Jogurty pre deti

10. okt 2022

Aký jogurt môžem dať skoro 1 ročnému synovi?
Biely nechce s ničím a keď mu dám ochutnať napr jogobellu tak by ju zjedol.

pribinak
10. okt 2022

Jasne. Normálne ovocný jogurt. Nie každému chuti biely

denden77
10. okt 2022

ja som davala, aj davam do bielej Hollandie 2 lyzicky vyzivy 😊

viestta
10. okt 2022

Však mu tam daj ovocie, džem keď mu kyslý nechuti

simca06022011
10. okt 2022

Ja som dcére robila väčšinou biely s banánom

petamich
10. okt 2022

nas najviac lubi jahodovu alebo cucoriedkovu hollandiu 🙂

ivangeline
10. okt 2022

No mi problem nemame. Zje vsetko. :D :D On vycuciava mna a aj chladnicku. Posledny treti je jedac. Inac deti pred tym ako pisu... nejake ovo alebo chrumku zamiesat... a jedno dieta malo rado aj cisty biely.. o_O

henka123123
10. okt 2022

Normalne mu daj hocijake ovocne ake mu chutia..moje deti nikdy nejedli biele jogurty napriklad

stanzi
10. okt 2022

Ja mojej mixujem biely jogurt s ovocim, zvyknem pridat aj lyzicku medu (moja ma ale uz 13m, med sa odporuca az po roku).

nikpa
10. okt 2022

Jasné, že mu chutí presladena jogobella, veď deti sú chytré 😀 Ja by som mu ju nedala, skoro na to aby si zvykal na sladené veci. Do bieleho jogurtu zamiešaj džem alebo ovocie. Dávala som s marhuľovým domácim džemom alebo s akýmkoľvek ovocím čo sme práve doma mali.

endzi83
10. okt 2022

Záleží akou formou stravy chceš ísť, ako Ti je jedno či je tam cukor alebo nie tak kľudne kupované ovocné, aj to čo si spomínala. Ak Ťa zaujíma čo jedia zdravé deti tak určite biely kozí a dochutiť ovocím, ak mu nechutí čistý alebo sú aj rastlinné alternatívy ako kokosový, sojový, ovsený jogurt.

autor
10. okt 2022

@viestta píšem že biely s ničím nechce.

autor
10. okt 2022

@petamich ďakujem to som chcela vedieť vyskúšame

autor
10. okt 2022

@endzi83 ďakujem.

nevenka
10. okt 2022

Hlavne si pri ovocnych daj pozor, aby obsahovali len prirodne farbiva. Najma jahodove radi dofarbuju karminmi, to nejem ani ja, dietatu to urcite nedavaj. Inak vacsina je v pohode.

domak2
10. okt 2022

A aký biely si skúšala? Me napríklad obyčajný tiež nechuti, ale grécky plnotučny je super.

maria07121963
10. okt 2022

Vy tu niektoré aj viete čítať? Však jasne napísala ze biely jej nezje s NIČÍM tak co jej radíte primiesavanie 🤦‍♀️