Kedy ste dali bábätku prvý raz jogurt?

zuzanka.j
21. okt 2010

ja som skusila teraz ked ma 6m a 2tyzdne a zjedol polovicu zvolenskeho jogurtu. kamoska ma rovnako stareho synceka a ta mu uz dlhsie dava pribinacka tak snad nic zle sa nestane...

sandrika1986
9. júl 2014

Ja som dala po 1x jogurt, keď mala dcérka 8 mesiacov.

mirkami7
9. júl 2014

v 7mes,nekojené bábo

lulistek
9. júl 2014

v osmych mesiacoch tusim.. a zacinala som bielymi probia od raja a potom pomaly aj ine. pribinaka som dala az od roka lebo tvaroh sa ma davat az od roka, kedze je tazsie stravitelny, naco sa ponahlat

zita19
9. júl 2014

jogurt bez zivej kultury je uplne o nicom, straca sa jeho podstata, ktorou je kolonizovanie creva telu prospesnymi (probiotickymi) bakteriami. Zrovna probia zas az taka probio nie je, lebo bakterie z nej (rovnako ako z Actimelu) sa v creve dalej nemnozia. Probio je kazdy jogurt so zivymi, mnozenia sa schopnými baktreriami, teda taky s kratkou dobou trvanlivosti. Tie s nekonecnou dobou su v podstate mlieko spracovane jogurtovými bakteriami (a kto vie co este), ale zivych jogurtových bakterii tam nie je ani 2 (slovom dve) na liter... @nevesta17

veriiii
9. júl 2014

ja som dala od 9.mesiacov, , plnotucny=2.5-3% biely,bio gazdovsky, bananik som pomixovala a zmiesala s troskou jogurtu, aby to nemala kysle ..mozes zacat len pridavanim trosku jogurtu do nejakej vhodnej vyzivky..

delphie
3. sep 2014

my sme začali okolo 8. mesiaca a papáme čistý biely jogurt, najlepšie nám chutí biely bánovecký.

nefertiti7
18. dec 2014

Malá má 8 mes a začala som dávať nestlé jogurty vhodné pre deti od 6 mes, ale iba kvoli kakaniu, pomáha nám to, inak je plne dojčená dá sa povedať

elienocka
18. dec 2014

jogurty biele som davala od 10 mesiacov,ochutene od roka aj termix 🙂 , pribinacky nedavam

chovancova27
18. dec 2014

Ja som začala ovčím a kozím jogurtom, kravské papá málo, pribináčika mal asi v troch rokoch 😉 Activiou nejem ani ja, to je riadna chémia teda...

maria584
28. jan 2015

ahojte maminy. môj malý dostal jogurt zvolenský smotanový slivkový, môžem mu ho dať? Má 8,5 mesiaca. Biele jogurty spapá v pohode, ale neviem či mu môžem dávať aj smotanové ovocné.

reni1512
28. jan 2015

ja vsetkym odporucam jogruty BANOVECKE a zvlast biely pre deticky...su to naj jogurty a NASE slovenske...maju vyborne aj natierky, syry, masla, jogurtove mlieka! pre mna su to top vyrobky

moniciak
28. jan 2015

Asi keď mala 7 mesiacov ale bol to taký z rakúska pre deti od pól roka 🙂 Do roka som jej dávala len tieto pre určený vek a neskôr aj ďalšie 🙂 Dodnes je strašne jogurtová 🙂

rdl714
28. jan 2015

Moja mama mi dala jogurt už po 6 mesiacoch a stará mama ma už v jednom roku nakŕmila haluškami :D A som tu, živá a zdravá. :D

velkacica
28. jan 2015

čím skôr sa decku rozbehnú orgány, tým lepšie preň i pre samotného otca i mať!

vonava007
28. jan 2015

Jogurt som dávala asi tak od siedmeho mesiaca. Malý zjedol hneď celý zvolenský🙂 A pekne ho to drží do dnes. Nemá problém. Ale on nebol takmer kojený a všetky príkrmy doslova hltal🙂) Malá to bolo iné...kojená dodnes....jogurt tiež dávam od siedmych mesiacov, ale ako kedy spapá. Väčšinou dá len 2-3 lyžičky. A čo sa týka pribináčika, môj názor je, že by sa mal dávať až po rokou, pretože tvaroh je niečo iné ako jogurt.

sssiska
13. mar 2015

my sme vyskusali kadeco ...nasa jogurt nechcela dat do ust...ale selciansky si pyta sama "kravickovy so slnieckom" ;)...kupujeme u michalika v oc optima ke...mozem len odporucat 😉

lusi24
13. mar 2015

v 7mesiaci

anuskaaprazko
13. mar 2015

asi v 8-9 mesiacoch 🙂