Problém uvoľniť sa pri orálnom sexe

10. nov 2020

Cauko baby,
Je to taka intimnejsia tema, ale predsa.Mam problem uvolnit sa pri oralnom sexe(ak ho robi on mne), stale si myslim, ze nie som zdolu vonava.Hygienu dodrziavam ale nedokazem sa pri tej predstave uvolnit, odmietam to od partnera. Co mam robit, aby som tento blok odstranila? Hanbim sa😯😯

ayanamirei
10. nov 2020

daj si tesne predtym sprchu a umy sa intim mydlom - problem vyrieseny 🙂

tana2308
10. nov 2020

My s manželom sa vždy ideme minimálne opláchnuť pred sexom, keď nie tak ani jednému z nás to neprekáža. Taktiež keby to tomu tvojmu prekáža tak to nerobí.

pikuli
10. nov 2020

A

viikkki
10. nov 2020

Ak vieš ze by mohlo dôjsť k sexu chod do sprchy a mysli na to ze keď to robíš ty jemu si to užíva tak si to budeš aj ty ved to by predsa nebolo fér 💁🏻‍♀️a myslím si ze keby mu tam dole "nevonias" ani by ti nenavrhoval oral 😄

pikuli
10. nov 2020

A vlastne ten oralni sex nemôže škodiť niejako?

niekto2hy
10. nov 2020

@pikuli Teraz komu jemu - jej?

mirage
10. nov 2020

@pikuli aj by som ti sarkasticky odpovedala, ale zdrzim sa.

niekto2hy
10. nov 2020

@pikuli Mozes dostat ,,herpes".

veronikaszabova
10. nov 2020

@pikuli "niejako?" ..... a to je ako? Take slovo aj existuje?

miadi
10. nov 2020

Daj si sprchu potom parfem na pupok a frtana alebo pohar vina na ukludnenie. Ak ani to nepomoze tak mas nejaky blok .. Keby si mu smrdela tak to nerobi.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
11. nov 2020

@nikolka1986 nie kazdemu staci misionar potme pod perinou 🙂 🙂

adriankomoj
11. nov 2020

@mirage 😂😂😂😂😂

zuzanka.zuzu
11. nov 2020

je to veľmi raritné, ale poznám aj ženu aj muža, ktorým nevyhovuje oral, takže posmešky si nevšímaj.... ak by to tvojmu nechutilo/nevoňalo, tak by to nerobil - ani toto nepomôže? ale zase - neparfumuj sa, partnerovi voniaš ty, ten parfum ho až tak nezaujíma 😉 sprcha stačí.

pikuli
11. nov 2020

@niekto2hy obidvom . Neviem keď napríklad žena má pichanie a rezanie pri močení ? Alebo či aj kôli tomu nemôžem mať pichanie a rezanie pri močení?

mondolina
11. nov 2020

Chuť ženskej vagíny sa mení aj počas cyklu, nie je stále rovnaká.
Ja som sa tiež predtým hanbila, ale teraz viem, že môjmu mužovi veľmi chutí takže už nemám zábrany.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
11. nov 2020

@nikolka1986
Lenže autorka si chce užiť aj orálne milovanie, len sa hanbí a preto sa pýta.
Čítať s porozumením by trebalo. Ponižovanie je čo? Orálny sex?😂🤔

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
11. nov 2020

@nikolka1986
Kašli na to, autorka si to chce užiť, len sa hanbí.
Ty tu splietaš niečo o ponižovaní.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pikuli
11. nov 2020

Keď to žena robí tak aj muž to robí. Aby si užívali navzájom. Je to dobrá vec. A je to aj možno povedať liek proti bolesti. A nie je to hanba. Je to normálne. A keď je tam nejaký problém tak odporúčam o tom hovoriť.

mondolina
11. nov 2020

@nikolka1986
Máš úplnú pravdu🤗

niekto2hy
11. nov 2020

@pikuli Nech si da spravit test.

mirage
11. nov 2020

@nikolka1986 ale ty naozaj necitas s porozumenim. Ja pisem NIE KAZDEMU staci atd atd..
A to co splietas o ponizovani sa vychadza z coho? Rob na co mas chut. Co sem splietas udrzanie chlapa??

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
11. nov 2020

@nikolka1986 Este raz kopirujem moj prispevok : NIE KAZDEMU staci misionar atd, atd.. nikomu nevravim, ze nema plnohodnotny sex. zivot, pisem, ze nie kazdemu staci atd atd. myslim, ze sa moja veta nijako neda vyvratit, a nevies citat s porozumenim.

janeninka
11. nov 2020

@mirage klobuk dole za trpezlivost

mirage
11. nov 2020

@janeninka moja robota ma vycvicila, som veducou 30 ludi, roznych narodnosti , vyznania, vzdelania.. Mna maloco vyvedie z miery 🙂

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz