Aká je elektronická odsávačka soplíkov?

kikina84
8. jún 2013

ahojte maminy,,pouzivame odsavacku na vysavac,rozmyslame vsak nad touto elektronickou odsavackou kvoli cestovaniu.poprosim typy ako ste s nou spokojne,najlepsie niekto kto pouzival oboje aj na vysavac aj elektronicku,aky je medzi nimi rozdiel a s ktorou ste boli výkonom spokojnejsi??..dakujem 😎

mirkave
8. jún 2013

elektronicke su neni az take dobre ako tie na vysavac.nemaju potrebny tah ako tie vysavacove

sense
8. jún 2013

na vysavac nemame tak neviem aka je, mame na baterky a vytiahne aj prischnute susniky....my sme velmi spokojni a nemusime ani vysavac zakazdym vytahovat....

sammy
8. jún 2013

Na cesty nie je zla, lepsie ako nic, ale jednozacne lepsie vytiahne vysavacova.

julu1984
8. jún 2013

švagrina ma na vysavac a povedala ze aj ked su silne spoliky -poriadna nadcha tak to vytiahne ten hlien ,len tak to srší.(priklada sa len ku nosovym dierkam ,nie do dierok)

matusskaaaaa
8. jún 2013

Mam obe a viac chvalim tu vysavacovu. Totiz, najprv sme kupili odsavacku na baterky. Len tu je treba pri odsavani zapchat druhu nosnu dierku, aby to nieco odsalo. Mojmu malemu sa to nepacilo, stale sa vrtel a niekedy sme ho mali problem s manzelom upratat. Je s nou ale pohodlnejsie odsavanie v noci alebo na cestach. Najprv sme sa bali pri vysavacovej, ci to nemoze poskodit nostek. Ale staci len vysavac nastavit na minimalny tah a odsavanie je ok, rychlejsie a mne sa zda, ze aj setrnejsie, kedze mi pri tom maly az tak nebesnie. Ten hluk vysavaca mu vobec nevadi