Akú fľašu na čaj?

martinadurcova
6. máj 2013

Milé mamičky, ja mám takmer desať mesačné dievčatko, má veľmi rada čajík, lenže som vyskúšala rôzne cumlíky, no všetky tečú akosi rýchlo, tak, že mňa už nebaví stále dookola prať pooblievané periny a všetko okolo... ☹ Prosím, poraďte mi, aké máte skúsenosti vy a aký cumlík by bol najlepší, prípadne či neprejsť na nejakú tú fľašu bez cumlíkov... ĎAKUJEM za každú pomoc... 😉 😉 😉

danim
6. máj 2013

avent netecuci hrncek- s makkym naustkom 😉

maryah
6. máj 2013

@danim súhlasím s danim, je to perfektný pohárik, je určený od 6. mesiaca, ale tečie trošku rýchlejšie no zase sa naučí piť rýchlo z pohárika. tým mokrým veciam sa asi nevyhneš zo žiadnej fľaše. tot je on:

http://www.kojenecke-potreby.sk/kojenecky-tovar...

lucka.lucy
6. máj 2013

my mame tento a sme velmi spokojny.... Tommee Tipee Active Sipper

martinadurcova
autor
6. máj 2013

@danim oki, musím niečo poskúšať 🙂

martinadurcova
autor
6. máj 2013

ĎAKUJEM za rady... 🙂 🙂 🙂

cerez
6. máj 2013

My používame Avent hrnček. Najprv sme mali s mäkkým náustkom a vo vnútri je tesniaca gumička, taký ventil. A potom sme vymenili náustok za tvrdý, tú gumičku používam naďalej. Syn rád vylieva. 😀 Ak aj niečo kvapne, žiadna hrôza.

kocurikova1
10. aug 2014

kup si cumle yoomi maju aj s extra pomalym prietok ale mam obavu ze si budes musiet kupit aj flasu lebo ti asi nebude sediet na tvoju, ale si vygoogli ci sa vyrabaju extra pomale aj na tvoju znacku flase