Baldachýn nad postieľku

nika_17
15. máj 2016

Ahojte,rada by som sa spytala na vas nazor ohladom baldachynu nad postielku.Podla mna to vyzera krasne,ale vraj ho moze dietatko stiahnut a stali sa pripady,ze sa to detom omotalo a ze sa pridusili.Mam v plane kupit sadu aj s mantinelom,tym padom by si to dietatko stiahnut nemalo,co si myslite vy?

evitka83
15. máj 2016

@nika_17 u nas uplne zbytocna vec, kupila som a nepouzili sme to ani raz a malu bavilo najviac cumakovat svet okolo seba

tatiana1985
15. máj 2016

Kravina. Načo ti to je? Sada na to prach, a ked dieťatko začne stavať na nôžky bude ti to ťahať a strhávat... No načo to je dobre?

bajana
15. máj 2016

Myslím, že je to ďalšia z nacackanych hlúpostí, vrcholné neprakticke a zbytočná.

whitecat666
15. máj 2016

@nika_17 ked to bude s mantinelom malo by to byt OK, kym bude babatko male tak to nebude mat ako dociahnut a ked bude vacsie tak uz by som to radsej dala prec...

katy83
15. máj 2016

ked som cakala prve tak som si bola ista, ze ho proste musim mat. Tiez sa mi to pacilo no ked sa dieta postavi a bude zvedave tak to bude tahat ...my sme to mali snad 4me. Za mna zbytocny lapac prachu...teraz lezi niekde v krabici na garazi a ked som porodila maleho tak som si na to, ze nejaky baldachyn mam ani nespomenula 😉

tobnuf
15. máj 2016

balgachin je primontovany na postielku a neviem si predstavit ze ako by ho mimi mohlo stiahnut sa seba. Aj keby by sa o to pokusalo taku silu predsa nema. My tieyź mame baldachin jednak to vyzera pekne a babo ma aj intimco 🙂

luslus
15. máj 2016

My mame baldachyn od narodenia az doteraz (1,5roka) a sice ho obcas taha tak nikdy nespadol ani sa nic nestalo.

dasenka1203
15. máj 2016

my sme mali baldachyn len s tou tyckovou konstrukciou, zaves som si este pre istotu priviazala stuzkou o postielku, krpca to absolutne nezaujimalo ani to netahal ani nic .... je to krasna vec, z obycajnej postielky spravi lozko pre princa/princeznu, ale fakt je to len na okrasu a ako pisu baby hore - lapac prachu, ale tiez sa mi to velmi pacilo, pri prvych dvoch som to nemala tak aspon pri tretom som si vyskusala 🙂 takze, za mna ano, myslim ze ak je to pevne pripevnene, nemoze sa dietatku nic stat, no a treba ratat s udrzbou kvoli prachu

lumma
15. máj 2016

@nika_17 hltač prachu

aragantka
29. dec 2017

My jsme koupili tenhle a jsme moc spokojeni: http://vally.cz/produkt/velky-detsky-baldachyn/

alinka987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamari4
24. júl 2018

@nika_17 neprakticke, zbytočne..

dorotkarodinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yanni
26. júl 2018

Zase jedna z hluposti, nepotrebnych, nepraktickych veci. Zbytocne vyhodene peniaze. A hlavne, nikdy nevies, ci ti to dieta vobec bude v tej postielke (ci uz s alebo bez) chciet spavat.

mirka6661
26. júl 2018

@yanni presne,mne sa to moc pacilo,vzdy som to chcela,kupila novu postielku,plachtu,baldachyn,mantinely,kolotoc vsetko nech spolu ladi,mala sa narodila a bola tam asi tak 2tyzdne,a tu mame hore v spalni,a este sme kupili tu cestovnu,ze aby mala kde spat,ked budem s nou dole a ani v tej nie je..
Este sa utesujem tym,ze mozno ked povyrastie.

yanni
26. júl 2018

@mirka6661 Ked raz nechce, tak uz nebude. ked si zvykne na nieco ine, co jej vyhovuje viac, tak na ine, jej nevyhovujuce, si zvykat nebude chciet. A hlavne nie, ked bude starsia.

Nasa krasne spavala v postielke do 8 mesaicov. Od ca. 3-4 sama vo svojej izbe. Potom nastal zlom, neviem co sa stalo, zacala vsetko "zavrete" ignorovat. Do nieco vyse roka spavala na velkej dvojposteli, zase bez problemov sama vo svojej izbe. V necelom 1,5 roku sme kupili klasicku postel 90x200 a odvtedy spava tam. mala pred par dnami 3 roky. Postielku sme pri nej da sa povedat ani poriadne nevyuzili.
Ale ja som "prakticka", vela z tychto "velkych" veci som nekupovala, postielku som mala od nasich, co mal este brat, 30 rocnu, stara dobra socikova kvalita, len sme kupili novy matrac.

mirka6661
26. júl 2018

@yanni svagrinej mala nechcela spavat vobec a teraz mala rok a zacala v nej spavat,ale tak,ze ju tam daju a musia odist z izby a zhasnut svetlo😁,kazde dieta je ine