Starší príťažliví muži

10. okt 2022

Viem, že tu sú také témy na dennom poriadku. Mám 26 a veľmi ma očaril jeden starší muž. Má už určite nad 45, ale vyzerá veľmi dobre. Správa sa ako džentlmen, pôsobí vyrovnane a kultivovane, je atraktívny a sebavedomý a nemôžem nespomenúť, že je tiež neskutočne milý, vie očariť celou osobnosťou. Z mojej strany asi nikdy nepríde oslovenie, asi nikdy mu neponúknem vzťah, lebo mi to príde trošku uletené. A nie každý straší muž chce mať pri sebe o toľko rokov mladšiu. No doteraz moje vzťahy vyzerali ako z iného sveta. Proste tí chlapi v mojom veku nepôsobia tak vyspelo. Nepriťahujú ma jednoducho. Mám sa kopnúť a prebrať iniciatívu? Nebudem na smiech? :(

miankass
10. okt 2022

Určite nebudeš. Ja by som do toho šla,neskusis nebudeš vedieť🙂.

pribinak
10. okt 2022

Budeš za sugar baby a on za daddyho

Over si, či nemá doma manželku a deti

autor
10. okt 2022

@pribinak samozrejme, cez toto nepôjdem

viestta
10. okt 2022

Keď dosť dlho počkáš aj z tvojich rovesníkov budu príťažlivi starší pani. Z niektorých. Z tých ostatných budú nepritazlivi otcovia rodín alebo aj úplne trosky.

lindusss2016
10. okt 2022

@viestta ako si na to prisla, ze otcovia rodin su nepritazlivi? 😃

panelacikova
10. okt 2022

súhlasím, že čím starší partner, tým je galantnejší, zrelší, vie čo chce, vie, čo chcú ženy, atď, atď.... ALE za mňa stále rozdiel cca 15, 16 rokov a viac je už dosť veľa. z tohto čiperného 45-50 ročného muža sa fakt do 10 rokov stane o dosť starší chlap, ktorý napríklad nemusí mať trpezlivosť s deťmi (ak ty plánuješ), alebo môže ofrflať úplne všetko, lebo jednoducho to tak môže dopadnúť. a nemusí. je to svojím spôsobom lotéria 🙂

viestta
10. okt 2022

@lindusss2016 otcovia rodín stratia svoje čaro pre slobodné pipky. Aspoň by mali stratiť to čaro, pretože chlap so záväzkami, no co budeme rozvádzať ďalej...

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
10. okt 2022

@zoro9836 kde si vyčítal, že je vydatá?

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
10. okt 2022

Nie kazdy gentleman je aj solidny chlap. Mna napr.uhladeny gentleman vobec neberie. Skor mi pripadaj slizky a ulisny lisiak. Over si,ci nie je az prilis galantny k zenam a ci je to vobec muz do zivota alebo skor len na zabavu a stravenie prijemnych chvil v posteli.

eva112014
10. okt 2022

@autorka Prepáč, ale si tak veľmi zúfalá?

lalenka33
10. okt 2022

@zoro9836 tvoja mamičko-manželka bude ešte asi staršia ako viestin muž, či?

basska_b
10. okt 2022

Ja by som ziadnu iniciativu nevyvijala, len by som sledovala, ci ma on zaujem o mna, lebo inak to skonci trapasom... jasne, ze starsi muz, rozhladeny, s nejakym postavenim, zenu viac pritahuje ako nejake mlade ucho. Samozrejme, zenateho nie, rozvedeny oka a stary mladenec po 40tke, tam nieco neni oka 😃

lindusss2016
10. okt 2022

@viestta tak ale to, ze je niekto pritazlivy, neznamena, ze s nim hned treba ist do postele. Mne naopak otcovia mnohokrat pridu pritazlivi uz len tym, aky vztah maju k detom, ale samozrejme tam to konci...

marca12
10. okt 2022

@lindusss2016 To sme my normalne,ale vies kolko je zien,ktore nemaju zabrany? Zalubia sa pri pohlade na dokonaleho otecka a uz idu aj cez mrtvoly. Zadany chlap je tabu a neviem,kedy to uz zeny pochopia a takisto aj naopak to plati.

viestta
10. okt 2022

@lindusss2016 ale, zas veľmi dobre vieš čo som tým chceka povedat.

lindusss2016
10. okt 2022

@marca12 ale mne je jasne, ze podaktore s tym problem nemaju. Ja som len chcela upozornit na to, aby sme nediskriminovali oteckov, lebo aj ti dokazu byt ozaj pritazlivi 😁 a nie kazdy otecko musi byt aj zadany 🤷

lindusss2016
10. okt 2022

@viestta hej, chapem. Len som sa chcela zastat otcov rodin, lebo podla mna naozaj nie su nepritazlivy. Napr.ja mam fakt sexi chlapa 😃

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petronellla87
10. okt 2022

Ja by som do toho sla jedine ak by to bol George Clooney inak nie 😀

autor
10. okt 2022

@zoro9836 ty si to tu furt zlízneš 😀 ☹ nechcela som, aby tu vznikla hádka

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marryen
10. okt 2022

Ak je taký ako opisuješ, tak bude veľmi malá pravdepodobnosť že je nezadaný. 🤐

grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
10. okt 2022

Nie, nebudeš na smiech. Ak by aj nemal záujem, minimálne mu to bude veľmi imponovať 🙂

autor
10. okt 2022

@nikpa Radšej by som bola, keby som najskôr vedela, či má rodinu, aby som potom nebola sklamaná.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
10. okt 2022

A zas maze🤔