Aké vecičky potrebujem pre májové bábätko?

tinus1987
24. mar 2015

maminky ake vecicky kupit ak mam termin 15.5.

ivet1371
24. mar 2015

@tinus1987 body,dupacky,polodulaćky,svetriky,mikinky,čiapky,deku a na leto body krátkym rukavom,opalovačky,ponožky,čiapky na leto

tinus1987
autor
24. mar 2015

body s kratkym rukavom potom skor na leto ze? 🙂

aadulik2110
24. mar 2015

@tinus1987 ja som mala staršieho 30. mája a mladšieho 19. apríla.... pri tak malom bábätku aj dlhý rukáv je OK, až keď budú väčšie horúčavy by som volila body s krátkym rukávom a opalovačky - ivet1371 ti napísala dobre a ešte by som poriešila do autosedačky buď deku, alebo takú prechodnú zavinovačku, lebo možno bude horúco, ale ja keď som so starším išla do pôrodnice, tak bolo cez 30°C a keď nás púšťali po pôrode domov, tak sa ochladila a veľmi pršalo a bolo nejakých 14°C - takže treba sa prichystať aj na obe varianty

ichbinich
24. mar 2015

@tinus1987:

https://www.modrykonik.sk/vybavicka-pre-babatko/

Body s kratkym rukavom mozes dat ako "tielko", ze nan das potom tricko s dlhym rukavom... Takze vyuzijes aj kratke.

Bodyniek a dupaciek nie je asi nikdy dost 😉
Uvidis, ci sa ti bude lepsie pozdavat dupacky/pyzamko, alebo body s dlhym rukavom plus "teplaciky". Maju take nohavice, ktore netlacia v pase a maju aj zatvorenu nohu, ze nema hole nozicky...

Ale pozerala by som urcite vsetko bavlnene jersey, teda elasticke. Ale bez elastanu 😉
Odporucam aj Tesco, za tu cenu super kvalita, aj H&Mko, aj C&Acko, trochu drahsi je Lindex. So vsetkymi mam dobre skusenosti. Maximalne jednoltive kusky sa sprali, ale pri tych vrecaich veci, co medzicasom mam, je to hrst veci...

tinus1987
autor
24. mar 2015

dakujem vam ;)

ani11
4. jún 2016

Ponúkame kvalitné oblečenie pre detičky od 0-7 rokov. Všetko vyrobené v EÚ zväčša zo 100% kvalitnej bavlny. Doručenie do 48 hodín, doprava zdarma nad 50€ a doprava zdarma + darček nad 60€ 🙂
www.minisatnik.sk