Venušine guličky ako sexuálna pomôcka

3. nov 2022

Ženy v poslednej dobe čítam same članky o tom ako su venušine guličky užasne super aku rozkoš prinášajú..ae ja tomu nerozumiem
Mám ich ma a keď som si ich dala tak som ani nevedela že ich mám..
V tych článkoch sa píše o tom ako ich udržať v sebe.. že treba stiahnuť svalstvo, držať a potom povoliť..
Ale veď ja ked si ich dám tak oni nijak nevypadavaju ani sa neposuvaju von nič 🤷‍♀️
A za ďalšie píše sa tam že su aj super sexualne pomôcka ale ako? Veď sexovat s nimi vo vnútry sa nedá.. či?
A za ďalšie veď to ani necítiť ked mam v sebe tak ako a v čom su take dobré?

martinmmartin
3. nov 2022

Mozes z nich chytit kvasinkovu a bude ta to prijemne svrbkat......pohlad optimistu.
Samozrejme ze je to hovadina, ale nejako to predat musia

mimka1402
3. nov 2022

Neviem kde si čo čítala, ale je to hlavne zdravotná pomôcka na posilnenie panvoveho svalstva. Ja ich mám a mne vypadavaju, lebo som si vzala ťažšie než sa odporúča "nováčikom" takže ja som musela si zvykať naň, ale sexuálna pomôcka to je pre pár žien, ktoré vedia počas nosenia a nejakej aktivity počas cvičenia atď. mať z tohto slasť.
Proste neviem načo si kupuješ niečo o čom nič nevieš.🙂
Najprv si naštudujem niečo, nie?

mimka1402
3. nov 2022

@martinmmartin Nie je to blbosť, veľa fyziatrov to odporúča najme ženám, ktoré sú po pôrode a vedia si takto pomôcť k spevneniu. Takže tvrdiť o tom, že je to hovadina by som si netrúfla. A neviem, asi nestrkam niečo niekam kým to neumyjem, či ty ano?😀

martinmmartin
3. nov 2022

@mimka1402 Ako sexualna pomocka to blbost je, ako fyzioterapeuticka pomocka to ma zmysel ale tiez to musi byt produkt priamo na to urceny a nie od niekal z dalekych internetov kupeny

autor
3. nov 2022

@mimka1402 bol to darček k nákupu inych pomôcok ktorych používanie mi je jasné a poznám to 😁 ale keď ich už mám doma chcela som to skúsiť (ano najskor som o tom čítala a preto som bola prekvapena že som ani nevedela že ich mám)
Članok č.1 : Sexuálny pôžitok prinášajú aj počas každodenných aktivít, no vedeli ste o ich zdravotných benefitoch?
Článok č.2: Venušine guličky sú malé guľôčky, ktoré sa vkladajú do pošvy. Používajú sa buď na sexuálnu stimuláciu, zvýšenie sexuálneho apetítu, alebo ako zdravotná pomôcka na posilnenie panvového dna.

autor
3. nov 2022

A nad tymto som sa pozastavila:
Ako používať venušine guličky počas sexu?
Používanie venušiných guličiek počas sexu je možné, avšak doporučujeme vám najskôr sa s nimi zoznámiť a naučiť sa ovládať svaly panvového dna. Keď to budete vedieť, môžete si ich pred sexom vložiť do vagíny. Guličky budú stimulovať vás aj vášho partnera.
🤷‍♀️

autor
3. nov 2022

A čo som čítala diskusie tu tak vela vela žien písalo že ake je tažke udržat ich v sebe (ano po porode to chapem ale pisali aj že nemaju porod za sebou a aj tak) .. tak teraz som nechapala že či robim niečo zle ja alebo je to naozaj iba kravina

autor
3. nov 2022

A priznavam že nedavno som pozerala film 50odtienov 😁 a tam ako sa skrúcala ked "mala" v sebe venusine guličky na večery .. tak som mysela ze to bude naozaj niečo prijemne

canany
3. nov 2022

Venusine gulicky su na posilnenie vnutornych svalov ako to tu uz bolo pisane. Ked chces nieco extra, na nosenie a skrucat sa pri vecery alebo aj inde, tak odporucam motylika a naj s dialkovym ovladanim alebo cez mobil. Neviem ci nakupujes na ruzovom slonovi, tam su aj komentare a hodnotenia.

autor
3. nov 2022

@canany neviem ci motylik a vibračne vajičko je to iste ale ano to som objednavala a k tomu boli tie venusine guličky
Ja len ze članky su o tom ze teda aj obyvajne venušine guličky by mali byt sexualna pomocka ale teda vsade co čitam realne diskusie tak je to brane ako zdravotna pomocka
A teda použit ich pocas pohlavneho styku tak to si ale se vobec nedokazem predstavit 🤷‍♀️ ako to mysleli

canany
3. nov 2022

Motylik je iny, je na inom principe ako vibracne vajicko. Precitaj na slonovi, maju sice mensi vyber.
A neviem ci mas, ale satisfyer odporucam.

mimka1402
3. nov 2022

@martinmmartin Kde to je kúpené je vlastne jedno ak si vyberie vhodný materiál a tú váhu guliciek, či typ.. Všetko je o hygiene najme.

mimka1402
3. nov 2022

Tak osobne ako vravím, môžeš si kúpiť väčšie a iný typ- neviem aké máš. Ja mám jemný prolaps "vrodeny" tým pádom mne to je nepohodlné, lenže ja som si tú váhu nepozrela, čím u mňa nemajú využitie.. Ale známa používa to aj na rozkoš a pomohlo jej to po čase, ale ona chodila na jumping a zumbu s týmto.😀 Takže viacej bola v pohybe, skackala atď.😀 Ale sú aj také s ovládaním tie môžu byť viac stimulujuce ak žena vie dosiahnuť tento typ rozkoše.
A k zvyšku, veľa vecí v 50 shades bolo trošku viac priklašlene, takže tipujem, že aj to. Ale film som vypla po 5min, takže neviem o čo sa tam jednalo.😀

autor
3. nov 2022

Tak asi to bude ozaj blbost cele tie članky a sexualny boom okolo venušinych guličiek
Inak ked som bola v puberte a okolo sexu este nič moc nevedela s kamoškami vtedy tiež sme si mysleli ze venušine guličky ze to je aka super vec ..
Neviem preco sa okolo toho robi take halo

canany
3. nov 2022

@mimka1402 na zumbu a jumping s tym? Ja som sa bala aj hybat a vysavat, ze mi to vlezie niekde dnu a nevytiahnem to 😀
Autorka ano mas pravdu, ja som si tiez myslela, ze venusine gulocky, ze to musi byt wau a teraz mam nejake 2 druhy v krabici zapadnute prachom

autor
3. nov 2022

@canany počula som o satisfyer a v dalšej objednavke budem po tom zrejme pozerať 🙂 a veru aj ten motylik vyzera zaujimavo uz som pozerala čo je to zač..
Ukladam 😁 a ked budem najbližsie objednavať bude to tažke rozhodovanie že do čoho ist
Aj teraz som chcela 1 vec objednat objednala som 3 🤦‍♀️ idem na inu stranku rovnakeho charakteru a bum dalšie 3 veci už v košiku 😁😁

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eri444
3. nov 2022

Mne to absolútne nič nerobilo, skúšala som :D Akurát som mala čudný pocit, zavadzalo mi to, ale o vzrušení sa fakt nedalo rozprávať.

kallanchoe
3. nov 2022

Zatiaľ guličky nemám....ale tiež to chápem ako pomôcku na spevnenie dna,posilnenie svalov ..nie ako sexualnu hračku,pri sexe priamo používať,tak to som teda ešte nepocula...ženy to možno nevedeli udržať,pretože existujú rôzne veľkosti a hlavne gramaze....Keď mali na začiatok ťažšie,tak to sa udržať ani nedá...vraj treba začať s "ľahšími"....tak asi preto tipujem,alebo mali ozaj oslabené dno,alebo nevedia so svalmi potrebne pracovať..Je veľa žien,ktoré ich nevedia využívať ani pracovať s nimi pri sexe....mám kamošky ktoré ,,len roztiahli nohy" a čudovali sa že nevedia dosiahnuť orgazmus...ani nevedeli za sa s tým pracovať nejak dá🤷....niekto na to príde niekto nie....😉

kallanchoe
3. nov 2022

Počúvajte ženy,keď ste už načali takúto tému ☺️ Má niektorá Lelo sonu?alebo Lelo sona 2? Skúšali ste odporúčate?dlho o tom uvažujem....stojí to dosť,tak neznam... čítam o tom len samé chvály....😊

autor
3. nov 2022

Ja mam ešte taky "problem" ze samu seba vaginalne nespravím.. proste mne to nič nerobí dokonca ani ked sama použivam vibrator tak okej to prijemne ale samotne ma to nespraví.. musim aj klitorialne.. takže tiež potrebujem niečo viac(niečo iné) nie len klasicke hračičky 😁

mimka1402
3. nov 2022

@kallanchoe Určite neolutuješ!😄
Satysfayer a aj toto sú topka. 😊
Odpoveď patrí aj autorke príspevku.😀

nana357
3. nov 2022

Ja som ich par krát použila a hlavne v práci keďže som stále na nohách
Pri chodí som ich cítila lebo sa zosuvali dole
Áno ako predohra je to Ok
Ja som potom mala obrovsku chuť na sex

canany
3. nov 2022

@kallanchoe fuha vyzera to zaujimavo. Mam aj penguina a ten mi pride slaby voci satisfyeru.
Ja zase odolavam masaznej hlavici. Neviem ci sa to vobec oplati, aj ked je to pouzitelne na viac sposobov a aj na partnera.
Autorka vyskusaj ak nemas vibrator s vybezkom na klitoris. Tiez mozem odporucit.
Napr fun factory ma zaujimave vibratori za 180 eur a vyssie, ale to ja nedam, aj ked to ma dlhsiu zivotnost a vydrz ako chlap.
Tak klasicke hracky su pre nenarocne zienky, my narocnejsie uz potrebujeme ine hracicky do rucicky

kallanchoe
4. nov 2022

@canany 🤣zaujímavo to vyzerá to hej🤣 asi poprosím Ježiška 😁

kallanchoe
4. nov 2022

@mimka1402 toto som chcela ,,počuť " ...tak asi rozhodnute🤣

autor
4. nov 2022

No ako vidím tento rok listy pre ježiska budu zaujimave 🤣 ja uz mám tiež svoj zoznam nachystany 😁😁

kallanchoe
4. nov 2022

🤣🤷

slavka1988
24. feb 2024

@martinmmartin aká hovadina ja mám take kovové do vnútra ich vložím tak že mám umyté ruky guličky sú opláchnute a užívam si chodzu dve tri hodinky a veru som naštartovaná pre mna fajn samopredohra