Mliečna verzus nemliečna kaša

lenka58
25. okt 2022

Baby moze sa rovno dat mliecna kasa ? Ked sme este nemali ziadnu ci musi ist najprv nemliecna mam vtom chaos mame 7 mediacov ....

veronika3110
25. okt 2022

@lenka58 podľa mna nemusí.. mozes dať aj takú aj takú, keď už ma 7 mesiacov
Ja som ale začínala nemliecnymi najprv

lenka58
autor
25. okt 2022

@veronika3110 aj ja by som rada len vsetky su bananove a banan nemozeme 🙁

domak2
25. okt 2022

@lenka58 neviem prečo nemôžete banán, ale je veľa neochutenych kaší, pripadne ich správ doma úplne jednoducho. Daj napucat danú obilninu, povar, pomixuj, pridaj/nepridaj mlieko a máš.

zuzks5
25. okt 2022

podla mna je to celkom jedno, ved uz ma predsa 7🙂 nie je najmensi/ia, cize za mna uplne v pohode. aj my sme davali, striedala som to kadejako a prezili sme to🙂

majki_ki
25. okt 2022

@lenka58 stačí ti zbehnúť do najbližšieho Lidla alebo lekárne, pýtaj si kašu nominal, sú to čisté kaše bez príchutí, či ju urobíš vo vode alebo v mlieku už je jedno 🙂

bluemoon24
25. okt 2022

@lenka58 normalne si ve zdrave vyzive treba kup napr. jecmen, celozrnou krupici, nebo klasicke kase pohankova, cirokova, ovesna (nominal treba), ovesne vlocky, atd. a uvar s vodou/mlekem a mas po problemu. Nebo v DM maji super - trojzrna, atd.

lenka58
autor
25. okt 2022

@domak2 lebo ma nan alergiu

zojanka
25. okt 2022

@lenka58 Su aj nemliecne neochutene. Napr. Hami krupicová (maju aj v DM), Hipp ryzova, Nominalky.... Mozes zarobit s vodou, aj s UM ak ho dieta pije, primiesat materske ak kojis. Ochutit mozes ovocim, vyzivou, ...

evica17
25. okt 2022

@lenka58 kúp instatne kaše nomina, a dojčiť ako ty chces. Je to rýchle a.zdrave, a už ich môžeš zarobiť do mlieka alebo nie.ja len toto používam

veronika3110
25. okt 2022

@lenka58 skús napr. Dm bio - teraz som kúpila a chutia super.. sú neochutené - špaldové, pšenové a hocijaké iné... a aj mliečne mám teraz z dm a sú napr. čučoriedkové, alebo napr. Hami - jablkovo-hruškové pod... plno je tých príchutí práveže 🙂

lenka58
autor
25. okt 2022

@veronika3110 ano prichuti ale mliecnych, ja som pisala nemliecne 🙂 a kedy mozem davat spaldovu, psenovu ? Ked mam lepok zavedeny

veronika3110
25. okt 2022

@lenka58 tak z tých ochutenych nemliecnych som zatiaľ videla malinovu, susienkovu a vanilkovú myslím..
a keď už máš zavedený lepok, tak kľudne striedaj… spaldu, ryžové, krupicove kase, atd atd 🙂