Aké máte skúsenosti s mixérmi na smoothie?

stastnablcha
31. mar 2016

Potrebovala by som nejaký kvalitný mixér za rozumnú cenu a už sa v tých recenziách strácam 😒
Ďakujem

evittam
31. mar 2016

@stastnablcha No mne na dobré a kvalitné smoothie stačí ponorný tyčový mixér, prípadne obyč.mixér čo mám v kuch.robote. Ďalšiu haraburdu do kuchyne naozaj nepotrebujem. Zbytočne vyhodené peniaze.... 😉

luba41
31. mar 2016

ja som kúpila v lidli nedávno za pár Eur na smoothie.... tyčové mixery som zničila na to už dva ..ale účel istý čas plnili..

sandrasstini
31. mar 2016

ja robim v kuchynskom robote v tom nadstavci na mixovanie ale kamoska si kupila v nay ekektre za dakych 39 euro taky ku ktoremu su dve fkase kde sa to mixuje a rovno aj mozes z toho pit aleob si tu fkasu zobrat a je spokojna

petulda333
31. mar 2016

Reklamny tah...take ,,smuuuti,, urobis aj s ponornym mixerom,a celkovo ja si radsej dam ovocie v normalnom stave ako takto

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_ci
26. jún 2019

my sme kupili akciovy lidl, silvercrest, asi za 38 EUR pred dvomi rokmi. Vysokootackovy. (Smoothie Mixer Pro SSMP 900 B1) V sezone fungoval zakazdym niekolkokrat denne, inokedy aspon raz za dva dni. Stale funguje bez chyb. Ma aj hlavu na orechove masla, to som zatial nepouzila... Za mna perfektna kupa, mame ho stale vylozeny na linke a uz len mixujem co treba (aj zemiaky na placky.... ). Takto vyzera:

https://www.youtube.com/watch?v=vgNIKtsvt4c
chinwag
26. jún 2019

Ja mam Bugatti smothie maker typ Vela a som spokojna. Perfektne funguje a nebojim sa mixovat lad a pod. Ale je fakt, ze mam velku kuchynu, tak nemusim odkladat spotrebice. Su vylozene vsetky.

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sovica
2. júl 2019

Ja som kupovala, tuším v Lidl alebo Penny, MEDION MD 17478 Multi Nutri Mixer. Vyšiel ma na 25 Eur. Rozmixuje na šťavu aj tvrdé kúsky (napr. mrkva), čo by mi môj ponorný mixér Siemens nerozmixoval resp. bála by som sa, že ho pokazím. Takže napriek tomu, že bol lacný, je funkčný. Nad drahým a značkovým som ani neuvažovala. Faktom však je, že oveľa viac používam ponorný mixér (polievky, ľadová káva) a zeleninu a ovocie zjem radšej nakrájané alebo upravené ako šalát. Po pár dňoch som prišla na to, že smoothie bol z mojej strany skôr taký marketingový "ošiaľ". Raz za čas ho teda využijem, aby som nemala zlé svedomie, že som kúpila málo používajú vec. Teraz by som ho už ale nekúpila. Takže moja rada je - dobre si premyslite, či naozaj budete piť smoothie minimále 2-3x do týždňa, aby ste zbytočne nevyhodili peniaze za prístroj, ktorý vám bude po pár dňoch stáť v polici. Aj keď, samozrejme, poznám ľudí, ktorí si robia smoothie každý deň.

lavender273
2. júl 2019

Ja pouzivam nutribullet, ten rozmixuje krasne vsetko som s nim spokojna.

lavender273
2. júl 2019

Ooops....stara tema ;)