Poslednú dobu nemám vôbec chuť na sex

24. sep 2022

Poslednú dobu nemám vôbec chuť na sex.. 🤷‍♀️ Môže to byť preto ze sa mi partner nevenuje a ze mu nezáleží na tom ze nemám už skoro pol roka orgazmus? 🤷‍♀️

ivik4
24. sep 2022

A kto by mal chut na taky sex ?

eva112014
24. sep 2022

A ako reaguje partner na to, že nechceš sex? Má partner snahu to s tebou riešiť? Pýta sa ťa, že prečo? Dáva ti poznámky typu, že kedy budete spolu …?

autor
25. sep 2022

@eva112014 mame sex.. Ale vždy je to len o tom, že sa spraví a koniec.. Keď nemám chuť, poviem ze nemám chuť.. Ok tak nemáme ale potom na druhý deň ho máme lebo chce

mareri
25. sep 2022

tak sa ti nedivim, že s takym mužom sex nechceš. To by so nechcela ani ja. Je to sobec. Ale musíš mu to povedat narovinu. My ti nepomožeme, nezmeníme to

dadis
26. sep 2022

Ved mu povedz narovinu, ze ok, podme na to, ale naprv chcem, aby si spravil mna. Dalsi krat povedz, ze ano, ale nech ti to spravi, tak dobre, ako minule...atd..muza musis navadzat, hovorit mu vecne o svojich tuzbach, chces aby ti to spravil ustami, prstami, vibratorom..ked je v tebe, normalne si rukou drazdi klitoris. Pre muza nie je jednoduche zenu uspokojit, treba na tom makat..a on musi vediet ako - najlepsie od teba, kebo kazda sme ina. A ze on po vyvrcholeni uz nie je na pokracovanie? Tak nech sa najprv postara o teba..musim mu stale prizvukovat, ze sa chces spravit...ked aj skonci skor, chyt mu ruku, naved mu ju tamkde chces a pokracujte...tu nie je riesenie ho odmietat, sprav si z neho dobreho milenca

autor
26. sep 2022

@dadis určite je to pravda takto som sa na to nepozerala ďakujem moc

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz