Beurer ohrievač fliaš BY52 - skúsenosti

sanny2993
15. jan 2021

Ahojte. Zháňame ohrievač fliaš ktorý nám uľahčí nočné krmenie. Ake mate skusenosti s týmto modelom ? Je na ňom možné nastaviť dajme tomu o 20:00 teplotu mliečka a bude nam ju vedieť pekne opakovane udržiavať do rána ?

helcanw
15. jan 2021

@sanny2993 ja sim mala tento konkrétne v pôrodnici na izbe a teda nikto mi ho tam nevedel nastaviť 😂 za tri dni som na to neprišla ja a ani žiadna sestrička 😂 domov som kúpila obyčajný avent, ten zapnem večer a ráno vypnem.

ckatka
15. jan 2021

Mňa by hlavne zaujímalo ako to funguje...
Na nutrilone je napr napísané že sa má spotrebovať do 2 hodín...čiže keď to večer zarobím, nepomôžem si, o 2 hodiny to musím vyliať ak nevypije...musím,v noci zarábať vždy nové.

1975renca
15. jan 2021

@ckatka dajte si zohriat len vodu a pridat mlieko je 5 sekúnd v prípade potreby

ceklis
15. jan 2021

@sanny2993 ja som ho mala pri prvom aj pri druhom a je Super. Hlavne v tom, že tam nastavím teplotu 38 stupňov a hreje to celu noc rovnako. Čiže mám tam fľašu (sklenenú najlepšie) strčenú a nachystané mlieko v davkovaci na mlieko a keď sa maly zobudí, mlieko len nasypem, zamiešam a už pije. Čiže potom mám nachystané len fľašky a mlieko a ani nohu z postele nevytahujem.

ckatka
15. jan 2021

@1975renca aha vodu mam v termoske. Čiže toto je zbytočné potom...

1975renca
15. jan 2021

@ckatka ja som davala do ohrievaca fľašu s vodou, ohrievače udriavaju stálu teplotu, termoska nie, ak bolo treba pridala som mlieko a pilo sa 😄

sanny2993
autor
15. jan 2021

@ceklis vraj je tam komplikované nastavenie teplot ale to snad zvladneme pochopit 🙂 inak ho velmi chvalia. Pre mna je dolezity ten nocny ohrev co nema kazdy ohrievac 🙂

1975renca
15. jan 2021

@sanny2993 nocny ohrev? Kazdy aj ten najlacnejši ohrievac splni ocakavania, nadstavite teplotu a ohrieva, ci v noci alebo cez den

lienka9
15. jan 2021

@sanny2993 ja mamklasicky avent taky blbuvzdorny,vecer nalozim flasu s vodou.zapnem ten staly ohrev a ked potrebujem, flasu vyberiem a len vsypem mlieko.10sekund a bolo..mala somaj zasobnik na mlieko nech sa nezdrziavam ratanim odmeriek.vecer som nachystala a uz len vnoci zmiesala.

sono2
15. jan 2021

Má sa robiť čerstvé.ja teda dojčím ale určite čerstvé a na 37 stupňov. V pôrodnici mali vermosku s vodou ochladili trocha, zarobili a hotovo. Potom sú koliky atd
Dieťa ma mat mlieko čerstvé ako z prsníka

ceklis
15. jan 2021

@sanny2993 vôbec to nie je komplikovane 🙂 môžem ti spravit video 👍🏻 Jedným zapnes alebo vypnes. Máš tam štandardne nastavenú teplotu na 35 po zapnutí. Potom keď to chceš zmeniť opäť stlacis to zapínacie tlačítko a na ľavo stlacas a to prepína teploty, až do 80 stupňov a zase potvrdis zapinacim. A potom ma ešte vpravo jedno tlačidlo a to je sa mi zdá že hneď maximálne ohriatie. Ja to len zapnem, nastavím tých 38stupnov a potvrdim a hotovo. Vôbec sa toho neboj. Mala som aj avent. Ale nikdy som neprišla na to, ako tam mat po celu noc konštantnú teplotu. Lebo sa po 20-30min samé vyplo.

ceklis
15. jan 2021

@sono2 veď ale 🙂 ja mám nachystané tri fľaše a vždy je v ohrievacke len voda a keď sa maly zobudí, nasypem len mlieko a dám mu to. Vypije, nevypije... ostane mu to v postieľke a ja vložím do ohrievacky hneď ďalšiu flašku, keď sa zase o pár hodín zobudí. Čiže ma vždy čerstvé mlieko. Tak ale zase, podľa mna každá mama si spraví taký systém ako jej vyhovuje 🙂

mariet24
15. jan 2021

@sanny2993 mala som ho pri prvom synovi a používam ho ešte stále aj pri druhom. Je perfektný. U nás ide nonstop. Hneď ako dopapa umyjem fľašku, nalejem vodu a nechám v ohrievači. Teplota sa nastavuje úplne jednoducho. Na mliečko mám nastavených 37, na večernú kašu dávam na 50.

sanny2993
autor
16. jan 2021

@1975renca vela ohrievacov ktore som pozerala ja sa po dosiahnuti teploty automaticky vypina /princip kanvice/ cize stale musite spustat nanovo.

sanny2993
autor
16. jan 2021

@ceklis wow si skvela 🙂 ak budes mat trosku casu a chuti potesim sa videjku nech ho mam nachystane ked pride do tuheho 😂😂😂

1975renca
16. jan 2021

@sanny2993 jevtam termistat, akonáhle sa zníži teplota o pol stupna zapne sa znovu

sanny2993
autor
16. jan 2021

@1975renca možno teda na vašom ale čo som sa pytala 10tich kamiek nekojičiek maminiek a aj tu keď si prečítate nie každý je taky nadupaný, veru mnohym nezaplo nič znovu. Zaleži od značky. Každopádne ďakujem za zapojenie 🙂

ceklis
16. jan 2021

@1975renca aký máte prosím model?

1975renca
16. jan 2021

@ceklis mala som topcom 3v1

1975renca
16. jan 2021
kinikakika
16. mar 2021

@ceklis mam tento ohrievac, isla som podla navodu, avsak zakazdym sa po urcitom case vypol a uz neohrieval, a na displeji sa rozsvietilo toto. neviem ci je to nejaky error, v navode to nie je. mohli by ste mi prosim poslat video ako ste ho nastavovali? ja som to skusala kadejako, ale proste vzdy prestal ohrievat

ceklis
16. mar 2021

@kinikakika som momentálne mimo domu. Večer to pošlem. Vyzerá to ako niečo vážne 😳 toto som nikd nemala. TAka blba otázka, ale voda tam je, že?

kinikakika
16. mar 2021

@ceklis ano, voda tam je presne po tu mierku max

kinikakika
17. mar 2021

@ceklis nadobka je takato s otvormi na spodku

ceklis
17. mar 2021

@kinikakika myslím si, že je to asi pokazené, to e2 je akoby ´error ´ :(
Idem spravit video, konečne mám cas

ceklis
17. mar 2021

@kinikakika pošlem to ako správu 😂

sanny2993
autor
17. mar 2021

@ceklis ahoj. Ja sa ti pripominam opat. Pisala som ti aj spravu davnejšie. Pisala si mi ze mi natocis ako nastavit udrziavanie teploty mliecka. Prosim ked budes mat volny cas mohla by si mi to poslat ? 😃

lululucy
17. mar 2021

Ja som ho mala a pouzila som ho par krat, neprisla som nato ako ho spravne pouzit

ceklis
17. mar 2021

@sanny2993 nápis mi prosím do správy nejaký kontakt (fb alebo whatsup), tu nejdú posielať videá 🤷🏼‍♀️

hippotinka
5. feb 2022

@ceklis prosím ťa, ja som tiež momentálne zúfalá z tohto prístroja. Má nastavím 37stupnov, dam tam umelú fľašku, nastavím čas a vytiahnem mlieko totálne horúce… ale až tak, že som sa obarila… kde robim chybu? Keď chcem mat mlieko na 37stupnov a chcem ho mat zohriate napr za 4 minúty… my dávame máličko do tých flasiek- 40ml cca, môže to byť problém? Ďakujem.