Trojmesačná dcéra nechce jesť kým nezaspí

hruska91
16. feb 2021

3mesacna dcera z nicoho nic odmieta jest...je hladna nervozna a nechce jest dam jej flasku a place nechce potiahne nechce place place az pak ide spat a ked zaspi dam jej flasku a všetko vypije a spi dalej. 🤷‍♀️ Nic sa nezmenilo flasa rovnaka sklenena umyvam ju, mlieko rovnake, nechapem...tak isto je mrzuta nechce spat spi len take male spanky po 20 minút vacsinou ku uspim na rukach a ked ju chcem preložiť spi 5 minut a uz plac hotovo. Doteraz spala az 40minut az hodinu. 🤦‍♀️

Mate skusenosti? Co sa deje? Kolko ma spat take dieta? (V noci cca 9 hodin papa každé 3hodiny)

queen_mary
16. feb 2021

@hruska91 normalne.. kazdu chvilu bude neco. Treba len vydrzat.

alexandra2468
16. feb 2021

@hruska91 moja kamoska to iste. Odvtedy krmenie len v spanku, zial trvalo to mesiace a mesiace. Az zacalo jej dieta uz jest prikrmy, tie bol ochotny jest normalne ale mlieko aj nadalej len v spanku. Teraz uz ma rok a este furt to tak je 😃

altair
16. feb 2021

moje kojene dieti toto zacali robit okolo 3 mesiacov, - boli ochotne sa dojcit iba v spanku, čiže podobne. Vydrzat este mesiac a pomaly zacat davat prikrmy , zeleninku a masko a kasicky. Dovtedy vzdy, ked je prispata dat flasu. Na nervy to bolo a pomaly sa to zlepsovalo okolo 9 mesiaca.

momomamo
1. mar 2021

@hruska91
@hruska91 nemôžu ju bolieť pri ťahaní z fľaše ušká? Nemá dáky zápal alebo sa jej už pred pripravujú zúbky.Netreba jej už zmeniť prietok cumla na väčší? Alebo ju boli bruško ako začne ťahať, niektoré de[i sú citlivé ako začnú prehltat potravu tak sa začnú skrucat a vymýšľať a chvíľu im trvá kym sa prisajú ci už na prsnik alebo fľašu. Skúste pohľadať o tomto dáky článok. Išla by som touto cestou, z ničoho nič to nemôže byť.