Parný mixer Avent 4v1 - aké sú vaše skúsenosti?

ivanasp
29. jan 2020

Ahojte 🙂 Máte niekto skúsenosť s parným mixérom avent 4v1 na príkrmy? Rozmýšľame, že si ho zaobstaráme. Ďakujem 🙂

sapetka
29. jan 2020

@ivanasp ano dobra vec.

gir
29. jan 2020

Skvelý, skvelý, skvelý 👌

monika7000
29. jan 2020

aj ja som sa rozhodovala, ci ano, alebo nie...kupila som pred 4 rokmi a stale sa nam hodi...za 15 minut je hotova domaca vyzivka, ked si princezna zmysli, ze ju prave chce...🙂, rychle naparenie mrkvy, robim v nom aj rychle zeleninove omacky k zemiakom alebo cestovinam..odporucam je naozaj super

veronice
29. jan 2020

Mam sice len 2v1 ale maximalna spokojnost 🙂 rychlo spravene chutne a zdrave jedlo nielen pre babatka 🙂 a bez mnozstva hrncov a riadu. Rozhodne neolutujes 🙂 vyzivu som malej este nekupovala. Vzdy jej spravim cerstvu a doslova za par minut 🙂

gabuliacik
2. apr 2020

@veronice ako spravis vyzivu prosim?

veronice
4. apr 2020

@gabuliacik naparim jablcko a rozmixujem 🙂 rychlovka. Dokonca ked to takto naparis tak si jablcko drzi farbu a nezhnedne. A mas zdravu rychlu vyzivu bez pridaneho cukru ecok a inych nepotrebnych hluposti 🙂

tendja
3. okt 2021

My ho mame ale kedze nasa mala odzaciatku nelubi kasovitu stravu, velmi sa u nas neuzivil 🤷‍♀️ keby niekto mal zaujem tak predam, je ako novy. Ale tych zoparkrat co som ho pouzila bol fakt skvely 👌

alicaaa999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tendja
14. okt 2021

@alicaaa999 je mi to luto ale akurat predvcerom som ho predala 🙂