Prvé stretnutie

4. mar 2022

Zdravím😊 V nedeľu mám mať prvé rande s jedným mužom a navrhol, aby sme išli do Viedne na výstavu Van Gogh. Čo si o tom myslíte? Mám celkom obavy, jazyk nerozprávam a nebola som veľa krát tam. Nové miesto s novou osobou? Plus pravdepodobne to bude dlhší program a obávam sa, čo ak si nesadneme. Bolo by to nepríjemné. No na druhej strane si veľmi cením, že on navrhol niečo a naozaj sa snažil, nie je to žiadne kino alebo káva. Dokonca naozaj ma tá výstava zaujíma 😊

tosomja
4. mar 2022

Tak chod. Zober si peniaze na pripadne "zdrhnutie" 😄😄

karhu
4. mar 2022

ostala by som niekde kde to poznam a citim sa bezpecne
..na vystavu mozete ist aj neskor, ak by to nevyslo, tak s kamoskou

simonkaa27
4. mar 2022

podla mna fajn napad, osobne by som isla a prides na ine myslienky ako to vsetko co sa teraz okolo nas deje 🙂 a zase Vieden nie je az tak daleko za hranicami takze pohodka 🙂

7lenka11
4. mar 2022

navrhla by som mu na začiatok len kávu v meste, aby ste sa aspoň videli a vytvorili si prvý dojem... podľa čoho navrhol tento program? máš rada umenie? je to vôbec pre teba relevantný program?

autor
4. mar 2022

@7lenka11 Áno je😊 Bavili sme sa už na túto tému a sama som spomenula, že by som rada išla na výstavu. Práve preto si cením, že sa snažil vymyslieť niečo takéto😊

sissy27
4. mar 2022

podľa mňa je to veľmi dobrý nápad, a ja osobne by som veľmi ocenila výber programu na prvé rande - verejné priestranstvo, s dobrou dostupnosťou aj verejnou dopravou, takže ak by sa čokoľvek pokazilo, nemáš problém sa dostať domov bez neho.

mamina0078
4. mar 2022

Ja som mala tiež prve rande mimo SK a vyšlo to 🤣 a s tou vystavou zalezi aky ty mas vztah k umeniu ak žiaden tak by som to odmietla

autor
4. mar 2022

Ja k umeniu mám veľmi dobrý vzťah, zaujímam sa o umenie a rada chodím na výstavy 😊 Váham kvôli tomu, kedže to bude prvé stretnutie - možno si v realite ani rozumieť nebudeme a nesadneme si, budem to mimo moje komfortnej zóny - nerozprávam nemecky a ani anglicky moc, nové miesto, nič tam nepoznám.
No príde mi veľmi milé od neho, že sa snažil zapôsobiť na mňa a vybral niečo čo ma zaujíma 😊

simsalabim
4. mar 2022

Nezabudni na podmienky vstupu do Rakuska https://www.bmeia.gv.at/sk/rakuske-velvyslanect...

tosomja
4. mar 2022

A jeho to zaujima?

amiaja
4. mar 2022

Ja by som neisla. S cudzim chlapom, do cudzieho mesta, dokonca cudzieho statu.. sadnut s nim do auta a nechat sa odviezt bohvie kam
Prve rande radsej v meste kde to poznam a mam moznost kedykolvek ujst keby nieco😄

cyberk
4. mar 2022

ja by som sla, v tomto svete modernych technologii aj ked nevies jazyk, tak s mobilom by si sa dohovorila na stanici pri pripadnom uteku :D a vieden je fakt kusok .. 🙂

autor
4. mar 2022

Aj jeho to zaujíma 😊

ellemell
4. mar 2022

Asi by som sla. Ved ked sa to tak vezme, mozno by si sa tam sama len tak nedostala

lilitela
4. mar 2022

Daj na instinkt

michaela567y
4. mar 2022

Ja by som išla. Pri najhoršom sa viete porozprávať aspoň o tom, aka bola výstava. A keď tak dajte pred tým aspoň jednu kávu.

anita6666
4. mar 2022

Aby po tebe nebolo náhodou vyhlásené pátranie

monillia
4. mar 2022

@autor je to fajn nápad na 2-3 rande,ale ty si sa s ním nikdy nevidela možno aj hodinová káva bude utrpením pre teba. Najskôr by som si ho otukla

hope87
4. mar 2022

Ja som prilis opatrna...na prve rande s niekym koho vobec ale ze vobec nepoznam, by som nesla do cudzieho mesta. Je to sice od neho mile, ale nesla by som. Je to vsak na tebe. Ty musis vediet, aky mas z toho pocit 🙂

alenka58
4. mar 2022

keď Vás oboch zaujíma umenie tak to bude fajn, rozhovory o umení a tobôž na výstave dokážu zabrať hodne času, aj keby ste iné nemali nič spoločné tak toto je super strávený čas, predpokladám, že nemáš pod 18 rokov

autor
4. mar 2022

Samozrejme nemám pod 18. Som dospelá žena , ktorá už pár stretnutí má za sebou😅 Určite aj keď sa rozhodnem ísť, nebude to v tajnosti. Takáto výstava sa nekoná často (u nás neviem či sa vôbec koná) a aj vo Viedni trvá len do budúceho utorka.

savanna
4. mar 2022

Nesla by som. Uz som na zoznamkach stretla tolko podivinov, ze to beriem uplne pragmaticky a nechcelo by sa mi s nim stravit cely den, ak by to bol nejaky debil. Daj najskor rychlu kavu v meste a uvidis, ci sa ti bude chciet ist aj na vystavu.

autor
4. mar 2022

My sme sa nespoznali na zoznamke ale je pravda, že to nemení nič na tom, že osobne som sa sním ešte nestretla😊 Teda len z videnia

autor
4. mar 2022

Je profesor a išla som raz vyzdvihnúť kamarátkinú dcéru, ktorá s ním akurát mala hodinu😊

miusa00
4. mar 2022

Ja mam rada prve stretnutia kratke, aby v pripade, ze sa jeden z nas neciti komfortne sa to dalo lahko a nenasilne ukoncit 🙂 cize nejaka kava alebo prechadzka, ale inak je to pekne od neho, ze sa snazil vymysliet nieco co ta zaujme 🙂

marcellka32
4. mar 2022

Napíš po nedeli aké bolo rande ;)

autor
6. mar 2022

Tak ženy ..rande sa nakoniec nekonalo dnes. Reps.v piatok mi napísal, že bohužiaľ už lístky nie sú. Včera sme teda boli vonku, rande bolo veľmi príjemné. Plánovali sme strenúť sa opäť , no zistila som, že on dnes nakoniec na tú výstavu išiel. Nemá to asi zmysel s niekym, kto mi už na začiatku klame. Takže toľko o tom

amiaja
6. mar 2022

Coze? To ti takto klamal?
A ako si zistila ze tam isiel?

marca12
6. mar 2022

Praveze to beriem ako vyzvu. On asi tiez velmi nepozna Vieden,ci ano? Uvidis ako sa sprava v krizovych situaciach,ci je pohodak alebo nervak,ak zabludi. Ak bude soferovat,tak podla stylu jazdy tiez uvidis,aku ma povahu. Ja si myslim,ze je lepsie ist na vystavu,mas viac tem na rozpravanie. Ja zase neviem,o com by som kecala na kave,to jw take trapne alebo teda byvalo to pre mna utrpenie v casoch,ked som randila.

marca12
6. mar 2022

Tal to je koniec vsetkeho. Hulvat riadny. Kto nie je cestny a uprimny uz na zaciatku,tak nema mat sancu u ziadnej zeny