Je voda z filtračnej kanvice vhodná pre deti?

marryma
5. feb 2013

Prosím je vhodná pre detičky voda z filtrujúcej kanvice? Moj malý má 3 roky, stále mu kupujem dojčenskú Lucku, lebo vodu z vodovodu mu nechcem dávať. Počula som iba samé chvály na túto filtrujúcu kanvicu. Tak zvažujem jej kúpu.....🙂 🙂 🙂

tatiana7777
5. feb 2013

@marryma ahoj. My sme tiez kupovali Lucku do 1,5r.-ale teraz uz cca 3mes.davam z filtrtr.konvice, a mliecko aj cajiky chuti rovnako a nema to ziadne vedlajsie ucinky.

ikke
5. feb 2013

@marryma aku "tuto" filtrujucu konvicu? Brita? alebo nieco ine?
preco mu nechces davat vodu z vodovodu, mate ju zavadnu? ak nie, je nezmysel davat trojrocnemu dietatu dojcensku vodu, okrem ineho nevies, ako dlho uz stoji v tej skvelej plastovej flasi a kolkokrat bola v nej dobre prehriata na slnku...

voda z brita kanvice je bez bezne vhodna pre 3-rocne dieta

petkovamama
5. feb 2013

@marryma ahoj.moj maly ma 14 mesiacov a filtracnu kanvicu pouzivame od pol roka.je to uplne super.teraz sme kupili filtracnu prietokovu kanvicu THD 2021 od bosch,to ti vodu aj prefiltruje aj zohreje a mas po starostiach.nikdy sme nemali problem s takouto vodou.odporucam.

mimikas
5. feb 2013

@marryma Ja pouzivam Brita od 5 mesiacov a som velmi spokojna, ani vodny kamen nikde nemame, ale ja som osobne proti balenym vodam, ved to je v plaste z ktoreho sa vzlucuje kopec karcinogennych latok, na SVK mame naozaj kvalitnu vodu, kludne daj aj z vodovodu, nechal vyprchat tak 5 mina mozes dat malemu v pohode napit 😀

liz_lemon
5. feb 2013

@marryma ja davam vodu z filtracnej (Brita) asi od 5 mesiacov, ale na cisto vodu na pitie davam obycajny neperlivy Rajec, lebo ma to iste zlozenie ako Rajec pre deti, vsetky tie detske vody su len reklamny tah, napr. v Rakusku ziadne detske vody nepredavaju

eveenka
9. feb 2013

@mimikas
@ikke absolutne suhlasim s babami, plastove flase vylucuju do obsahu kadeco skodlive, ja malej davam vodu z brity.

demeeri
9. feb 2013

Používame filrovaciu kanvicu Brita.Voda je absolútne najčistejšia,je výbotná.Vôbec nekupujem kojenecké vody.Sú v PET fľašiach a tie veruže škodia zdraviu.