Priateľ so mnou nechce spávať

28. mar 2021

Ahoj, píšem anonymne, táto téma je pre mňa strašne citlivá... aby som vysvetlila situáciu..

S priateľom sme spolu 4 roky. Bývame spolu.
Posledný rok sa medzi nami niečo stalo.. neviem či vyprchala ta zamilovanosť, ale nespali sme spolu už tak ako na začiatku.
Dnešným dňom sú 3 mesiace čo spolu nespime.. on to asi nevnímal tak ako ja , no opýtala som sa ho prečo somnou nechce spať. Jeho odpoveď bola že je unavený z práce, starosti.. chápala som to, lenže čím viac spolu nespime tým viac ma to trápi, že ho už nepriťahujem alebo čo.
Rozprávame si vždy pravdu, povedal mi,že sa mu páčim stále ,len nemá chuť , že je unavený z tejto doby.. ja som mu povedala, že i v tejto dobe i celkovo je dobré sa uvoľniť.. dnes zase spýtala som sa ho narovinu ,ci nechce aby som ho urobila, povedal ,že nemá chuť.tak som mu povedala ,že by sa stým mohol ísť niekam poradit, tak som sa otočila a začala plakať strašne ma to vytáča a serie.. sex sním som mala rada.. je mi 24 nie 70 aby to tak bolo navždy..neviem vôbec dôvod neviem čo ďalej a nebaví ma si sním večer ľahnúť a otočit Sá a spát.. viem že nikoho iného nechce už padlo slovo i svadba. Len už som zúfalá a trápi ma to on sa v kľude otočí a spí.. neviem už čo ďalej, pusu si dávame, držíme sa za ruky pri filme objimame ale príde večer a nič .. čo si o tom myslíte ? Ako ste to riešili?

aurorastone
28. mar 2021

ze ma ozaj asi len také obdobie, bud rada, že Ťa ľúbi, je k Tebe dobrý a daj tomu ešte čas

autor
28. mar 2021

@aurorastone ďakujem za odpoveď, no len už ma to nebaví a neviem dokedy to bude trvať.. viem si predstaviť život bez sexu ale je tam to ale..

ckatka
28. mar 2021

Nemohla.by som.zit s niekym, kto nenaplna moje potreby (a hlavne keď o nich vie...)

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurika85
28. mar 2021

Ahoj, mozno napisem nieco ine ako budu pisat ine dievcata, ale ver tomu ze keby moj v mojom pripade manzel so mnou nespal tri mesiace, tak uz nie je moj manzel. Moze mat akekolvek zle obdobie (naozaj je teraz zla doba), ale toto nie je v poriadku. On ma mysliet aj na Teba. Bud ma naozaj vazny problem, alebo je neskutocny sebec. To ze on nechce, okej a Ty mas akoze co? cakat kedy sa mu uraci? A este ked o tom vie, ze Tebe to chyba. Mozno naozaj treba porozmyslat o nejakom ultimate, a ked nepomoze jednoducho odist. Alebo nech sa obrati na odbornika, ak ma problem a nie je to len unavou.
Ja mam sesternicu, v tom case 34 rocnu, manzel tri deti, uplne novy dom, navonok nadherna rodina. a zrazu bum a rozvod. Mesiac som tomu nechcela verit. Potom sa priznala, ze on s nou nechcel spavat. Riesila odbornika, manzelsku poradnu, dohovory, nic nepomahalo. Tak si zratala, ze to vsetko co spolu maju jej za to nestoji, aby zila ako mniska. Potom mu to samozrejme doslo, ale uz bolo neskoro. Ja by som to naozaj riesila, ved ja mam dost, ked styri dni spolu nemame sex :D ale naozaj,

pribinak
28. mar 2021

Rozhodne by som so svadbou pockala kým toto nevyriešite

autor
28. mar 2021

@cocolino234 chápem, nehoní 🙂 to viem všetok čas sme spolu a na stavbe by to nestihol, čo sa týka inej nemyslím si.. predvčerom prvý krát u nás zaznelo slovo svadba.. bozkávanie sa hovori mi že má miluje, všetko robíme spolu i upratujeme iba ten sex je úplne mimo..

autor
28. mar 2021

@laurika85 to je pravda ale sex je iba doplnok viem s tým žiť lebo vidím na ňom že mu na mě záleží ale v tomto sex.smere Sá pojebalo.. nedávám tomu dôvod sa rozchádzať

autor
28. mar 2021

@pribinak svadbu neplánujeme iba slovo svadba padlo, tak si myslím, že žiadna iná žena tam nie je.

annamarin
28. mar 2021

Akoze keby žena nespí 3 mesiace s chlapom, tak ma byť v pohode a rešpektovať, že žena nechcete. Ale keď je to naopak, tak už by ste to vy nerešpektovali a už by nebol váš chlap... Keby sa s vami rozišiel, že s ním 3 mesiace nespite, tak je pre vás hajzel a ide mu len o sex. Naopak už je to pohode asi. Mal sa premôcť. (premáhať sa k sexu mi teda vôbec nepríde spravne a prijemne)

Autorke: Zatiaľ so svadbou počkaj a podľa mňa čas ukáže ako to naozaj je. Hlavne sa tým nenechaj znepokojovať, že si budeš myslieť, že sa mu nepacis. Možno má fakt len taketo obdobie. Opytaj sa samej seba, či mu môžeš veriť. Ak áno, tak mu ver a vydrž a bude to časom v pohode. Ak nie, tak skús popatrať po príčine. Kazdopadne nie si zaviazaná s ním byť a ak to tak bude dlhodobo, tak sa môžeš rozísť. Mne osobne ale prídu 3 mesiace malo na to zahodiť 4 ročny vzťah. Teda keď to predtým bolo v poriadku.

autor
28. mar 2021

@annamarin ďakujem za odpoveď. Kvôli sexu 4 ročný vzťah zahadzovat nechcem. Viem že v tom ina osoba nie je, viem že je unavený ale divné že 3 mesiace, počkám a uvidím čo bude ďalej.. sex je vo vzťahu iba doplnok ale i tak mi to chýba

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
28. mar 2021

Ahoj aj my to mame teraz podobne...neni taky ako dakedy ze sme spolu spavali stale..a tiez je unaveny.. tak ja neviem asi je to touto sprostou dobou ani mna nič nebavi...

autor
28. mar 2021

@cocolino234 to je pravda lenže na stavbe pracoval i před 6 rokmi a sex sme mali i keď bol unavený.. ja už fakt neviem som zúfalá a hlavne každý večer nasrana, jeden deň v štvrtok mi napísal sám od seba že sa mi bude venovať keď príde domov a nič a už sú to zase dva týždne a už sa ho proste bojim na tie intímne veci opýtať.. vo všetkom si rozumieme hlavne všetko robíme spolu a v tomto smere sme ako spolubývajúci

autor
28. mar 2021

@ninusa221 no práve len teraz by sme sa mohli aspoň v sexe uvoľniť a je si robiť ešte ďalšiu úzkosť..

autor
28. mar 2021

@cocolino234 ďakujem za odpoved, 3.3 sme mali 4 roky spolu.. pripravila som večeru dostala som od neho kyticu a večer sme si lahli ako keby nič 🙂 , není šanca podľa mňa to už zmeniť podľa mňa má nějaký problém sám so sebou.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
28. mar 2021

Presne a mne potom idu v hlave blbe myšlienky potom si domyšlam potom sa podla neho nudim no akože katastrofa

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
28. mar 2021

Sex je iba doplnok vzťahu ak je dobrý, ale ak to nefunguje a jednej strane niečo nevyhovuje, tak to môže byť problém. A s týmto problém mám pocit, že sa potýka stále viac žien, aj medzi mojimi kamarátkami. Asi neduh dnešnej uponáhľanej doby a do toho celkový úpadok života spôsobený momentálnou situáciou..

Ale k veci - hovoríš, že si sa ho na rovinu spýtala, či sa nechce s niekým o ton poradiť. Povedala si mu ale aj prečo by sa mal? Otvorene o tom, že ti to chýba, fyzicky aj psychicky, že sa kvôli tomu necítiš pre neho príťažlivá napríklad? Ak áno ako reagoval? Ďalej, keď si ľahnete čakáš sama od seba, že sa niečo zrazu zmení? Skúšala si mu navrhnúť horúci kúpeľ alebo masáž napríklad? Niečo pri čom by zrelaxoval, uvoľnil sa, naštartovalo atmosféru? Ak sa o niečo takéto pokúsiš, odmietne to? A posledná vec, ako reagoval na tú tvoju otázku s vyhľadaním pomoci? Oki, 3 mesiace si vydržala, dá sa aj viac, ale aspoň povedal ako to vidí do budúcna, že napríklad bude mať v práci toho menej, koľko to chce ešte takto ťahať? Ak by to bolo moc dlho, bol by ochotný to riešiť?

autor
28. mar 2021

@cocolino234 no my sme k sebe strašne otvorení, aj mimo sex i počas obeda sa ho nato opýtam, prečo večer nič nebolo.. alebo čo má za problém, že či sa mu nepáčim a tak.. komunikujeme až moc... Vždycky povie že je unavený že ho nič nebaví, i keď mu poviem že by sme sa aspoň tak mali uvoľniť tak iba kyvne.. potom ide do práce napíše mi slohovku že si to nemám brát osobne a keď chcem vedieť dôvod tak mi povie iba že únava a že nemá chuť tak ako dnes.. je to šialené proste bizarna téma ale strašne ma to trápi.. nie to že sex nie je ale to ako sa chová on že to má v piči 🙂 že ja sa stým trápim a on o tom vie.. ako nie sú hádky on sa skôr otočí alebo ide preč a príde mi slohovku.. preto sa ho bojím na to odpísať a dokonca i dotknúť bojím sa toho odmietnutia

ninusa221
28. mar 2021

Inak skusim poradit ak si už aj neskusala ale kupila som si taku peknu satenovu košeľu a dako som spravila divadielko ako ta z kameňáku😂 a hned dostal chut lebo uz som bola tiez zúfalá

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. mar 2021

@lindous on vie že má to trápi a nerobí s tým nič, každý večer idem do sprchy dokonca nejaké dni spím i nahá.. a nič čakám kym vypne Facebook a namiesto toho aby ysa otočil ku mne povie iba dobrú noc alebo milujem ťa a otočí sa a ja už mám slzy v očiach.. niekedy ma chytí za stehno a tak spíme ale nič žiadne intímne dotyky vôbec nič.. o tom aby stým niečo robil pod odbornikni som mu povedala až dnes iba sa na mňa pozrel a spal...skúšala som mu toľko veci hovoriť že mám pre neho večer prekvapenie a na to odpovedak že nemá rád prekvapenia takže asi už tam žiadna nádej na zlepšenie nie je..

autor
28. mar 2021

@ninusa221 to máš super u nás by to nevyšlo skúšala som to už viackrát 🙂

autor
28. mar 2021

@cocolino234 ja som sa ho na riešenie pýtala povedal že chuť nie je nato nič viac a už mám taký z toho blbý pocit že už sa ho nechcem ani dotýkať bojím sa toho odmietnutia, je to divné preto som sa chcela poradiť s vami je to fakt hnusný pocit, a to sa pritom o seba starám ale asi sa na to vyseriem...

lindous
28. mar 2021

Hej, chápem.. Potom je to veru zvláštne, teda tak ako hovoríš, nie ten fakt, že nemáte sex, ale tá neochota to riešiť a nevidí v tom problém, aj keď vie, že ťa to trápi..rada by som ti poradila nejako lepšie, ale nenapadá mi nič iné ako byť trpezlivá a keď tak ho postupne presvedčiť, aby ste spolu vyhľadali sexulóga... Lebo to podľa mňa nie je len únava, ale iný problém, ktorý si on sám asi neuvedomuje, takže ti ťažko o ňom povie a teda ty mu nemôžeš nijak pomôcť to riešiť..držím prsty 🍀

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. mar 2021

@lindous presne tak budem musieť vydržať a potom to už riešiť. Ďakujem 🌹