7-mesačný syn nechce papať

eva1235
9. aug 2022

Ahojte, viete mi prosim Vas poradit alebo ako ste to vy riesili ak ste mali rovnaky problem? Moj syn 7 mesacny nechce vobec papat. Prikrmujem uz mesiac a pol, ale zial bezuspesne neotvori ani len usta nie, takze nepodari sa mi do neho dostat ani kusok.. ked vidi, ze ide jest proste zatvori usta a kuka sa kadetade len nie na mna a na jedlo.. mala by som pockat daky mesiac, alebo sa dalej snazit, lenze ked nic nezje tak vsetko skonci v kosi… dakujem

petamich
9. aug 2022

daj mu chvilu pauzu 🙂 mozno este nie je pripraveny, pockala by som 2-3 tyzdne a zacala zasa

svetlonos
9. aug 2022

Klar dne ho len koj alebo davaj UM, ako ste zbyknuty. Mne sa maly tiez itacal kade tade, na sole nesmelo ani okolo nesmelo byt nic, co by ho rozptylovalo. On tiez zacal jest poriadne orikrmy az v 7,5-8 mesiaci. Okolo 6 teho trochu jedol, co sme mu dali do ruky a potom nic. Zeraz jedava normalne, neboj, nic mu neujde 🙂.

anjelicek26
9. aug 2022

Moja najmladsia do roka neotvorila usta mimo nejakeho zuzlania na styl finger food... nijako z nej neubudlo, v roku bola vyssia ako jej vsetci surodenci pred nou, proste len a len mlieko...medzi 12-14 mesiacmi sa rozbehla a jedla (a je) absolutne vsetko do radu... na co to hrotit, davaj dalej jednotku(!) mlieko, v tom ma vsetko...

mamkalentedkova
9. aug 2022

Moja má 13 mesiacov a tiež toho veľa nepoje 😁 je pár veci čo spapa ..ale je viac tých,čo nie ..treba tomu asi dať čas ,aj keď ja som tiež miestami zúfalá ,že sa snažím jej kadečo pripraviť a ona to nechce ...Fajntomu len čas ..možno skús dať ozuzlat kúsky uvarenej zeleninky do rúčky alebo kúsky ovocia ..alebo proste len nejakú chvíľu počkať a skúsiť zasa neskôr 😉

lamonita
9. aug 2022

Mam 10 mesacne dieta. Každý deň som sklamaná a frustrovana. Tiež neje🤦‍♀️ niekedy ma prekvapí a zje pár lyžíc... jedine co neodmietne je jogurt. Je kojena,všetci ma chlacholia ze to prejde, že to môžu byť zuby... ma iba 1 zatiaľ. Tak z toho co nezje nám robím aspoň natierky🤣🤣🤣✌️

ls56
10. aug 2022

Sme na tom rovnako…7m a neje…uz 2,5m to skusame a neje! A nebudem klamat, dost ma to stve,aj ked je kojena. Ale bojim sa hlavne toho zeleza…aby jej nechybalo. Ale, pije mi vodu z poharika. Takze ked nechce zeleninu tak jej dam do poharika vyvar z masa, v ktorom maso rozmixujem a to sa celkom da(aj ked nechapem vsak to je hnus😂). No a obcas sa stane, ze zje aspon par lyziciek..ale potom dostanem facku a nic nezje za cely den a nechce pit ani mlieko. Tak ako na horskej drahe🙈