Akú fľašu, či pohár na pitie pre dvojročné dieťa?

zaira301
22. apr 2013

Ahoj, prosím o radu, môj synček síce dokáže už piť z pohára, ale nezaobíde sa to bez mokrého trička, či vylievanie z pohára kade-tade....Nie vždy mám čas pri ňom stáť a dávať pozor, aby sa neoblial, takže sa rozhodujem aký pohár, či fľašu mám kúpiť. Hlavne sa jedna o to, že ak cestujem a chcem mu dať napiť a nechcem aby už pil z fľaše kde je cumlík, pretože ak mu dám pohár s dierkami / značka -lovi / tak po zatvorení vrchnáka vyteká celý obsah do vrchnáka z tejto fľaše a po otvorení musím najprv vyliať obsah z vrchnáka a potom mu dať piť. je tam síce aj taká poistka, ktorá sa vkladá dovnútra, aby nevytekal obsah, iba vtedy tečie ak saje. No ale môj synček je taký lenivý, že ak mu vložím tam tu plastovú vložku, tak nechce sa mu ťahať a hovorí mi, že nejde to a radšej nepije, takže radšej mu dávam fľašu s cumlom, aby sa napil, kedže musím ho nútiť do pitia.. Pozerala som už aj fľaše kde je slamka, ale neviem, či mám mu to kúpiť, či je to vhodné preňho, alebo mám kúpiť taký pohár od Avent -u, ktorý má akože uzatvorený vrch a dá sa piť z každej strany? Má niekto skúsenosti s týmto pohárom, pretože sa rozhodujem, či mám mu to kúpiť alebo nie....Nechcem kúpiť zasa niečo, čo nevyužijem, kedže peňazí nemám toľko, aby som skúšala čo je najvhodnejšie ...takže Vás prosím o radu...díky moc za vaše názory.....

kvetinka211
23. apr 2013

@zaira301 ten klasicky sosak som myslela nieco taketo s mäkkym naustkom ... http://www.avent.sk/products/hrncek-200ml-obraz... ten nas je zrejme este starsi model, lebo je v oranzovej farbe ... z toho mi pil celkom ok ... ale samozrejme len ked mal dobru naladu, ked chcel vyliat tak vylial 😀 Aj preto som potom rezignovala a pouzivala hlavne tie rajec flasky napriek investicii do poharov ... inak minule som mu ho dala a vylieval teda poriadne, uz som mu isla vynadat ked som zbadala ze som zabudla pri montazi vlozit silikonovy ventil .. chuda moje, esteze som si to vcas vsimla 😀

zaira301
autor
24. apr 2013

@stanislavao Dakujem pekne za radu, takže už len to kupiť....ahoj

zaira301
autor
24. apr 2013

@kvetinka211 ....ano, presne tento som myslela, že či si ho mam kupiť, ja som mala od Lovi a ten teda nestoji za vela...ale kupim tie flaše bud Rajec alebo tu Lucku....diky moc....ahoj

kvetinka211
24. apr 2013

@zaira301 tento bol ok, je to ale pre skor mensie babatka, od tych 6m ked sa zacinaju ucit, ale kludne ho mozu mat aj neskor ... a celkovo avent flasky maju len mierny zapach plastu oproti MAM flaske co som mala ... z tej mi rad pil, ale ten zapach bol fakt divny.

michaela510
13. dec 2015

Tu som videla ze by mali mat video ako naucis pit dietatko so slamkou

https://www.youtube.com/watch?v=yWiCN1NFQcw