Voda pre 15 mesačné bábo

smajluska
1. jún 2021

Maminky chcela som sa spytat, mozem davat 15 mesacnemu drobcovi na pitie uz normalnu prevarenu/neprevarenu vodu z vodovodu? Doteraz som kupovala Lucku alebo Drobceka. Dakujem.

ukulela
1. jún 2021

@smajluska mozes. ak mate vodu zo studne, tak prevaraj, ak vodovod, tak nemusis. (davaj studenu, tu max ohrej, nedavaj teplu z kohutika)

pribinak
1. jún 2021

@smajluska obyčajnú vodu z vodovodu. Už je ošetrená. Slovensko ma veľmi kvalitnú vodu., prevarala by som len zo studne. Z vodovodu nie.

katarina9593
1. jún 2021

Pripnem sa tiež ... dcéra má o pár dní 16m takže už môžem normálne dávať vodu z vodovodu 😂

hennyinnsbruck
1. jún 2021

Od 5 mes dávam vodu z vodovodu... Nie som Bio eko ani nič.. Ale nechcem vedieť koľko plastu je v tých detských vodách 🙈

felicita027
1. jún 2021

Od roka už môže vodu z vodovodu

e1i
1. jún 2021

@pribinak nie vsade je kvalitna voda. u nasich malej davam balenu,lebo niekedy im tecie kolomaz. sice vodarne pisu ze nezavadne ale na pohlad uz odpudzujuce. doma od roka dostava z vodovodu.

ecko80
1. jún 2021

@smajluska Ahoj, teraz nedavno som zacala davat rocnej dcere na pitie z vodovodu. Neprevaram, len necham trochu odstáť.

damiana1992
1. jún 2021

Ja som teraz začala dávať 8m vodu z vodovodu

mareri
27. jún 2021

ak mate studnu tak prevar, ale kde vodovod, tak prevarat nemusiš. Moje pili vela vody, vela čaju

ledgerka
27. jún 2021

Davam neprevarenu z vodovodu od 8 mesiaca.