Obava z hrncov Tescoma Tulip

suzie
22. feb 2016

Ahojte maminky, obraciam sa na vás s prosbou o vyjadrenie svojich skúseností s touto značkou a ideálne aj s týmito konkrétnymi hrncami. Na internete som v recenziách našla pár negatívnych ohlasov. Včera sme si tieto hrnce kúpili a moja radosť sa mieša s obavou, či ich nemám ísť radšej vrátiť. Dúfala som, že konečne investujem do kvalitnejšej kuchynskej výbavy a tešila som sa, že nič nebude hrdzavieť a rozpadávať sa, alebo dokonca ohrozovať kvalitu jedla, no po prečítaní niektorých negatívnych recenzií som naozaj na pochybách. Ďakujem vopred za vaše príspevky. Zuzka

suzie
autor
22. feb 2016

ideálne ak by sa vyjadril niekto, kto ich nemá dlhšie ako rok dva, vraj tie staršie série boli kvalitné, horšie sú vraj tieto kupované nedávno... ☹

suzie
autor
22. feb 2016

ideálne ak by sa vyjadril niekto, kto ich nemá dlhšie ako rok dva, vraj tie staršie série boli kvalitné, horšie sú vraj tieto kupované nedávno... ☹

natali.83
22. feb 2016

@suzie Aké negatívne ohlasy si našla? Čoho konkrétne sa týkali? Ja mám z Tescomy veľa vecí a so všetkými som spokojná. Mama varí v hrncoch Tulip už roky a nepočula som od nej žiadne sťažnosti.

suzie
autor
22. feb 2016

je to starsi clanok, no je tam pod tym diskusia a v nej nejake negativne ohlasy: http://diskusie.lepsiebyvanie.centrum.sk/sloven...

natali.83
22. feb 2016

@suzie Tak to som prekvapená. Ja mám konkrétne sériu Vision a mama Tulip, ale už roky, ako som písala. S novými nemám skúsenosti.

suzie
autor
22. feb 2016

V kazdom pripade dakujem za pozitivnu skusenost, povzbudila si ma, tieto moje vyzeraju kvalitne, su robustne, pevne, nie je tam co by mohlo hrdzaviet alebo odpadnut, a teraz som v nich varila a vsetko je v pohode. Tak dufam, ze nejaky cas nam dobre posluzia. 🙂

jakub18
20. júl 2023

NEKUPOVAT, nekvalita