Baby soft plienky

barien
24. sep 2021

Ahojte máte skúsenosti s plienkami baby soft ? S ktorými plienkami sa dajú porovnať ? Ako napr Pampers, lupilu, babylove. Dosť často mi vyhadzuje reklamu na IG práve na tieto plienocky preto sa informujem či sú dobré a taktiež aj vlhčené obrúsky tejto značky aké sú ?

babovka2321
24. sep 2021

@barien vlhcene utierky maju dvojake, jemne a bavlnene. S tymi jemnymi skusenost nemam, bavlnene pouzivam a su fajn - su oproti inym utierkam dost suche, co si oni odovodnuju tym, ze prave vdaka tomu babatko nie je zaparene, lebo po utreti neostane mokre.

Plienky ja osobne zboznujem (tie ultra dry, nie tu staru verziu), odskusane mam pampers, babylove, lupilu, dada, huggies a ani k jednym och neviem prirovnat, no narozdiel od babylove, lupilu a pampers nesmrdia po chemii vobec. Za mna super.

mirko84
24. sep 2021

Vyskusali sme niekolko znaciek umelych plienok a ostali sme pouzivat dve:
Naty a Babysoft. Oboje sa tvaria ze su eco friendly (Naty viac), syn ani dcerka nemala ziadne alergice reakcie. Babysoft su lacnejsie (to je plus), su slovenksy vyrobok (tiez plus), maju mensiu kapacitu - syn sa zvladol precurat opakovane cez noc ked sa vyraznejsie kojil (to je minus), takze babysoft davame cez den ked idem autom, k doktorke, na dovolenke a Naty na noc. Zvysny cas pouzivame latkove.
Co sa tyka porovnania napriklad so spomenutymi Lupilu, za mna rovnako dobre

barien
autor
24. sep 2021

@babovka2321 ďakujem 🙂

barien
autor
24. sep 2021

@mirko84 ďakujem 🙂

petamich
24. sep 2021

@barien podla mna sa nedaju porovnat s nicim - nesmrdia po chemii, su makksie a jemnejsie, skusali sme viacere a zostali sme pri tychto - baby soft na den a kolorky na noc, aby som nemusela tolko prebalovat, kedze maly sa vzdy preberie

babovka2321
24. sep 2021

@petamich kolorky vydrzia viac? 🙂 ja v noci prebalujem tak 2x (baby baby soft), lebo plienka je nabombovana a maly sa mi vrti, kym ho neprebalim... ked mu dam dole plienku, zaspi mi na prebalovacom pulte :D

petamich
24. sep 2021

@babovka2321 tie Kolorky su ze denne a nocne a neviem v com je ten zazrak ale hej, ta nocna vydrzi, nemrnci, ze ma mokre a to on je damicka a nema rad mokru prdel a neprecika sa - nieco ma ta plienka nocna, aby dobre odvadzala a absorbovala, su sice drahsie ale zasa pouzijem 1ks, prebalim ho len ked pocujem, ze nalozil poriadne 😂 a inak vydrzi a nema zapareniny nic

babovka2321
24. sep 2021

@petamich no tak to ich musim vyskusat. Aj nas bol taka damicka, ja som mala spotrebu 40 plienok denne kvoli tomu, teraz mam tak do 20 uz len :D preto som kolorky ani neskusala, lebo som si povedala, ze by ma pri tej spotrebe zruinovali 😅 ale v noci tolko nepouzivam, tak skusim, vdaka za tip 🙂

petamich
24. sep 2021

@babovka2321 som zvedava potom, ci budete spokojni 🙂 rano sice ma tu kolorku, ze keby ju po muzovi hodim tak mu ublizim ale kym nemrnci, neplace a ritka nie je zaparena, tak ja sa tesim velmi, zle teraz spi a prebalovanie ho preberie do stavu siroky usmev a mama podme sa "hrat" 🙈 a ano na bezny den by ma tie kolorky veru zruinovali

babovka2321
24. sep 2021

@petamich dam vediet tak o dva tyzdne, plienky kupim o tyzden az na "velkom" DM baby nakupe, ked sa mi obnovi kupon zasa 😅

lyci
24. sep 2021

@barien my sme ich pouzivali od narodenia az kym nepresiel na nohavickove plienky. za mna super, aj ta myslienka, ze su vyrabane z lokalnych surovin a s ohladom na nase lesy. porovnavat s obycajnymi tazko, lebo napr. od pampers bez chloru a parfemov su len tie najdrahsie pampers Pure. pampers premium care obsahuju telove mlieko, su bez chloru. obycajne pampers su parfumovane a bielene chlorom. podobne su polske dada, ale tie su na dotyk nekvalitne, take chlpate. a polskym vyrobkom ja osobne neverim, ze neobsahuju to, co deklaruju. skusala som od nich pants. rovnako eco plienky od dm maju taky chlpaty povrch. potom su tie drahsie eco znacky.
alebo este podobna je ceska znacka Bobilo. tiez fajn, ale drahsie
babysoft sa da objednat vzorka na skusku. ale videla som ich uz aj v bille, a maju aj v dm eshope.
vlhcene tie bavlnene babysoft mi strasne pekne vonaju. inak vacsinou pouzivam z DM, tie co obsahuju len vodu alebo pampers pure
pants som nakoniec zostala pri slovenskych Bella. tiez maju dobre zlozenie bez vsetkeho skodliveho, celkom ok povrch, dobra cena v eshope. inak by som asi kupovala Bobilo

budiakova
24. sep 2021

Ahoj. Prešli sme k nim náhodou, keď sme dostali plienky. Za mňa sú porovnateľné s Pampers premium ak nie aj lepšie a navyše je to slovenský výrobok. A som snimi veľmi spokojná, malý mi odvtedy ani raz nebol precikaný.

nevenka
24. sep 2021

Kvalitou su super, ale nam nevyhovovali, pretoze su kratke a siroke a my mame dlhanika slizika. Nema elasticky chrbatik, to mali napriklad aj stare Babylove Nature, uz tiez nemaju. Ale strihom teda nasmu drobcovi nesedeli. Prekakal ich, kaka bola az vzadu na krku. To ame skusali dvojky. Mozno este raz vyskusam 4-ky, kedze uz kaka take tuhsie...🙂