Záujem muža - 1. stretnutie

jaja234
4. okt 2022

Ahojte. Píšem si s jedným chalanom cez internet už cez rok. Najskôr som ocakala, že ma zavolá von no žiaľ zistila som ze v tom bola iná baba. S tou babou mu to nevyšlo, po čase sme sa dohodli na stretnutí (inicioval ho on), no nedošlo k tomu. Potom ďalšie 2 stretnutia na ktorých sme sa dohodli sa tiež neuskutocnili a odvtedy nič. Posledný kto zrušil stretnutie bol on. Je iniciatívny co sa týka písania, aj keď mu neodpíšem tak mi napíše len neviem ci ma/mal záujem keď už reč o stretnutí viac nebola. Ja ako žena očakávam väčšiu iniciatívu od muža a on zrejme od ženy (ta baba bola iniciativna, tak vraj kvôli tomu sa s ňou stretaval).
Poraďte, čo ďalej? Ukončiť to? Nechcem byt voči nemu úplne priama, keďže neviem ci ma vôbec záujem a nechcem byť za debila.

amiaja
4. okt 2022

@jaja234 no neviem, keby mal zaujem tak sa s tebou stretne. Preco rusi tie dohodnute stretka?

lily14
4. okt 2022

To máte 15?

jaja234
autor
4. okt 2022

@amiaja najskôr sme sa dohodli na stretnutí na piatok, kedy sme si ešte mali napísať co a ako.. no písali sme si ale nie o tom ci to stretnutie teda platí (čakala som, že sa opýta teda ci to plati). Ďalšie stretnutie som iniciovala ja, no on v ten deň nemohol a odvtedy nič..

melanta
4. okt 2022

Rok si s niekým písať? Vieš o koľko reality si prišla? Začni chodiť von, mať aktivity, spoznáš reálnych ľudí. A ak chceš aj naďalej ostať pri online zoznamovaní, tak po týždni sa stretni s človekom niekde vonku v centre na káve. Ak nie, tak nestrácaj čas s niekým, kto nemá čas, kto má výhovorky a podobne. Z môjho pohľadu si prišla o rok života.

lily14
4. okt 2022

@jaja234 a to ste si písali aj keď mal tú babu? Možno je v znamení váhy a váha😂

oldcountryroses
4. okt 2022

@jaja234 už by som sa neunuvala ani odpísať. Nie ešte ťahať ho na stretko, o ktoré zjavne nemá až taky záujem. Hlavne keď si píšete rok...

jaja234
autor
4. okt 2022

@oldcountryroses Vravela som si, že zostaneme aspoň kamoši.. lenže mi to nedá, stále nad tým všetkým premýšľam a mam pocit, že len ja som ta co sa chce stretnúť.

oldcountryroses
4. okt 2022

@jaja234 sama si to dobre vystihla.

jaja234
autor
4. okt 2022

@lily14 najhoršie je to, že on sa stretával s nou a bral to akože nič ved sú len kamoši a len sa stretávajú. Aj sme sa kvôli tomu trochu pochytili že ako to môže takto brat. Čiže neviem už co očakávať

oldcountryroses
4. okt 2022

@jaja234 od tohto najlepšie neočakávať už nič a hodiť udicu niekde inde.

lily14
4. okt 2022

@jaja234 niekoho mi pripomína,ako sa volá resp aspoň prvé písmeno😂

kubkovamama
4. okt 2022

@jaja234 neviem koľko máš rokov,ale kašli už na to.Po svete behá plno reálnych chalanov.Niektori sú aj normálni..

jaja234
autor
4. okt 2022

@lily14 No teraz som sa vyľakala :D

jaja234
autor
4. okt 2022

@kubkovamama Študujem na VŠ, čiže vzťahy som veľmi riešiť (hľadať), Chcela som aspoň vyskúšať ci by to s nim nevyšlo.. ale tak nič no, asi mam ešte počkať na niekoho iného🙂

0ria0
4. okt 2022

celé mi to príde nejaké zvláštne a podozrivé. rok je celkom dlhá doba, za ten čas mal kopu príležitostí sa s tebou stretnúť predsa. takže si myslím, že sú to len chabé výhovorky a pravdepodobne ťa len vodí za nos. kto chce, hľadá cestu, kto nie, dôvod. tak.

jaja234
autor
4. okt 2022

@0ria0 Tiež si vravím, aj keď ja som si tiež už všeličím prešla...čiže tiež nie som typ ktorému môžu niečo muži nerozprávať a sú z toho mimo.. takže možno aj tam je problém, ze ja očakávam činy a potom nie som spokojná🙂 a on zrejme tie činy očakáva od ženy.

majki_ki
4. okt 2022

@jaja234 ja osobne by som tomu dala už stopku vtedy, keď si zistila, že je na začiatku v tom iná baba.. aby sa raz nestalo, že síce s tebou bude randiť, ale nejaká bude čakať ako teraz ty na druhej strane mobilu

amiaja
4. okt 2022

@jaja234 kasli na neho, to co je za chalana co sa nechce stretnut a rok si len pise? Dovi dopo, ani ako kamarata by som ho nechcela. Nemaj vycitky, daj mu stopku a ries niekoho normalneho

jaja234
autor
4. okt 2022

@majki_ki Len vtedy som to zobrala, ze budeme aspoň kamoši (vie ma vypočuť atd), len časom ma to zasa prepadlo a už na to pozerám inak. Jednak za pár rokov končím na VŠ a rada by som sa už aj usadila pomaly.

lily14
4. okt 2022

@jaja234 tak aké je to prvé písmeno?

majki_ki
4. okt 2022

@jaja234 úplne rozumiem, len na to usadenie písanie nestačí, on evidentne asi nie je typ, ktorý by sa chcel momentálne usadzat... Hľadala by som ďalej, naozaj. A povzbudím ta, ja som si po xyz neúspešných rande našla manžela 🙂

jaja234
autor
4. okt 2022

@majki_ki Tak to si ešte asi dlho počkám :D :D ale ďakujem🙂 Mala by som mu napísať, čo som očakávala a ze kvôli čomu s tým končím? Alebo jednoducho už viac neodpísať a neriešit.

danica2711
4. okt 2022

@jaja234 to ťa ešte po roku baví? Kašli na to, okolo teba behá kopa reálnych, živých, normálnych chalanov!

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
4. okt 2022

@jaja234 Tak asi az taky zaujem nema.. Kolko mate obaja rokov?
A jedna sa tu pytala na to, ake ma zaciatocne pismeno mena.

Za mna, hladaj inde.. a ked s tamtou boli len kamosi, tak sa pokojne mohol stretnut aj s tebou. Ved kamosiek a kamosov ma clovek vzdy viac.

jaja234
autor
4. okt 2022
jaja234
autor
4. okt 2022

@siska53 ja 24, on 26
Mohol, lenže nestretol pretože mi vravel ze jemu by sa to nepáčilo keby sa ta baba stretávala s inými popri nemu. Čiže to nebolo až také kamarátske, ale už je to jedno. Ukončím to 🙂

siska53
4. okt 2022

@jaja234 Asi najlepsie. Chalanov je dost. A lepsich. Takto by si sa len trapila.. moze byt aj pekny, ale.. Dobre spravis, ked to ukoncis a budes hladat inde. Chalani v tom veku zdaleka este nie su taki dozreti ako baby. Zvacsa teda..cest vynimkam.

jaja234
autor
4. okt 2022

@siska53 chcela som to nechať v kamarátsky rovine aspoň, no tiež som ho chcela aspoň osobne spoznať a nie mat kamaráta roky len cez telefón..
Len ako to ukončiť? Rovno odignorovat správu? Alebo napísať čo je vo veci.