Sme spolu 8 rokov a partnerka ma už nepriťahuje

daniel1988
25. aug 2023

Ahoj, mám 35 rokov a už 8 rokov mám vzťah so svojou partnerkou. Rozumieme si, máme rovnaký humor, podobné záľuby a koníčky, vieme sa navzájom počúvať a poradiť si ale.... Necítim príťažlivosť z mojej strany. Táto situácia trvá už asi rok aj pol.
Keď sme sa spoznali pred 8 rokmi nepritahovala ma, necítil som žiadnu chémiu. Ľudsky mi sadla ale úprimne som vtedy vzťah neriešil. Bol som rád že je pri mne ako fajn človek. Spoznali sme sa, ona mi bola oporou a stála vždy pri mne čím si ma získala. Potom časom sa to trochu zmenilo a spávali sme spolu. No teraz je to ešte horšie ako to bolo. Keď sa ma dotkne alebo dá pusu automaticky sa odtiahnem. Bez premýšľania. Stále ju mám rád a rozumieme si ale necítim žiadnu príťažlivosť. A najhoršie je že pri niektorých ženách z okolia cítim chémiu, iskrenie, pokiaľ sa mi niekto páči. No snažím sa ovládať. Vždy som bol vášnivý ale pri nej to tak necítim. A sám neviem či má zmysel sa doručovať k niečomu alebo skrátka ísť ďalej sám. Poraďte. Ďakujem.

lucyluska
25. aug 2023

@daniel1988 prosím ťa rozijdi sa s ňou, nech si nájde niekoho s kým jej to bude klapať.

ptvw
25. aug 2023

Pekne od teba ze si ju toľké roky naťahoval, si jej mal hned povedať ze ti je ako sestra alebo kamoška, chuda baba a ano na ferovku ju nechaj nech si nájde lepšieho

rebrambora
25. aug 2023

Na 100% rozumiem. Pritazlivost je vo vztahu klucova. Ja som po 3 rokoch kvoli tomu ukoncila vztah, lebo som si myslela, ze ved vsetko nemoze fungovat a hlavne, ze sme si sadli. A vies co? Okamzite som stretla niekoho, s kym som mala toto vsetko porozumenie plus vasen.
Za mna sa toto nenaucis, iskrit to musi hned. Ja viem, ze si to nemyslel zle, ale toto tiez musi byt vo vztahu. Budes len viac frustrovany a ona koniec koncov tiez.

daniel1988
autor
25. aug 2023

@ptvw Ja som ju nenaťahoval. Mal som ju rád aj mám ju rád a myslel som si že časom sa veci zmenia. Že príťažlivosť príde neskôr.

ptvw
25. aug 2023

Za 8 rokov mohla mať manžela deti domov, a teba ako kamoša ach takto "zničiť" 2 životy

aaaa1111
25. aug 2023

cim skor ju nechaj, nech si najde ineho

kusoribbu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
25. aug 2023

Obral si ju o 8 rokov, ktoré mohla stráviť s niekým, pre koho by príťažlivá bola. Ukonči to aspoň teraz, toto je trápenie pre vás oboch.

tamta
25. aug 2023

Ja neverim, ze normalna priemerne vnimava zena by si nevšimla aky ma k nej jej partner vzťah..

h2
25. aug 2023

@tamta Možno si všimla, ale je rada, že ho má.

daniel1988
autor
25. aug 2023

@h2 áno je rada že ma má rovnako ako aj ja ju. Ako som písal. My si výborne rozumieme len nie v intímnej oblasti. Ja som mal vždy vedľa seba nesprávne typy žien, čo ma využívali. Konečne som spoznal niekoho iného ale zase to neklaplo v chémii.... O to viac ma to štve a cítim sa blbo....

ptvw
25. aug 2023

@daniel1988 vravím súrodenci 🤦‍♀️

martul
25. aug 2023

@daniel1988 to je od teba veľmi pekné, baba ti je oporou, ľúbi ťa a ty k nej cítiš odpor?! Ešteže ty si dokonalý krásny casanova

daniel1988
autor
25. aug 2023

@martul Lebo chémia sa dá naučiť zrejme že? Tak dajte recept ako keď ste taka múdra. Ja sa na to snažím prísť 8 rokov.

pininka1
25. aug 2023

No to je veľký rozdiel medzi mat rad a milovať. Chudák baba, nepritahovala ta, časom si si zvykol, a teraz jej máš už dosť a ona zabila 8 rokov zbytočne.

martul
25. aug 2023

@daniel1988 nedá, ale ťaháš ju roky za nos. To je ok? Čo s ňou roky spávaš z ľútosti?!

h2
25. aug 2023

@daniel1988 Keď tam tá chémia nie je a v podstate ani nikdy nebola, tak nie je šanca, aby teraz po 8 rokoch zrazu začala byť, nech by si ty, či ona, robili čokoľvek. Máš len dve možnosti: žiť ako doteraz a premáhať odpor, kedykoľvek sa ťa dotkne, alebo to konečne ukončiť, nech môžete ísť obaja svojou cestou. 8 rokov je dlhá doba. Ale celý zvyšok života ešte dlhšia.

daniel1988
autor
25. aug 2023

@martul Nie. Spával som s ňou lebo som ju mal rád a záležalo mi na nej. Vidím že ľudia to tu pochopili úplne inak než som myslel. Ona nie je týraná žena a ja nie som tyran. My nemáme vobec zly vztah medzi sebou. Chcel som normálnu ľudskú radu lebo som v slepej uličke. To je celé.

sheila121
25. aug 2023

@daniel1988 aj ona má takéto pocity? Lebo neverím, že ženská za osem rokov nevyciti, že v posteli to škrípe.

sheila121
25. aug 2023

@daniel1988 to si nevšímaj, tu je väčšinou svorka levov, ktoré muža musia zhodiť za každú cenu.

daniel1988
autor
25. aug 2023

@sheila121 Ona vie že sa niečo deje. Jasne že to vie. Nie je idiot. Len nevieme sa jeden druhého vzdať. A urobiť bodku. Raz sme sa rozišli ale vrátili sme sa k sebe. Práve kvôli tomu že nám záleží na sebe.

sheila121
25. aug 2023

@daniel1988 tak skúste na tom popracovať, aj keď neviem ako by sa dala naštartovať chémia.

h2
25. aug 2023

@daniel1988 Dostal si radu. Žiadna žena na svete nechce, aby s ňou chlap spával, lebo ju má rád, tak premôže ten odpor, predstaví si nejakú inú, nech s ňou môže mať sex. Ak nie si schopný sa s ňou rozísť, povedz jej, že ťa nepriťahuje a ani nikdy nepriťahovala a ona to vyrieši za teba.

karolinakr
25. aug 2023

@daniel1988 moja rada rozchod uprimne, lebo predstav si svadbu a slub - kym nas smrt nerozdeli..Si schopny s nou este 40rokov spavat? To nedáš..Proste neni o čom..Ja som tiež taka, ked chemia nefunguje, nesilím to..Proste jej navrhni len kamaratstvo, ona tiež nebude skrz teba 30 rokov v celibate
Za mňa je to koniec ( sice ja by som to tak dlho nenaťahovala)

h2
25. aug 2023

@sheila121 To sa nedá nijako.

tamta
25. aug 2023

@h2 možno nevyrieši. Ak uprednostní stabilitu aktuálneho vzťahu pred rizikom, ze uz si nikoho takéto nenájde..

sheila121
25. aug 2023

@h2 myslela som si, len či náhodou neexistuje nejaký trik za tie roky čo som randila ja 🤣🤣🤣

h2
25. aug 2023

@sheila121 Jedine, že by sa ona zmenila na úplne inú ženu.

sheila121
25. aug 2023

@h2 nie zlý nápad 🙂 možno by sa potom aj tá chémia naštartovala 🙂

karolinakr
25. aug 2023

Ked je do teba zalubena a ty sa pri dotyku a puse odtiahneš, mňa by sa to dotklo, tiež by som jej radila rozchod, možte byt priatelia najlepši, ale nič viac..Nič neni trapnejšie ako mužovi sa vnucovat ( i ked ona je v tom nevinne)