Jogurt pre 8-mesačné dieťa

6. apr 2024

Ahojte, muž doniesol jogurty jogobela, bez pridaného cukru. Myslite, že môžem malému dať takúto jogurt? Nekojený

hederamonstera
6. apr 2024

Nie, je tam aspartam a ine sladidlo
Dietatu staci cisty biely jogurt, ak chces ochutit, daj presnidavku bez cukru

autor
6. apr 2024

@hederamonstera dakujem, mne sa to nezdalo lebo aj babka moja a svokra že už aj pribinavcika môže a termix 😁 lebo oni dávali 🤣

dominikamacakova
6. apr 2024

Nie... Daj biely jogurt, napríklad Holandiu

anavixy
6. apr 2024

Nieee pribinacka ani termix vobec nie, to nemala este ani moja 2,5 rocna, ale jasne, ze babky to nepochopia preco robime taku vedu z toho… 😄 takemuto babatku najlepsie cisty biely super je Hollandia alebo myslim ze aj Zvolensky je z tych lepsich a urcite ti este napisu aj ine konkretne znacky, ja som davala Hollandiu s ovocnou presnidavkou 🙂

tetapetra
6. apr 2024

V prvom rade toto nie je ani jogurt. Nemá to ani tuk, ani cukor, ani nič. Hľadaj smotanový jogurt.

autor
6. apr 2024

Dakujem vám 😊 no mne už moja babka vravela, že ona dávala jogurty od 3 mesiacov, že kľudne môžem dať 🤣
Samozrejme ona to myslela dobre a aj svokra, moja mamina tá je zas bio eko babka 🤣

merrysa
6. apr 2024

Hollandia alebo aj pilos z Lidlu má dobré zloženie a cenu 🙂

lucia13022023
6. apr 2024

Ja by som ochutené nedávala pokiaľ papa biely. Môjmu veľmi nechutil, tak som pridávala ovocie ale potom si už zvykol na chuť a teraz zje cely na raňajky úplne v pohode. Do mňa tiež hustili, že pribinacik, termix, ochutené.. Za mňa zbytočne úplne.

viestta
6. apr 2024

Vzdy citaj zlozenie. Dobry jogurt obsahuje mlieko (moze byt aj susene, to je v poriadku), smotanu a jogurtovu kulturu. Nic ine v dobrom jogurte nema byt

dadka1997
6. apr 2024

Od roka skôr.. a to som davala hocijaký.. osobne by som ten hnusný kyslý nezjedla

luliu
6. apr 2024

Určite nie

mmirka02
6. apr 2024

Najlepšie biely jogurt (Lidl 3.7%) a do toho presnidavku alebo ovocie . To naši zbožňujú

matkahelka
6. apr 2024

toto okolo jogurtu ani neslo. ani ja by som to nezjedla. obycajny biely 3.5%. davala som od 10mes. a dcera ma 2 roky a ine ako biele jogurty este ani nejedla.

hederamonstera
6. apr 2024

@matkahelka nas 2r tiez len biely jogurt 🙂 chuti mu, naco by som ho ucila na sladky 🙂 aj zatial 10mesacnemu chuti cisty biely

nikpa
6. apr 2024

Mne tiež babka hovorila, že keď sa jej narodila dcéra s nízkou pôrodnou hmotnosťou a nepriberala z mlieka, doktor jej kázal dávať jej rozmoceny chlieb vo vode, 2 mesačnej. No vtedy boli iné zvyklosti 😀 podotýkam, že tetka je stále tu, živá a zdravá.

dddominikaa125
21. apr 2024

Baby a dávate normálne studený ten jogurt alebo všetko v izbovej teplote? Ja na toto tak trošku pozabudam aj pri otvorenej presnidavke z chaldnicky 🙈 a náhodou tipy na nesladene presnidavky a snacky pre babo? Ďakujem ❤️