Zje 8-mesačné bábätko celu kašu na jedenkrát?

16. aug 2022

Dávame už nejaku dobu mliečne aj nemliecne kase A nikdy mi maly nezjedol celú kašu- dávku z 200 ml...bude mat 8 mesiacov.. tak preto som sa už ponaučila a robím polovičnú dávku vody aj prášku, to mi spapa aj posledne lyžičky už dávam “nasilu”... zjedli vaše babatka už celú dávku? nechcem zbytočne robiť aby som to nevyhadzovala..

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurorastone
16. aug 2022

Malý mal rok a teda ani neviem ze tam je uvedené nejaké dávkovanie 🙉... Dávam okolo 150 až 170 vody a od oka sypem kašu kým nemám hustotu ako chcem 😁

anjelicek26
16. aug 2022

200ml kase je podla mna strasne vela na 8 mesacne babo, ale tak to je moj nazor no... ked ti to nikdy nedoje, na co robis tolko? Ano su pahltne deti, co nemaju dno, ale standard to nie je taka davka...

dzejsik
16. aug 2022

ja robievam zo 150ml vody a zje všetko zvyčajne (8 a pol mesiaca)

salamistka
16. aug 2022

nedávaj mu nasilu...veď doješ ty, keď ostane

anavixy
16. aug 2022

Ale kde, moje 9 mesacne dieta este nezjedlo 200ml/g ničoho, ani len mlieka 😄 kasu robim uplne od oka, instantnej davam asi 1,5 lyzice a aj to som cels happy ked zje cele 😅

mimi3008
16. aug 2022

Prvy syn mi vzdy, od pol roka zjedol celu kasu. Mladsi ma teraz 10 mesiacov, vacsinou mu robim 2/3 dacky, obcas dorobim do celej, ale vacsinou este aj z tych 2/3 necha. Ale ja mam kasu, kde plna davka = 150 ml vody a 50 ml kase.Ale on celkovo skoro nic okrem MM nechce papat. Niekedy ma take obdobia, ktore trvaju max.5 dni, ze sa tesim, kolko spapal, ale inak nic moc. So starsim takyto problem s jedlom nebol...az teraz je😅