje, ja mu na to nedavam ziadny podnet aby mi písal. Ja som tiež zadaná. No v jednom kuse píše, všade kde sa len dá 😡 ja mu ani neodpisujem 🤷🏽‍♀️ mám ho zablokovať? S jeho rodinou sa poznám. A preto mu nechcem niečo drzé napísať, aby sa to potom neobrátilo na mna. Myslela som si, že píše ako kamarát, no potom to jeho písanie zachádzalo už ďalej…

janai1
18. apr 2022

Už dávno mal byť zablokovaný

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
18. apr 2022

pokial neodpises nikdy, a dlhsiu dobu, prestane, ak odpisujes, davas mu spatnu vazbu, podnet, nadej.

autor
18. apr 2022

@mirage ale jemu to nie je trapne? Proste ja nechapem. Ved ma ženu pre boha… nech otravuje ju a nie mna

koniarova
18. apr 2022

Odpisuješ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
18. apr 2022

Ak nereaguješ a napriek tomu neprestáva, tak by som mu napísala, že ešte jedna jediná správa, tak všetky jeho správy ukážeš svojmu mužovi a jeho žene. Akurát to treba potom aj urobiť ak by napísal.

lindous
18. apr 2022

Mne by bolo jedno či nezadaný alebo zadaný (aj keď áno, o to horšie), proste ak ma niekto obťažuje, tak ho zablokujem ...

autor
18. apr 2022

Zo začiatku som odpisovala, lebo sa poznáme 🤷🏽‍♀️ Písali sme o normálnych veciach, ale potom už menil ,,stratégiu,,

autor
18. apr 2022

Len ženy, ja nie som taka svina aby som sa vyhrážala niekomu 😢😢😢😢😢😢😢

koniarova
18. apr 2022

No tak jednoducho neodpisuj a zablokuj.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
18. apr 2022

Prečo by si mala byť sviňa? Ty nerobíš zle jeho žene. To nie je vyhrážanie. To je upozornenie. A je na ňom, ak sa rozhodne nedať ti pokoj.

lavinis
18. apr 2022

Jasne, ze zablokovat, to sa musit pytat na koniku?

autor
18. apr 2022

On to zisti že ho zablokujem? 😂 či to len proste bude že nedoručené? Správa, viber?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
18. apr 2022

Keby Ta to tak velmi obtazovalo, tak to riesis inak a nie zakladanim temy na konovi. Davno by bol alebo bloknuty, alebo mu minimalne slusne vysvetlene, ze nemas zaujem, nech da pokoj. Ciste svedomie a ziadne podnety v minulych konverzaciach by stacili, nebolo by sa coho bat, ako sa to moze otocit proti tebe.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
18. apr 2022

Ani ja nie som taká, že by som sa ľuďom vyhrážala, ani konflikty nemusím, ale v takomto prípade, by som mu napísala, že ešte jedna takáto správa a posielam to jeho žene/ukazujem svojmu mužovi. S týmto by som sa fakt neprplala. A okamžite bloknúť. Nechápem, čo to riešiš na koňovi 🤷‍♀️.

autor
18. apr 2022

@viestta chápete že sa ako rodina poznáme??? Tento argument nestačí? Načo sa tu mám hrat?

solange7
18. apr 2022

@elizabet173 podla mna ho tiez nechce zablokovat lebo jej do istej miery imponuju spravy od niekoho dalsieho. No ja by som sa na jej mieste skor citila ako uplna chudera. Nejaky uslintany zmrd keby si myslel, ze ma u mna sancu a ze podvediem svojho muza... No mna by to teda skor urazalo.

koniarova
18. apr 2022

Nestačí tento argument. Traposis tu s ohľaduplnostou jak puberťácka.

solange7
18. apr 2022

A co ked sa poznate? Ved moze napisat aj tvojmu muzovi ked bude nieco treba. Alebo ti moze napisat ci zavolat jeho zena.

autor
18. apr 2022

@solange7 s manželkou sa nepoznam, myslím jeho rodičov

solange7
18. apr 2022

Ved jeho rodicov si neblokuj, oni sa ta nesnazia dostat do postele.

koniarova
18. apr 2022

@solange7 😁😁😁😁

autor
18. apr 2022

@solange7 😂😂😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
18. apr 2022

ja som si tak blokla kolegu. normalne svojho kolegu z chodby. furt mi pisal, ze ma vezme domov, na meniny basne a podobne kktiny. po poslednej ponuke na odvoz som ho blokla. a normalne sa dalej zdravime a fungujeme akoby sa nic nestalo. len uz sa mi proste nedovola a nedopise 😀

simca06022011
18. apr 2022

Treba prestat byt mila, nemusis sa vyhrazat. Ked nepochopí ze nemáš zaujem, tak zablokovať.