Akú stoličku na kŕmenie máme kúpiť?

nikolbl
3. nov 2017

Ahojte žienky, zachvíľku budem začínať s prikrmami a riešim otázku že akú stoličku na kŕmenie ? Je ich strašne veľa a fakt sa neviem z toho vysomáriť. Určite by som chcela nejaké multifunkčnú, ale neviem sa rozhodnúť či takú ktorá sa rozkladá na hupacku alebo takú čo sa rozloží na stolík a stoličku. Aké máte skúsenosti ? Pozn. Budeme papať blw metódou.

deti95060810
3. nov 2017

ja som mala len obyčajnú kuchynskú ....😉

alicazazrakova
3. nov 2017

Pri malom som mala multifunkcnu a aj tak mi tam nesedel . Pri malej mam z ikei za 20€ a ucel plni rovnako dobre ako ta za 120€ 😀

zabina27
3. nov 2017

ta obycajna ikeova je super

renimac
3. nov 2017

A keď dieťa ešte samo nesedí?

zabina27
3. nov 2017

@renimac krmila som v autosedacke, vo vajci, prehodila osusku, aby sa nezaspinil potah, babo mozes aj priputat

renimac
3. nov 2017

@zabina27 neviem, či sa mi tak chce kŕmiť 3-4 mesiace, ak by náhodou začal sedieť neskôr (je predčasne narodený). Zatiaľ ho krmim v hojdacom kresielku, ale on by už najradšej sedel na našej úrovni 🙂.

zabina27
3. nov 2017

@renimac hej aj v kresielku som krmila, to mojim nevadilo, ze by chceli byt na nasej urovni. ale su urcite aj polohovacie stolicky, skus pozriet v bazari, neviem, ci sa to plati kvoli par mesiacom kupit nove

renimac
3. nov 2017

@zabina27 veď toto... no uvidíme 😉, snáď sa niečo nájde za rozumnú cenu 🙂.

lubi40
3. nov 2017

@nikolbl obycajna z ikea a max spokojnost

jabaka
3. nov 2017

Ja mam dobru skusenost zo stokke stolickami. Nove su drahe ale nam ich kupila kamaratka v nemecku cez bazar. Boli takmer 10 rocne ale aj teraz po 7 rokoch su uplne super a to sedavame na nich aj my dospely. Rastu z detmi. Naozaj odporucam

katlenad
3. nov 2017

Peg perego siesta. Neznicitelna, polohovatela, presuvatelna a pre nas najlepsia uz od narodenia. Prave preziva druhe dieta a urcite by prezila este dalsie tri 😊

katlenad
3. nov 2017

Ale u babky jedli obaja z ikeackych a tiez spokojnost 😉 splnili ucel, ale nemozes tam dieta nechat bez dozoru. V sieste priputas, das knihu do ruky a mas 15 minut na kludne vypitie kavy napriklad.na nezaplatenie 😉

tata1401
3. nov 2017

presne ako napísala alicazazrakova, aj my sme mali všetky možné druhy ale najviac sa osvedčila z ikei, zistila som to náhodou v retaurácii :D

andrbeata
3. nov 2017

My sme detskú jedálenskú stoličku kupovali až keď malý sedel samostatne a to v 7. mesiaci, dovtedy nám stačilo vibračné kresielko.
Neskôr sme sa rozhodli pre stoličku 3 v jednom Ingenuity, ale nejak moc spokojní nie sme. Je síce polohovateľná, ľahko udržiavateľná, ale mne sa nezdá moc stabilná a pri mojom synovi, ktorý je až príliš obratný bezpečná nie je.
U starých rodičov používame taliansku stoličku CAM, typ I-DEA a sme spokojní. Pripevňuje sa síce na stoličku a opierku stoličky, ale sa mi zdá oveľa bezpečnejšia ako naša, ktorú máme doma. Ľahko sa udržiava, manipulácia je tiež jednoduchá a je ľahká, takže sa dá v pohode aj prenášať. Akurát by sme si vystačili s menším pultíkom, ale možno neskôr ho oceníme. Ja si zn. CAM všeobecne neviem vynachváliť, používame od nich stoličku, autosedačku a aj prebaľovací pult a maximálna spokojnosť.

lubi40
22. jan 2018

@nikolbl mame obyc bielu z ikea. Je lacna, da sa rychlo zlozit a tiez paradne stabilna.

julma
22. jan 2018

Mam aj stokke pre prvacku az teraz ale ked boli decka male tak vzdy len ikea stolicka, inu haťapu v dome by som nezniesla.