Ktorá plastová jedálenská stolička ide do ľahu?

palesandra
21. nov 2013

Baby, prosim vas, chcem sa opytat, ktora ma jedalensku stolicku, ktora ide do lahu skoro uplne? ci existuje vobec taka?
a druha otazka, ktora stolicka je taka ze uplne ide do sedu.
Mame Chicco Polly 2v1 a ta nejde uplne do lahu a tiez sed je taky polosed, ked maly papal tak musel sa dost nakladat dopredu, respektive dost jedla mu padalo pred tacku.dakujem

petraxy6
21. nov 2013

pochybujem že taká stolička existuje 🙂 veď je to stolička 😕 😕 😕

natasjajane
21. nov 2013

My používame Peg Perégo Tatamia - na sedenie ma asi 3 polohy, s tým, že aj pultík sa dá posunúť do 2 polôh resp. úplne vysunúť preč. Dá sa sklopiť a použiť ako hojdačka - keď bol malý maličký, po hojdaní tam zaspal. Ale nebol to úplný ľah, teda aspoň neviem akú máš o tom predstavu. Pridávam foto pre lepšiu predstavu...

stanislavao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klincek
22. nov 2013

@palesandra uplne v sede je nepr. plastova stolicka od Ikea.. nazov neviem, ale je biela, neskladacia, s kovovymi nohami. mavaju ich aj v restauraciach ako "baby vybavu"🙂. stoji asi 20 €. alebo potom nejaka drevena, je viac typov. baby v rodine mali taku, ze ktorej po rozlozeni vznikol stolik a stolicka, bolo to fajn aj pre vacsie deti.
a co sa tyka lahu, tak my sme mali tiez chicco polly a myslim, ze viac do lahu sa uz neda dat asi nic.

v_alika12
29. okt 2018

@stanislavao stolicka v pololahu je normalna vec tejto doby. Cudujem sa ze si taku nevidela. Dieta ma prikrmy od 4 mes ked este nesedi a dlho nebude. Nebudem ho teda pchat na silu do sedu v tvrdej drevenej stolici

nikuska744
29. okt 2018

@v_alika12 príspevok je z roku 2013