Sex s kondómom

29. nov 2022

Ahoj dievčatá.

Mám takú otázku. Včera sme mali s manželom sex, použili sme kondóm. Manžel sa úplne vzrušil. Keď penis vytiahol, zľakli sme sa, že je kondóm puknutý, no nebol, ani zvlečený, ale keď ho chytil, že ho ide stiahnuť, mal na rukách semeno. Ako je to možné, keď bol kondóm nepoškodený? Som teraz taká neistá. Dieťatko momentálne neplánujeme.

xsimonkax
29. nov 2022

Tak zjavne poškodený bol. A teda tehotná môžeš zostať alebo nemusíš. To už je vo hviezdach.

aaadkaaa
29. nov 2022

A urcite to bolo semeno a nie tvoj sekret? V niektorych fazach cyklu je zensky sekret belsi a hustejsi,moze pripominat semeno v takejto situacii

autor
29. nov 2022

@xsimonkax
Normálne sme do neho fukli a ostal nafúknutý ako balónik, nesfukoval

autor
29. nov 2022

@aaadkaaa
Mám 4 dni pred stredom cyklu. Takže tesne pred ovulaciou, takže tam nemám taký hustý sekrét

aaadkaaa
29. nov 2022

Tak neviem no...kazdopadne ak nie si tehotna, tak do buducna sa chrante aj inak a nemusis takto stresovat 🙂

liljana
29. nov 2022

Nafukovat pouzity kondom musi byt zazitok. 🙂 A ako sexujete, ked je manzel neuplne vzruseny? Uz asi nezistite, ako to bolo, jedine pockat.

marseillefan
30. nov 2022

Určite to bolo semeno? Vagína tiež vylučuje taký biely maz... nemohol to byť ten? Rozdiel medzi nimi je taký, že biely maz zostáva biely, zatiaľ čo semeno sa po pár minútach zmení na priesvitnú tekutinu.

marseillefan
30. nov 2022

A ešte je tu druhá možnosť - že sa vám narodí malý David Copperfield.

ildiko36
30. nov 2022

Keď sa niečo deje určite preto lebo tak to ma byť, buď si daš tabletku po do 72h, alebo necháš to na osud, niekedy človek osud nezmení.
Nam s exmanželom praskol condom, dala som aj tab..po, ostala som i tak tehotna, keď som sa začala tešiť a príjať teh.som potratila.

ivanka12311
30. nov 2022

Fúkať do použitého kondómu to vážne 😃?fujky

punkerka2510
30. nov 2022

Ahoj zostáva ti len čakať on ss mohol poškodiť počas styku

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maribell
30. nov 2022

@liljana @ivanka12311 ako mohla nafukovať použitý, keď bol prasknutý? Pravdepodobne myslí nepoužitý ešte pred stykom 🙄 aby si overili, či nie je poškodený

babina_33
30. nov 2022

Tak to uz ozaj nezistite, kde je pravda a ako to vlastne bolo :D Uz vam asi nic ine nezostava ako pockat ako sa to vyvrbi. :D

mareri
30. nov 2022

asi bol nejak poškodeny, poškrabany. Kde si si ho kupovala?

autor
30. nov 2022

Nuž, teraz vyše 2 týždne v neistote...šibne ma

ildiko36
30. nov 2022

Už je jedno, nemysli na to, keď mate byť rodičmi prijmite to s laskou, ste manželia ..a tešte sa z toho že môžete mať bábetko, vela ludí túži po tom a im sa nedarí..

ivanka12311
1. dec 2022

@zoro9836 veru 😃to je istejšie

andrej43
3. nov 2023

@aaadkaaa aj ja si myslím že to tak bude