10 mesačné dieťa pije iba materské mlieko, nič iné nechce

mirka1702
16. mar 2013

poradte mamicky...skusalasom drobca naucit pit z flasky ale on sa s nou len pohra do cumla hryze ale nenapije sa...po lyzickach si da ale len par lyziciek a uz ho to nebavi...tak ho vzdy nakojim aby nebol smedny ale uz by som bola rada keby pil aj cajiky alebo vodicku...nevypije cajik,vodu,ovocnu stavu nic ani prisladene...zavislak na mliecku 🙂

vonicka
16. mar 2013

ja ti poviem, ze to moze byt aj horsie. moj ma 13m a je na tom presne ako tvoj 🙂 jediny pokrok za cele mesiace ucenia pitia vody je ten, ze posledny glg nevypluje. vypije ale len 3 glgy maximalne. tiez ficime na MM

zuzulla7
16. mar 2013

Moja ma zajtra 22m a tiež by jej stačilo byť len na MM. Od mala nepila veľa čajíka aj to len keď po ližičkách stačilo jej len MM. obdivovala som deti kamaratov ktorym deti len do obedu stiahli celu flašu čajika a moja za cely den vypila deci aj to bolo niekedy vela.Pred pár mesiacmi si zvykla až na čajík z fľaše a tiež ho veľa nevypije skor z pohoria.

zuzulla7
16. mar 2013

z pohára 🙂

svenka
17. mar 2013

@mirka1702 ahoj, skus mu davat z normalneho pohara... mne moj tiez odmietal flasu s cumlom, aj poharik s naustkom, ale z pohara pit chce... zo zaciatku vam to velmi nepojde, ale raz dva na to maly pride a bude pekne pit 🙂

mirka1702
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paaat
12. apr 2013

Ahijte chcem poradit syn ma 10 mesiacov a neche mi nic ine papat len mi pije nutrilon,Akk ho mam donutit papat aj prikrmy