Avent sterilizátor a odsávačka

1kwietocek1
25. mar 2012

Babenky mohli by ste poradit???chcela by som kupit sterilizator..ale neviem ako to funguje..ci ak kupim sterilizator od firmy Avent..mozem v nom sterilizovat len flasky od tejto znacky??alebo aj ine flasky do toho mozem dat???a ake mate skusenosti s odsavackami???

martuska75
25. mar 2012

Do avent sterilizátora môžeš dať všetky flaše ktoré sa ti tam zmestia a dajú sa sterilizovať. Ide o to že aventky sa ti zmestia určite 😉

happy3
25. mar 2012

@1kwietocek1 ja som pri malom pouzivala Avent sterilizator a davala som tam sterilizovat vsetko co som potrebolava a co mi tam voslo 😀 A odsavacku myslis ako ci ju tam mozes dat alebo ci ...?

1kwietocek1
autor
25. mar 2012

@martuska75 aha dakujem takze ani nezalezi..ci je to elektricky alebo ten do mikrovlnky...?

1kwietocek1
autor
25. mar 2012

@happy3 a si spokojna so sterilizatorom???myslim ze to urcite usetri cas,ze?...a odsavacku som myslela..ze aka je dobra...ci rucna ci elektricka,,,a hlavne od akej znacky 🙂

happy3
25. mar 2012

@1kwietocek1 ja som so sterilizatorom bola moooc spokojna lebo mi to ozaj usetrilo dost casu a nemusela som stopovat cas 😀 ked je hotovo vypne sa a hotovka,mala som elektricky.Odsavacku som mala avent rucnu a bola som spokojnaa 🙂 ,ale s tymi odsavackami je ti ozaj individualne kezdej sadne nieco ine.Ja som odsavala malemu s tou odsavackou mliecko rok a nemala som ziadny problem 😉

gabucinka
31. mar 2012

@1kwietocek1 Ahojcek ja som spokojna aj so sterilizatorom aj s manualnou odsavačkou. Ono urcite sa da zit bez sterilizatora ale veru do 1.veku dietata je to super vypomoc, hlavne jednoduche narabanie. Zmestia sa tam aj ine flasky ako zn.Avent. A ja mam osobnu skusenost aj s manualnou odsavackou aj s elektrickou, a obidve su dobre, akurat si treba uvedomit ako casto by si odsavala, ked nie tak casto tak staci aj manualna. Nam sa syncek narodil predcasne, odsavala som si najskor s manualnou a potom ma to uz prestalo bavit.
Inak baby predavam Avent vyrobky za dobre ceny, neviem ci sem mozem davat stranku na nas eshop tak ak mate zaujem tak ma kontaktuje cez IP 🙂

aninocka4
6. dec 2012

prosim o radu,mozem v avent sterilizatore do mikrovlnky sterilizovat aj odsavacku mlieka?tiez avent a da s apouzit aj ako manualna,aj ako elektricka...a mozem tam dat aj tie klobuciky na bradavky?dakujem🙂