Nádoba na zohrievanie umelého mlieka

19. júl 2022

Ahojte, prechádzame na UM a tak má zaujíma v akej nádobe zohrievate mliecko na sporaku

Mikrovlnku roky nepoužívam, tak by som chcela kúpiť nejakú nádobu kde by som mohla zohrievať UM

Ďakujem

pininka1
19. júl 2022

Um by sa zohrievat urcite nemalo. Zohrievas vodu do ktoreho rozrobis UM. Kedze som synov kojila malo co, najlepsiu skusenost mam s ohrievackou pre deti. Tam das flasu s vodou, kolko jej treba a do toho potom nadavkujes um tesne predtym ako ide dieta jest.

mamamasama
19. júl 2022

Nikdy som nezohrievala UM na sporáku. Miešala som s teplou vodou.

autor
19. júl 2022

@pininka1 zle som napísala, myslela som zohrievanie vody 🤦🏽‍♀️

pininka1
19. júl 2022

Pri prvom som vo vacsom hrnci prevarila viac vody a tu som pouzivala cez den, kedze bol velky papkac, ale kedze dieta sa niekedy zobudi v noci a riadne krici, ked mas flasku s vodou v ohrievacke, das len um, premiesas a je to najrychlejsie.

mamamasama
19. júl 2022

https://www.obchodikpredeti.sk/papanie/550-baby...

Už aj také veci sú... A si vybavená 😁

autor
19. júl 2022

@pininka1 Oki ďakujem 🙂

autor
19. júl 2022

@mamamasama to som ani netušila že niečo take existuje 😃

hederamonstera
19. júl 2022

Ja pouzivam ohrievac flias. To mam v kuchyni nachystane a len do toho hodim prasok a moze sa papat.
Zo zaciatku sme vodu vo flaske ohrievali normalne v malom hrnci s vodou na sporaku, ale to bolo male mnozstvo vody vo flasi.
A niekto zasa miesa, ze ma nachystanu vrelu vodu v termoske a uz len zmiesa so studenou.
Ide na co si zvyknes ty

mamamasama
19. júl 2022

Inak, ak by to nebolo tak drahé, tak by som to kúpila. No nepoznám nikoho, kto to používal. Ale celkom sranda, však? Čo už nevymyslia 😁 A dokonca som videla aj ohrievač obrúskov na zadoček. 😁

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaaaaa
19. júl 2022

Zalezi od dietata, moja pije UM z vody izbovej teploty, nikdy vodu nezohrievam. Ani prikrmy jej teple nechutia, zje len take vlazne

tayla
19. júl 2022

Ja som mala horúcu prevarenú vodu v termoske, studenú v sklenenej fľaši, mlieko bolo za pár sekúnd hotové

evaachesa
19. júl 2022

@mamamasama práve som odpadla 😅 ako automatický "kávovar" na mlieko 😅

pininka1
19. júl 2022

@mamamasama no to uz je iny level, doba ozaj pokrocila 😀😀

evica17
19. júl 2022

Ja.mam prevarenie chladnú vodu a v termoske vriacu a namiesam si n apozadovanu teplotu. A ak dôjde veriaca, rýchlo s v kanvici zohreje

sapetka
19. júl 2022

V konvicu zohrejes na prislusnu teplotu

bajka16
19. júl 2022

Sak normalne prevar v hrnci a prelej do veľkej termosky. To by ti malo stačiť na celý deň. Vodu máš hneď a teplú. Ja som to takto robila pri obidvoch synoch. 🤷🏻‍♀️

simona1306
19. júl 2022

V hrnci za 2minuty zohrejem na pozadovanu teplotu.

kkovacovak
19. júl 2022

V hrnci som prevarila vodu a dala do termosky + do sklenenej fľaše aby vychladla a mala som horúcu aj studenú. Potom som z toho celý deň robila mlieko. Miesala som vodu z fľaše a termosky. Takto to máš najjednoduchšie. Neviem si predstaviť že by som zakaždým robila novú vodu. Hlavne to dieťa chce jesť hneď a nie o 10 minút

hermiona12
19. júl 2022

Ja mám vodu v termoske a v šálke vzlazd vodu prevarenu alé už vychladnutú. Potom len zmiešame do presnej teploty a hotovo. Trvá to minútku . A ešte máme sterelizatotr na fľaše, len že on má 3 funkcie, teda je 3v1. Super vec, tam môžeš dať v fľaške mlieko nastaviť teplotu a minúty a zohreje ti to.