Ako zaradiť ryžu a cestovinu?

20. okt 2023

Dobrý deň mám 8 mesačnú dcéru, viete ako zaradiť ryžu a cestovinu?
Prosim v klude po lopate ako pre debilka 😂😂😂 ďakujem

dadka128
20. okt 2023

Tak ja som to zaradovala postupne .. popucila som si zeleninu a do toho som dala ryzu k tomu trosku maska .. potom zas cestovinu tak isto a obmienala zeleninu

autor
20. okt 2023

@dadka128 Prosim ťa a to normalne uvarim klasicky ryžu alebo cestovinu a zmixujem to spolu so zvyškom zeleniny, pripadne mäsa? 🙂

patka06
20. okt 2023

Uvarila som ryžu bez soli, pridala k nej roztlačenú zeleninu, nadrobno pokrájané mäso, cestoviny som pokrájala na menšie kúsky a pomiešala so zeleninovou omáčkou.
Žiadne mixovanie.

bolarazjedna
20. okt 2023

Ja som cestoviny nikdy nemixovala... Proste som uvarila a dala som mu, napr kolienka si sám zobral do rúčky a dával do úst, alebo môžeš písmenká zamiešať do jedla, môj mal rád pečenú tekvicu popu cenu s cedtovinami

A ryžu môžeš aj ako ryžovu kašu, alebo normálne uvarit, nie tu sypku, ale co sa tak lepí...

hortenziaj
20. okt 2023

Ja som mixla, len o to vypluval iba, aj keď ryza sa nedala úplne. Ale postupne som dával penne napr a zeleninu ako omáčku a tam sa naučil. Čiže k zelenine a masku pridáš cestovinu alebo ryžu.

dadka128
20. okt 2023

Nikdy som nemixovala len popucila na kašičku .. ano uvariš normalne ryzu

belasy_motylik
20. okt 2023

Ja som úplne prvé jedlá dávala varenú mixovanú zeleninu a hneď potom bezmliečnu instantnú ryžovú kašičku s čistým obsahom ryže tohto typu https://www.mall.sk/detske-kase/hami-kase-nemle... , tú som potom kombinovala so zeleninou, ovocím, všetkým možným.

ivangeline
21. okt 2023

Ja to viac rozvarim a dam k prikrmu.