Sex každý deň

19. aug 2022

Ahojte ženy ako často spíte s manželom? Nechcem si robiť zoznam nič také, ale môj muž má s tým otravuje každý deň a keď poviem nie už je nevrlý, nervózny, už vyťahuje všelijaké maličkosti aby mohol hundrat. Ale mňa to každý deň nebaví, lenže on sa nikdy nezmení, už boli aj rozhovory že to obmedzime aspoň každý 2.den...ale z jeho strany žiadna zmena, jeho to nezaujíma stále si ide svoje... A ešte je aj nahnevaný, keď poviem že nejdem.

melanta
19. aug 2022

Ak je to manžel, tak nie ste spolu mesiac. Čiže si si ho aj vzala s týmto vedomím. Ja mám sex tiež rada každý deň. Preto je logické, že som si našla partnera s rovnakým libidom. Ja celkom nechápem týmto príspevkom na MK. Že si žena dobrovoľne niekoho vezme a potom jej vadí, že dotyčný je v niečom nie kompatibilný.

lenka7477
19. aug 2022

,,že nejdem,, to znie ako ,,poď do sena ,, ....
koľko máte rokov ? Obaja ? Ak ste mladí - a zamilovaní - je to pochopiteľné ... ale píšeš , že sa nikdy nezmení - ako by ste mali po svadbe pár rokov ...

mondolina
19. aug 2022

aj môj chce každý deň po 8 rokoch, ale nenahnevá sa keď poviem, že dnes nie.

januarova
19. aug 2022

Ako dlho ste manželia? Koľko máte rokov?

osky
19. aug 2022

Mnohe tu riesia,ze si ich manzel ani nevsimne.cele tyzdne,mesiace Sa ich nedotkne.
Vies si to predstavit?
Ja nie...
Bud rada,ze si pre neho stale pritazliva a nehlada nahrady na net,TV mobile...
A ked uz nechces,zalezi aj akym stylom mu to povies.

autor
19. aug 2022

@melanta tak to sa nedá porovnávať keď sme sa brali ako 25 roční bezdetní mi to nevadilo, teraz 10 rokov naviac a 2deti, robota....mne to príde prirodzené, veď sa meníme rokmi, v 25 som aj 3noci piesne mohla byť hore, teraz by ma už vykotilo 😉 či ty si stále taká istá ? 😁

autor
19. aug 2022

@mondolina máš šťastie no 😊 mne to tak posledný polrok najviac vadí, dakedy mám nato už také nervy

autor
19. aug 2022

@osky veď to je tiež extrém to by mi tiež vadilo, no nejaký zlatý stred by bodol🙃

sszuzu8
19. aug 2022

Určite by som s nim nespala proti vlastnej vôli každý deň. 😒 Jednak nie vždy je chuť a po ďalšie nie vždy je čas.. Musí aj on vedieť urobiť kompromis. Prečo ty máš robiť veci nasilu a on ti nevyhovie?

autor
19. aug 2022

@lenka7477 veď u nás to aj je tak že pod do sena 🙄 on si zmyslí a ja mám hneď bežať 😡

autor
19. aug 2022

@januarova 10 rokov

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
19. aug 2022

My máme obaja cez 40. Takže nie je to tým, že som mladšia ako ty. Primárny problém ale u vás nie je sex. Ale komunikácia a kompromisy. On chce každý deň, ty nie ale si ochotná každý druhý. V podstate aj to je nad rámec nejakého priemeru. Čiže ak si ochotná urobiť ustúpok ty, je na mieste aby tak urobil aj on. Ak ochotný nie je, tak problém nie je sex, ale rešpekt voči partnerovi a záujem robiť kompromisy. A to do budúcnosti neprináša nič pozitívne.

mirkava
19. aug 2022

Minule sme tu riešili, že muž chce málo 😊.

koniarova
19. aug 2022

@mirkava treba ich zoznámiť. 😅

7miriam77
19. aug 2022

Fuha, keby chlap za mnou behal kazdy den,ze pod...asi by som ho niecim klepla po hlave 🤣. Na sex musia byt dvaja...nie ze sa jeden len nasilu poddá. Ved niekedy človek riesi aj ine veci ako len sex. Nemusis mat prave chut, náladu....On sa hneva, ze nejdes a ty sa teda hnevaj, ze on stale chce...aj ked ty nechces...Inak, musi to byt dosť neprijemne taketo dozadovanie...A zdrave ruky nema?????

mirkava
19. aug 2022

@koniarova 🤣🤣🤣

alok54
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
19. aug 2022

Keď nemáš sebeúctu, tak určite máš panvicu. Skus mu s nou vysvetliť, že dnes, zajtra, kazdy deň nie.

katarinka89
19. aug 2022

@melanta a keď tvoj muž stratí vekom libido a ty nie? Nebudete kompatibilní a co ho potom vymenis?

osky
19. aug 2022

Treba ho riadne zamestnat.ale riadne.
Aby ledva stal na nohach,aby Sa mu skratka odnechcelo....

gucciok85
20. aug 2022

Takého muža by som brala 🤩

terry658
20. aug 2022

Tak ako sa dá vypestovať závislosť na jedle, alkohole, cigaretach, tak aj na sexe. Riešila by som skôr psychológa. Niečo si tým manžel očividne kompenzuje.

autor
20. aug 2022

@alok54 toto je formu za dverami našich spálni, keď chces menej skolkarske témy skús inde 😉

autor
20. aug 2022

@7miriam77 no je to otravné, keď je v práci budis ale víkendy to sa naotravuje 🤦

autor
20. aug 2022

@terry658 tiež si myslím že z jeho strany to je ako choroba on to skrátka nechápe nie žeby to robil schválne ale proste tomu nechápe

ninusa221
20. aug 2022

Radsej by som brala keby ma zaujem o mna kazdy den ako ked ma ma v pi už par mesiacov.. takze bud rada že mas takeho chlapa doma..🙂))

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz