Koľko koláčikov jedia vaše deti?

emma2310
23. dec 2013

kedze su vianoce tak nasa mala objavila kolaciky a nevie sa ich nabazit kolko kolacov papaju vase deti

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma2310
autor
23. dec 2013

@alenah31 no uplny opak nasej nechcem aby bola tlsta ze lubi sladke asi budeme my s manzelom potajme chodit a jej dame jeden za den

alexandra5
23. dec 2013

@emma2310 ja nestiham piect... peciem a baby jedia samozrejme nie vsetky :DD ale tak deti urcite tlste z kolacov nebudu,predsa su vianoce jasne ze to netreba prehanat ale tak skryvat?:D no cosi.. a deti netucneju z toho ze si cez vianoce daju kolace,ale z malo pohybu,dldhodobo nevhodnej stravy atd... moje baby kolace praskaju a su uplne normalnej stihlej postavy.. larisska je este taka baculka ale to je vsetko vekom 🙂 a nehovoriac o rozkosnych babankovskych zahybkoch

alenah31
23. dec 2013

@emma2310 neboj moja🙂 urcite z toho tlsta nebude, je to dieta......aj ked ich zje tak to cez den vyskace🙂🙂 nie je ako my dospeli, ma iny metabolizmus. Jasne, treba s mierou, ale ak mate sladke hody iba prilezitostne cez sviatky tak je to uplne v pohode🙂🙂🙂 doprajte jej kolaciky a obmedzte dzusy, cokoladu a sladke vody, rano-vecer umyt zubky a bude dobre, vsak aj ona ma Vianoce 😉

emma2310
autor
23. dec 2013

@alexandra5 no tak jej dam dva 😀 ako skace jak diva cely den tak snad to vybeha a mame len nieco cez rok ale pupok sa jej robi 🙂

alexandra5
23. dec 2013

@emma2310 no cosi u rocnej je to uplne normlane ked ma pupok..:D to este vela nenachodi je to aj preto.. uvidis aka modelka z nej bude,vidim pri starsich - heidi do 3 rokoch baculka,ruky mala ako nohy:D a teraz chuducka vysoka modelkovska postava... vsetko to je vekom postava sa upravi 🙂 uzivajte si vianoce

alexandra5
23. dec 2013

@emma2310 kludne mozes aj tri 😀 😀 😀 😀

emma2310
autor
23. dec 2013

@alexandra5 ok teda aj vy dakujem

mummy01
23. dec 2013

@emma2310 rocne deculo a ty jej pupok pozorujes? A co tam ma mat tehlicky? Jaj,moje nervy...ako sorry ale na toto sa proste neda nereagovat.Ved je to dieta,kolace ju nezabiju ale mozno bude lepsie ked ich s muzom tajne vsetky vyjete aby ste malej nemuseli dat...ale pozor na pupky.

maca_p
23. dec 2013

@emma2310 keby mojim chutili kolace, tak im s kludom anglicana dovolim zjest tolko, kolko im chuti. ved co je zle na domacich kolacoch 😀 . teda predpokladam, ze kazda supermatka ma zasoby domacich kolacov aspon do polovice januara 😀

emma2310
autor
23. dec 2013

@mummy01 tak som to nemyslela ale ked som ju dnes kupala tak som videla ze ho ma vypuceny preto som to napisala nehovorim ze ma byt hned stihla alebo nieco take mne sa lubia jej zahyby na nozkach a tak 🙂 🙂 🙂

natas4
23. dec 2013

Ked zje obed, tak dostane aj kolac 😀 ale kedze zje obed, tak uz potom moc vela kolacov nenatlaci 😀

siska53
23. dec 2013

@emma2310 tak jej daj,len,kusok. Ja mam,20mesacnu a dam,maximalne,kusok ochutnat. Vzdy jej poviem,to,co som,vravela i synovi.ty si maly,dostanes kusok,mama je vacsia,moze viac. Ale zas on,nejak,prehnane nepytal,aj teraz,obcas ma chut a stale pyta(nie vzdy aj dostane) a dakedy aj ponuknem a nic,nezaujem. A mala dostane akurat tak,zlepovany keks plneny domacim,lekvarom. Moje ischelske torticky,ani kokosove pusinky nedostane,lebo tam je cokolada. A prezije to,poplace si,no ma,smolu,na sladkosti ma,cas.

dejka77
24. dec 2013

Moja 2,5 rocna zje tak 3 ks. Zalezi od toho aky kolac mame.

marylis
24. dec 2013

@emma2310 ahoj, moj je sice este malicky, ale uz teraz viem, ze sladke nema rad, takze ziadne kolace 😀 ale tvojej by som kolaciky urcite nezakazovala, pretoze sa moze stat, ze sa ich v buducnosti nebude viest dojest, kedze jej teraz zakazujete. A vtedy hrozi nadvaha 😉 Nie pri rocnom dietati. Mozno by som sa skor snazila piect nieco zdravsie. Trstinovy cukor, med miesto normalneho a tak 🙂 Ale to nie kvoli vahe, ale kvoli zdraviu 🙂

kuwait
24. dec 2013

moj ked bol maly 5 rocny tak som urobila kilo orechovych kolacikov a on mi ich vsetky zozral,idem pozriet a prazdna krabica 😀 a teraz ked je dospely tak sladke velmi neje asi sa toho prezral ked bol maly 😀

diusik
24. dec 2013

moje deti absolutne nejedia tie kolaciky,ani medovniky ani nic,takze ani nic extra nepeciem,jedine co u nas leti je cokoladova torta,tak to je jedine "vianocne" co mame 😀

kokorunecka
24. dec 2013

Moja malá s radosťou ochutnáva všetko čo vidí. Nezakazujem, neprikazujem, ostatné jedlá dňa zje bez problémov, zuby si tiež šudlí 500krát denne. Nevidím žiaden problém 😅

kokorunecka
24. dec 2013

Jo.... A tiež má pupek 😀 😀

modrofuzik11
25. dec 2013

v podstate, kolko im chuti. iba nie vecer. vtedy mozu uz iba ovocie.

cottoncandy
25. dec 2013

Malá si dá tak tri denne, ale ani jeden nedoje, iba odhryzne 🙂

standu
25. dec 2013

ja tak rada peciem...co by som dala za to, keby ta moja aspon JEDEN!! do ust polozila....nechce. suche, plnkove, karamelove, kysnute....jedine co zje je skoricovy pletenec. normalne ju nutim aspon milimeter ochutnat vzdy ked upeciem cosi... cez sviatky by som par kolacikov iste neriesila. lepsie domace kolaciky ako napolitanky lizatka atd z obchodu...

kuwait
26. dec 2013

@standu moj tiez ked bol maly nechcel skusat ale ked nakoniec zahryzol a lubilo sa mu to tak sa nevedel dojest,davaj jej skusit aby aspon odkusla a mozno najde svoju chut.Deti nemaju radi kysle a dzemove skor orechove,moj ma rad orieskove a medevedie labky a tiez najprv nechcel ani zakusnut a ked skusil tak potom sa nevedel zastavit.Aj makke medovnicky maju deti radi

horana
26. dec 2013

Mojim detom nechutia vianocne kolaciky vobec, preto ani nepeciem, ved naco? Ma to aj druhu vyhodu - nemusim po sviatkoch chudnut.
(Tento rok sme uz nejake podostavali - suseda aj svokra) a lezia nam nedotknute na stole.... 😀

1zuzka1
26. dec 2013

Moja mala len medovnicky a strudlu, aj to len na stedry vecer 🙂

namarie
26. dec 2013

@siska53 a načo tie koláče teda robíš???

janinah
26. dec 2013

pečiem klasiku,žiadne hnedé cukre a pod,jedia koľko chcú,ani by mi nenapadlo vydeľovať či obmedzovať./ale ja už nemám babetká/....a všeci traja sú štíhli ako prútiky 😉 ...detská obezita nie je o pár vianočných koláčoch,je to o spôsobe života celej rodiny,ak deti nemajú šancu či možnosť zjedené kalorie "vybehať" ,potom to môže byť problem

rora
26. dec 2013

keby moja nebola hrozny nejedák a chcela by kolace tak by som jej dala kolko by chcela. lebo pre mna je vzacnost ked nieco vobec zje 😔

majka99999
26. dec 2013

@emma2310 moj ma tiez brusko, ako inac je normalne stavany. Davame mu, co mu chuti, resp. sam si vezme z tacky - linecke a medovniky, lebo to si pekne odhryzne. On je dost na sladke, mal uz aj tvarohovu tortu alebo cokoladu dranka, ked jeme aj my. On nechce jest len ked je unaveny a umrncany. 😀 Inac zboznuje jablka a banany. Cely den beha a to fakt, sedi mozno 5 % casu, inac skace, beha, stvornozkuje, plazi sa, toci sa, pochoduje, stavia kocky, tak beha okolo tej veze, proste poje toho dost a za posledne 2 mesiace nic nepribral, len narastol.

siska53
26. dec 2013

@namarie ved pre nas dospelych a teraz ma povolenie aj starsi syn.