Uvarené mäso je lepkavé. Je to normálne?

amamicka
16. feb 2016

je to kuracie maso, nesmrdelo ale je lepkave... je toto normalne? varila som aj pre dieta... a varene je v čistej vode

luciferkax
16. feb 2016

nemám skúsenosť... nesmrdí ani teraz,? nič si k nemu nepridala

amamicka
autor
16. feb 2016

nie, nepridala a teraz nesmrdi... možno trochu kym sa varilo...

simca06022011
16. feb 2016

ked si ho davala varit bolo lepkave? umyla si ho riadne? smrdelo? Ak nie tak moze byt lepkave na povrchu ak sa rozvarilo vo vode... ale tazko povedat... vyskusaj a uvidis... predpokladam ze su to kuracie prsia a niekedy su az zelatinove :D

amamicka
autor
16. feb 2016

su to stehna, ano, može to byt aj tym že sa rozvarili, maš pravdu simca, ale nikdy skorej sa mi toto nestalo...

amamicka
autor
16. feb 2016

pred pripravou nesmrdelo..

zuzik307
16. feb 2016

@amamicka bolo kupovane ako chladene, alebo mrazene?

cerez
16. feb 2016

Ak máš pochybnosti, radšej ich nekonzumuj. Tak by som sa radšej zariadila ja.

katka1981
16. feb 2016

Velakrat sme robili varene maso, ci uz psovi alebo malej ako prikrm. Nikdy lepkave nebolo, ked ho rozvaris, sa rozpadava, nema byt preco lepkave. Podla mna bolo uz predtym. Najskor bude pokazene.

ematko29
16. feb 2016

domáce kuracie mäso je lepkavé a má inú konzistenciu taku tuhsiu.

amamicka
autor
17. feb 2016

tak baby, dakujem.
bolo to kupene maso, chladene..
lepšie som ho zahodila.
nikdy sa nevie, taka je doba, že kupujeme aj odpad, Bohužial.

cerez
17. feb 2016

@amamicka Urobila si dobre.

inull5
17. feb 2016

@amamicka my síce kuracie ani podobne mäso nejeme ale lepiace mäso nie je v poriadku..ešte ak bolo kupované v niektorom z obchodných reťazcov
.

inull5
17. feb 2016

Stačí si pozrieť uniknuty dokument z jednej nemeckej fabriky ako sa vyrába to úžasné prossiutto ktoré ľudia tak s obľubou kupujú nakrájané na plátky v lidli a pod..ako sa to vyrába..nie susenim niekoľko mesiacov ako deklarujú..ale pekne krásne z kadejakých zvyškov ktoré pekne lepia dokopy lepidlom na mäso a ukladajú do foriem...potom to pekne krajanu.
Nie je totiž možné aby mäso z jednej časti malo viacero farieb..bohužiaľ toto ľudia nevidia.A keby ľudia vedeli čím sa kŕmi hydina určená na rýchlu porazku rozmysleli by si vi to dajú do úst.

simca06022011
17. feb 2016

@inull5 tak to by som si pozrela 🙂)))

inull5
17. feb 2016

@simca06022011 no dávali to kedysi čo dávajú na STV2 dokumenty čo sa týka stravy,spotrebiteľov..A skus možno aj Google ti ukáže..lepidlo na mäso..