Príkrm ovocie a zeleninka

merryanna
12. apr 2022

Ahojte maminky ☺️

Chcela by som sa spýtať ak 6 mesačne dieta spapa prikrm 180g kolko cca vydrzi byt zasitene podla vas.?
Dcérka vydrži 4,5- 5hodin ale nie je to vela?
A ešte by som sa chcela spýtať kedy v dni dávate ovocie a kedy zeleninu a kedy mliečko 🙂

Ďakujem, pekný večer

mamkalentedkova
12. apr 2022

Ahoj ..tak moja papa cca každé 2-3 hodinky a pomedzi to sa ešte aj dojčí 😁,keďže zaspáva len na prsníku ..nespala síce až tých 180 g.. papa cca 120-150 ako kedy .Ovocie zvykneme jedávať na desiatu ,zeleninku (s maslom,ryžou,cestovinou ) dávam na obed .Niekedy vieme ovocie ešte aj ako olovrant 😉

merryanna
autor
12. apr 2022

@mamkalentedkova ďakujem krasne ❤️

mamkalentedkova
12. apr 2022

@merryanna za málinko 😉

ailiba
12. apr 2022

@merryanna podoa mna je tych 180g celkom dosť, mozno preto vydrzi dlhsie. A kazdy mame ine travenie. Pekne soapa, tym by som sa netrapila. Ja som davala zeleninu na obed a ovocie na desiatu... Pomedzi to normalne mliečko.

merryanna
autor
12. apr 2022

@ailiba akoze sama som prekvapená koľko spapa ale tak ked jej chuti🙂 samozrejme by som jej zase neviem kolko nedovolila.. len aj doktor nám povedal ze mozeme nahradiť 1 flasu mlieka tych 150-200g

martina2111
13. apr 2022

@merryanna môj má 7 mesiacov a už od šiesteho mesiaca papá cez 200g 🙈🙈🙈 včera dal 270g a to mu ešte málo bolo 🙈🙈🙈 a o štyri hodiny je už hladný 🙈 nechápem kde to dáva, ale zase je dosť akčný, vkuse trepe nohami a mocuje sa na brušku 🤣

ailiba
13. apr 2022

@merryanna jasne, kludne nech spapa... To je super. Co by ine maminky za to dali. A ved je to ovocie a zelenina, takze uplne v poriadku.

ninah1486
20. sep 2022

nas ma skoro rok a ked mu dam 235 g prikrm od sunaru tak ho spapa ako nic, niekedy az nechapem