Akú odsávačku na mlieko odporúčate?

vvrga1
5. jan 2022

Manuálnu? Elektrickú? Značka?
Ďakujem 🙂

anne_mary2
5. jan 2022

@vvrga1 zalezi ci odsajes 2x do tyzdna alebo 2x denne alebo tak.. niekomu ne manualna az az, niekto si nevie vynachvalit elektricku, niekto taku co vybavi obe prsia naraz 😅
Ja som podedila elektricku avent, aj ked sa mi pozdaval Lansinoh,
ale tak usetrila som,a vlastne este neviem ci nam ju bude treba 🙂 ale ak sa vyuziva viac tak urcite elektricku..
medela, lansinoh, philips avent.. to asi najviac sa kupuje 🙂

slawka2208
5. jan 2022

u nás v detskom eshope je topka philips avent tých idem kvantum

ckatka
5. jan 2022

Záleží na čo to potrebujes.
Mne jedna kamoška povedala ze najlepšia odsavacka je aj tak dieťa. 🤷‍♀️ Aj tak bolo. Dokonca ani ta veľká nemocničná medelA mi neodsala viac ako 20ml....
Druha kamoška zas pol roka fungovala s ručnou....7 deci denne

andrea_prestastna
5. jan 2022

@vvrga1 mam dve na predaj, urcite elektricku

paradajkova
5. jan 2022

Je mozne, ze kazda zena ti povie inak. Mozno odsavacku ani nebudes potrebovat a mozno sa ti zide hned po prichode z porodnice (ako mne). Ja osobne som pouzivala medela swing flex a bola som spokojna. V porodnici mi dali avent manualnu a s tou to bola katastrofa.

denka259
5. jan 2022

Za mna určite elektrická medela, el. avent je slabší

denka259
5. jan 2022

Inak mám na predák elektrickú medelu na oba prsníky naraz

misica16
5. jan 2022

@vvrga1 ja som mala ručnú medelu, za mňa TOP. Kúpila som aj elektickú avent, ale to bez šance odsať toľko čo s ručnou. No každej vyhovuje iný typ.

de_zi
6. jan 2022

@vvrga1 Ahoj, ak chceš, pozri môj článok o odsávačkách tu na koníku https://www.modrykonik.sk/blog/de_zi/article/odsavacky-na-mlieko-elektricka-alebo-ru-0z4o58/ možno pomôže s výberom. 🙃

homealone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marlenka1889
12. aug 2022

@denka259 ešte je aktuálna?

denka259
13. sep 2022

@marlenka1889 ano, ešte ju mám

kris_tin257
13. sep 2022

Ja som odsavala viackrát do dňa a u mňa fungovala medela elektrická na 100%